Skocz do zawartości

Kufry MOTO DETAIL a stelaż GIVI


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, mianowicie mam w motorku stelaż Givi na 3 kuferki i chciałem zakupić 3 kufry Moto Detail. Lecz zastanawiam sie czy to będzie pasowało bez problemu. W informacji telefonicznej dowiedziałem się że na stelaż Givi moge założyc takowe kuferki ale tylko na stałe, a żeby je odpinać musze dokupić adaptery i wtedy będe mógł odpinać na (jakąś) szybkozłączke. Jeżeli ktoś ma tak zamontowane to prosiłbym bardzo o opinie. Bo wydać troche mniej kasy na tańsze kufry to nie sztuka ale czy warto?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

givi stosuje 2 systemy: monokey i monolock. fotki obu możesz sobie wygooglać. jeśli masz ten sam system kufra i na stelażu - nie ma problemu z mocowaniem, zdejmowaniem, itd. o ile się nie mylę, moto-detail stosuje system monokey i nie ma problemu ze standardowymi stelażami rurkowymi, które przeważnie też mają owe "grzybki". płyta jest potrzebna tylko jeśli system jest inny albo na stelażu nie ma w ogóle zaczepów

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W motoakcesoriach do kufrów MotoDetail 42L dodają płytę montażową ,którą przymocujesz do wszystkiego i wtedy masz kufer odpinany.A do kufrów 45L juz tej płyty nie ma.Wszystko trzeba oglądać przed zakupem.Podzwoń popytaj.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz system givi stelaż - MONOKEY to kufry M-D będa pasować i będzie można je oczywiscie zdejmowac i zakladac ile i kiedy sie chce - wiem bo takie kufry i stelaz mam i wszystko gra.

 

 

pozdro

haryb :icon_eek:

www.haryb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...