Skocz do zawartości

Rajd Katyński 2007


ildiavolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj kontaktu z komandorem (adresy na stronie rajdkatynski.net) ale myślę że termin 20 lipca był żelazny. Problem w tym że razem z wnioskiem oddajesz paszport. Dowództwo musi załatwić wizę rosyjską na pobyt w tzw memoriałach czyli Polskich Cmentarzach Wojennych. W poprzednich rajdach zawsze na pierwszy etap mogli jechać wszyscy. Wtedy lecieliśmy do Sokółki gdzie władze miasta przyjmowały nas entuzjastycznie. Myślę że warto pojechać do Wawy na uroczyste rozpoczęcie i przyłączyć się do pierwszego etapu w Polsce a może nawet spytać komandora o częsć ukraińską. Dalej bez wizy Cię nie wpuszczą. To Tyle z mojej strony. W najgorszym wypadku widzimy się na "Ojców... w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mój kolega jedzie na ten Rajd katynski honda africa Twin ;)

 

Mówisz o IZI-m, byłem na starcie rajdu, łezka w oku się kręciła że niemogłem jechac z Nimi.

Pojechał też mój szef na LC8, nawet przejechałem z Nimi kawałek, od Pl. Piłsudzkiego do kościoła na przeciwko miśków na Pradze :P

 

Dzisiaj szefu dał oznaki życia, przysłał SMS-a o treści "Bar zdobyty :)

Edytowane przez KML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Noi mój znajomy wrocil z rajdu w sobote w nocy skatowany na maxa motor tez :biggrin: mowił ze ciezko było duzo motorow odpadło miedzy innymi Nowiutkie BMw i KTM ( nie pamietam jakei modele ale ktm wiem ze był za 70 tys zł nówka) duzo osob sie posypało. Ale wszyscy zyja :wink:

Edytowane przez piotrek2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi mój znajomy wrocil z rajdu w sobote w nocy skatowany na maxa motor tez ;) mowił ze ciezko było duzo motorow odpadło miedzy innymi Nowiutkie BMw i KTM ( nie pamietam jakei modele ale ktm wiem ze był za 70 tys zł nówka) duzo osob sie posypało. Ale wszyscy zyja :eek:

 

 

Był to KTM LC8 990 Adventure, sprzęt należy do mojego szefa, padł moduł zapłonowy, gwarant wysłał go na Ukrainę w ciągu 2 dni wyciągając z salonowej sztuki (bo nie mieli na sklepie jako część).

Po wymianie pojechał dalej i wrócił do Polski już bez awarii, więc moim zdaniem nie odpadł tak do końca.

A i sprzęt jest oczywiście nówką, ale nie kosztował 70 tysi, nie wiem skąd masz takie informacie. :bigrazz:

 

 

Ehhh, tak powstają mity i bzdurne ploty.

Edytowane przez KML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie będzie 22 września o godz 10 przy ul. Długiej w Warszawie (msza dziękczynna). Na 12.00 jest planowane uroczyste zakończenie rajdu na pl. Piłsudskiego (Grób Nieznanego Żołnierza). Postaram się być -chyba katamaranem ale za to z rodzinką :) Te informacje wynikają ze strony RK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Był to KTM LC8 990 Adventure, sprzęt należy do mojego szefa, padł moduł zapłonowy, gwarant wysłał go na Ukrainę w ciągu 2 dni wyciągając z salonowej sztuki (bo nie mieli na sklepie jako część).

Po wymianie pojechał dalej i wrócił do Polski już bez awarii, więc moim zdaniem nie odpadł tak do końca.

A i sprzęt jest oczywiście nówką, ale nie kosztował 70 tysi, nie wiem skąd masz takie informacie.

 

 

Ehhh, tak powstają mity i bzdurne ploty.

KML, tak wzdychasz nad tymi mitami i plotami, a sam plotki plodzisz, bo ten modul wyslany zostal na Bialorus, a nie Ukraine. Do problemow z KTMem nalezy dodac zgrzyczacy rozrusznik, niezbyt efektowne jak na '07 model. Nie wiem dokladnie ile kosztuje taki model nowy w Polsce, ale 70 tys za ten model z tym osprzetem brzmi calkiem realnie. Bo przeciez same acrapovicie to kosztowne 'mruczki'.

 

Jesli ktos w dalszym ciagu ciekaw jest wrazen z Rajdu, to z przyjemnoscia sklece kilka slow. Ewentualnie zapraszam do obejrzenia zdjec http://picasaweb.google.com/piotrekpiotrek

 

KML, podrow Piotrka prosze, czesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś przerwał tą ciszę na temat Rajdu Katyńskiego :D . Czekam z niecierpliwością na relacje, chyba w tym roku nie pojechał Zły Bob bo napewno by coś już sklecił.

Pozdrawiam wszystkich uczestników RK i zachęcam do podzielenia się wrażeniami z tymi którzy nie mogli pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam także na relacje z Rajdu Katyńskiego 2007. Czy będzie również film jak w zeszłym roku?

Chciałabym pojechać w następnej edycji 2008, ale ciągle się waham czy to nie jest zbyt trudna wyprawa dla przeciętnie jeżdżącej motocyklistki? Z Rajdem Katyńskim wybieram się jednak na 100% w maju następnego roku szlakiem Czarnieckiego do Danii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...