Skocz do zawartości

Prawie zostałem rozjechany przez deb..a w niwce


Bary82
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie go schowam?? Kałach jest troche nieporęczny, a pozwolenia na broń nie dostane, więc łańcuch+ gaz + kamienie icon_mrgreen.gif

 

 

Żarty żartami ale kolege w wieku 16 lat tak obrobili(pare lat temu). Jechał Simsonkiem SR2(chyba tak się nazywa), i tak sobie jechał po dróżce leśnej i w pewnej chwili z lasu wyleciało 2 kolesi, dotkliwie go pobiło, zabrało simsonka i papa...

 

Zawsze jakaś broń się przyda lalag.gif

 

 

kto mieczem wojuje od miecza ginie ... stare i sprawdza się :] szczerze to bałbym sie wozić pałke bo wiem, że nie umiem z nie korzystać [ chyba ze max wkurwienie i piore na siłe ] raczej mysle o tym ze jakby mi ktos ja z rąk wyrwał co by było ze mną ..... zreszta rozwiązania siłowe to ostatecznosc :( wole gasić ludzi słowem :)

 

 

co do tematu ... troche czasu minie zanim ludzie sie spowrotem przyzwyczają ... ale takie specjalne zajezdzanie drogi ...wrrr..... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLD_Wlodi be my master. Musisz być niezłym akrobatą, żeby miotać kamieniami podczas jazdy. Trafisz na większego wariata od siebie i ci jakomś cegłą przypie***li. Ja generalnie debili olewam, używam wymownego gestu i jadę dalej w swoim kierunku.

Bary82 jak ci się chce to gościowi możesz narobić smrodu na policji, może nie zostanie ukarany, ale trochę stresu mu przysporzysz :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano żyje, tylko na forum zaglądam coraz rzadziej bo sie syfiarnia robi i nie ma co czytać. Problemy i porady wszystko wiedziących 14sto latków raczej mnie nie interesują.

Ciepło się robi, trzeba jeździć a nie przed kompem siedzieć :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...