Skocz do zawartości

HONDA CB 250 N 80'


Rekomendowane odpowiedzi

hejka. Sorki ze nie na temat :Borsuk jakie masz moto ? nie moge nigdzie znalezc ;-)

 

Cze, obecnie jestem bez moto.(motorower mam)

Jeździłem szukałem i pustka.

Znaczy najbliżej sfinalizowania była Honda CB ale niestety stan budził watpliwości, miała być RD (Andreo :buttrock: :buttrock: ) ale niestety za stary rocznik. Doszło do tego kilka MZ w tym całkiem fajna z 91 roku, ale niestety cena (2300) mnie odstrtaszyła. Natomiast jeżdże CZ 350 i (Hero)....A co do motorowera to mam motorka :wink: ....w dziale Motorowery pisałem już o nim (poroże jelenia i inne bajery) niestety sciągnałem to wszytsko...może i dobrze bo by ojczulek mi to rozwalił podczas szlifa :?

 

Także mam motorower, ale nie mam motocykla....mysle, że w tym roku się to jeszcze zmieni, jeżeli nie to już pewnie w Polsce nie kupie nic (wyjeżdzam co zreszta wiecie)

Miała być też WSK odkopana (załozyłem taki temat) ale jakiemuś dziadkowi prędej kaktus wyrośnie na rece niż mi ją odda...

Aha miałem TS250.....ale została w beszczelny sposób zajeba* przez rodzine (z rodzina najlepiej tylko na zdjecich)

No co jeszcze miałem nie bede opisywał, było troszkę sprzętów GŁÓWNIE OJCA

 

 

:buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :) :P :P :P :P :( :buttrock: :wink: :buttrock: :buttrock: :wink: :buttrock: :buttrock: :) :) :) :P :P :( :D :( :D :D :buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za wyczerpujace odpowiedzi :lol: hehe tylko sie smieje.

Sluchaj ja za swoja Honde CB 250 dalem 2650 zł (dolozylem doniej jeszcze 1500 zl, chociaz nie musialem). Miala 43 tyś przebiegu i w naprawde dobrym stanie. Pali nawet bez ssania,jezdzi bez problemu. Tylkoniestety chyba jest wersja 17 koni ale juz tak chyba zostanie bonie bede nic juz tam grzebal.

yol

Edyms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio się zaniepokoiłem bo coś mi motorek za dużo spala. Mam Honde CB 250 z 17 KM rocznik 80’. Po mieście spaliła 5,4 l/100 km (starałem się jeździć spokojnie) natomiast na trasie 5 l/100 km. Wydaje mi się ze troche za dużo jak na tak mala moc i pojemnosc. Szczególnie jest za mała różnica pomiędzy spalaniem w mieście i na trasie.

No nie wiem proszę o Wasz komentarz to tej sytuacji.

Pozdr

Edzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam Honde CB 250 N rocznik 1980. Nie wiem jednak ile ona ma koni. Z tego co wiem byly dwie wersje 17 KM i 27 KM.

 

Jesli ktos ma lub mial ten motocykl to niech da mi znac!

pozdrawiam

Edyms   :)

 

wersja niemiecka jest dławiona do 17 KM, otwarta 27 KM z godnie z ich przepisami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się zaniepokoiłem bo coś mi motorek za dużo spala. Mam Honde CB 250 z 17 KM rocznik 80’. Po mieście spaliła 5,4 l/100 km (starałem się jeździć spokojnie) natomiast na trasie 5 l/100 km. Wydaje mi się ze troche za dużo jak na tak mala moc i pojemnosc. Szczególnie jest za mała różnica pomiędzy spalaniem w mieście i na trasie.

No nie wiem proszę o Wasz komentarz to tej sytuacji.

Pozdr

Edzio

 

Bo ja wiem... moja etka wciąga 5/100, nieważne czy po mieście czy na trasie (a to z tej racji, że na trasie moje prędkości sa zupełnie nie ekonomiczne :)).

Honda CB to fajny sprzęt, jeździłem na two fifty i bardzo miło wspominam :)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bot Z tego co piszesz to mam wersie zdlawona bo to jest moto z Niemiec. Zastanawiam sie tylko czy oplaca mi sie oddlawiac. Zyskam na lepszej dynamice ale pewnie spalanie mi sie powiekszy. inna sprawa jest to jak te Hondy byly zdlawiane. Zaprowadzilem ja do serwisu KAWASAKI i mi powiedzieli ze nie jest zdlawona bo nie ma zadnych ogranicznikow na gaznikach. JEST ZDLAWIONA NA 100% co sadzisz o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukasz sytuacja sie wyjasnia bo ostatnio mialem trase ponad 200km i jak narazie mam jeszcze paliwo wiec spala mniej. Na dzien dzisiejszy spalanie wynosi 4,4 l/100km to chyba nie jest tak zle jak piszesz ze MZtka pali Tobie 5l/100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jesli chcesz sie dowiedziec jaka ma moc to po prostu sprawdz vmax-pojedzie ok 145 to masz wersje 27KM jak ok 120 to jest to na pewno 17KM

dokladne predko[/code]

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jesli chcesz sie dowiedziec jaka ma moc to po prostu sprawdz vmax-pojedzie ok 145 to masz wersje 27KM jak ok 120 to jest to na pewno 17KM

dokladne predkosci moge jeszcze sprawdzic bo mama katalog motorradu z 82roku

z tego co wiem to hondy z tamtych lat(250 i 400) byly dlawione poprzez zastosowanie innych faz rozrzadu (inne walki rozrzadu)wiec nie oplaca ci sie oddlawiac

dlatego tez czesto spalanie wersji dlawionych bylo wieksze niez otwartych!:)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda CB to fajny sprzęt' date=' jeździłem na two fifty i bardzo miło wspominam :P

Pozdro.[/quote']

 

ukasz Pisałes ze jezdziles na CB 250. Miales jakies usterki. Jesli tak, to co sie dzialo? Jaki miales rocznik i ile konikow?

Moze wyda sie to smieszne ale nie wiem jak mam sprawdzac poziom oleju. :?

Bagdet do sprawdzania oleju wkreca se w gwint. Czy olej sprawdza sie na wkreconym bagnecie czy nie. :?:

 

na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...