Skocz do zawartości

EXC 125


Rekomendowane odpowiedzi

Cze

 

A propo husek to wre jest tak samo dobre jak wr. Wiem że wr ma pare kucy więcej. Tylko podobno one są strasznie wysokie. ( 97 cm ) Jeśli to prawda to jak można ją obiżyć o jakieś 5-6 cm.

WRE to taki lajtowny motorek raczej na ulice a WR to rasowe hard enduro do wyczynowego sportu offroadowego. Nie pisałbym raczej ze są tak samo dobre bo to całkiem dwa inne swiaty. Inne silniki, zawieszenie, waga...

Raczej obizyc sie nie da bez jakiś wiekszych zniszczeń.

 

Cze

 

A propo husek to wre jest tak samo dobre jak wr. Wiem że wr ma pare kucy więcej. Tylko podobno one są strasznie wysokie. ( 97 cm ) Jeśli to prawda to jak można ją obiżyć o jakieś 5-6 cm.

WRE to taki lajtowny motorek raczej na ulice a WR to rasowe hard enduro do wyczynowego sportu offroadowego i nie powiedziałbym ze ma pare kucy więcej bo ma ich prawie drugie tyle. Nie pisałbym raczej ze są tak samo dobre bo to całkiem dwa inne swiaty. Inne silniki, zawieszenie, waga...

Raczej obizyc sie nie da bez jakiś wiekszych zniszczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o crm. Podobno części są drogie i trudno dostępne. Niska jest. A może żucisz inne modele. Chodzi mi o dobrze uterenowiony i w miare przyjany motor bo 99 % to las i łąki. Czesem może tor. . Czyli tłok żebym wymieniał raz w sezonie przy jeżdzie amatorskiej. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o crm. Podobno części są drogie i trudno dostępne. Niska jest. A może żucisz inne modele. Chodzi mi o dobrze uterenowiony i w miare przyjany motor bo 99 % to las i łąki. Czesem może tor. . Czyli tłok żebym wymieniał raz w sezonie przy jeżdzie amatorskiej. :icon_eek:

heh no ale do jakiej kwoty bo najbardziej to ja bym Ci polecał KTM 125 EXC 2007 :) a jak nie to CRM jest bardzo fajnym motorkiem :biggrin: Według mnie znacznie lepszym niz WRE, DT itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moto to moge przeznaczyć ok 7 kafli. Aaa ale podobno exc to prawie wyczyn. A szkoda mi cięzko uzbieranych pieniędzy na remonty. A crm-y są produkowane do dzisiaj? O jakiego rocznika brać? I czy kupie coś fajnego za tyle kasy?

I co z częściami do crm-y. A może blirzsze dane.

A KTM to austryjacka marka? A jeśli tak to znaczy że w Austri ceny będą niższe niż w polsce.

Edytowane przez Stoźu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...