Skocz do zawartości

Rajd Katyński 2007


ildiavolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo tego, a co z obiecaną relacją?

Pragne wszystkich przeprosic oczekujacych na relacje od mnie. Pochopnie sie zadeklarowalem a juz po napisaniu kilku zdan potwierdzilo sie ze tej dziedzinie jestem kompletnym debilem i nie chce, narzuconego przez kolege ildiavolo, poziomu zanizac.

Moge za to podzielic sie moim niedawnym odkryciem:

. Bylo to filmowane przez kierowce busa z fundacji Expatria. Robil to przede wszystkim na potrzeby fundacji, ale jak widac wspanialomyslnie nagraniem podzielili sie z nami, za co im serdecznie dziekuje. Jest tez szansa na juz powazny film wzorem filmu z szostego rajdu, ale szczegolow nie znam. Wiem tylko ze na zmontowanie trzeba sporo czasu i ze kilka telewizji regionalnych wyraziolo chec wyswietlenia filmu. Takie produkcje sa wyjatkowo wazne moim zdaniem i dzieki jednej z nich o rajdzie sie dowiedzialem.

Z rajdowym porzegnaniem- mocno prawice sciskam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może któryś z uczestników tegorocznego rajdu napisze jak radzono sobie z grupą ponad 100 motocyklistów ??? Dla mnie to jest niewyobrażalne. Ja byłem na V rajdzie, było nas 34 motocykle i faktycznie jak pisał Zły Bob, większość ludzi do dziś pamiętam z imienia i jakim motorem śmigali.

 

P.s Pozdro dla Złego Boba !! Pamiętasz tę dyskotekę w Charkowie??? Szkoda, że nikt o takich rzeczach nie pisze bo wtedy nie tylko emeryci by pojechali. Kurde przecież ten rajd oprócz wielu wzruszeń był dla nas przede wszystkim zajebistą imprezą gdzie był czas na znicze, spotkania ale też na wieczorne piwo i "w miasto" :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Oglądałem relacje z VII Rajdu Katyńskiego.

Nie wiem gdzie ją można zdobyć. Ja mam na płytce. Zrealizowana była przez TV Łomża.

Naprawdę ciekawie się ogląda. Troche za mało historii ale za to świetnie pokazana idea rajdu.

Pozdrowienia z Sokółki wszystkim uczestnikom Rajdów.

Do zobaczenia w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczestnikiem rajdu co prawda nie byłem, choć w tym roku się wybieram, jestem sympatykiem tej imprezy już od kilku lat.

 

Co do opinii p.Adama... no cóż, myślę, że jest wysoce nie stosowna. Co prawda każdy ma prawo do wyrażania własnych poglądów ale z drugiej strony jak to się mówi - widział gały co brały.

 

Zapisując się na rajd, jak każdy uczestnik p.Adam podpisał się pod oświadczeniem, iż świadom jest, że wyprawa wymaga dużej wytrzymałości psychicznej i fizycznej. Mógł spodziewać się, że coś takiego podpisuje się nie na wszelki wypadek. Fakt, Pan Wiktor Węgrzyn jest człowiekiem stanowczym ale nie może być inaczej jeżeli chce się utrzymać pożadek w ponad 100 osobowej grupie. Znam kilka osób, kótre już nie jeden raz przejechały całą trasę i nie zdażyło się żeby ktokolwiek został sam ze sobą w przypadku awarii motocykla czy braku paliwa, to nonsens.

 

Rajd w zamyśle swoim to nie wycieczka krajoznawcza, tylko coś na krztałt pielgrzymki. Każdy kto decyduje się w nim pojechać musi liczyć się z pewnymi niewygodami. Zatem nawiązując do wypowiedzi. p.Adama - nikt go na siłę nie pchał, jeżeli taka forma wyprawy mu nie odpowiada, to nich sobie jedzie np. Hiszpanii, nocuje w hotelikach z ręczniczkami, przejezdza dziennie 100 km i śpi od 20.00 do 10.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

siemka, byłem na powitaniu motocyklistów podczas Rajdu Katyńskiego w Pelplinie i wiem ze tvp było tam z kamerą, ale nie zdąrzyłem nas oglądnąć w panoramie, wiec przeszukałem połowe internetu w poszukiwaniu tego filmiku, ale jakos nieznalazłem, wie moze ktos na jakiej stronie zamieszczona jest relacja tvp ze zlotu w pelplinie ?

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...