Skocz do zawartości

Uwaga na handlarza padakami i szrotem !!


Nitomen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

ostrzegam wszystkich przed tym gosciem http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4338875 , 2 lata temu kupilem od niego motocykl , twierdzi ze wszystko jest super , ze nim jezdzil tylko lac i jechac.. Okazalo sie ze moto bylo do remontu, bo byla to zakatowana padlina . Wspolpracuje on z mechanikiem moto w Sobótce , gosc mial wiecej motocykli, z tego co pozniej sie dowiedzialem Olivier sprowadza za grosze padaki z francji ( on sam jest francuzem) , mechanik je podszykowuje pod klienta ( aby odpalilo i ruszylo), dlatego radze omijac go szerokim lukiem !!

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...fakt...trochę śmierdzi ruiną...plama?...ktoś już napisał...ch...wie... Sprawa jest poważniejsza-...kupujący ma pieniądz i daje sprzedającemu! Nikt nie wyrywa "kanapki" z siankiem...i tu dochodzimy do sedna sprawy... Ktoś pieprzy że to świetna maszyna..."ty"-czyli kupujący-w tej chwili masz łeb zawalony myślami...jak urwać parę stów...cena dobra-...rewelacyjna...ale jeszczę parę stów urwać... I tu BOMBA-RUINA... Tak, pieniądz ważna sprawa... Ale mamy kolegów, przyjaciół i głowy-głowy-głowy!!! Kupujcie głową-oczy mają tylko pomóc!!! P.S....druga strona medalu-...to dobre, ale droższe motocykle...i tu też zaczyna się problem...-...Ooo! Taki drogi! Widziałem tańsze, kolega kupił z (...tu dodajcie sami jakiś kraj)... Tanio i "prawie idealny"...Ludzie...!!! Kto odda motorek-lalunie za "parę groszy"...??? Mój komentarz- SRANIE W BANIE..A WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY!!! Ta prawda jest okrutna, ale MY SAMI rozrabiamy...i jeszcze trochę złośliwości-...tak na przebudzenie...sezon tuż, tuż...-...masz moto-"lalunie" to nie chcą płacić, kupią "ruinę" to lament i płacz!!! Kto ma rację??? Odpowiedzcie sami??? Pozdrówka.

ADAM - BMW 1300 GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. Teraz ostatnio sprzedałem auto. Chciałem drogo ale wiedziałem co miałem i w jakim stanie ono było. Jak ktoś je oglądał to mówił tak drogo. A ja mu na to to niech idzie kupi tańsze, a potem właduje w niego kolejne kilka tys w naprawe i tylko starci na tym. Ale to nie zawsze tak jest swoją DR kupiłem wcale nie tanio. Z zewnątrz wygladała super, przebieg też odpowiadał, silnik pracował dobrze i nie miała brać oleju. Jak pojeździłem pół roku to wyszło wszystko : bierze olej, regulator ładowania walnięty. Teraz ją wyremontowałem i wiem, co mam, także jej nie sprzedam. Starego moto nie kupi się w stanie idealnym i to jest też prawda, bo nikt nie trzyma moto po to aby stało, tylko nim śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie rozumiem kupiles 2 lata temu moto od goscia, a teraz doszedles do wniesku ze to padaka? Jak moto bylo tylko podszykowane ze, jak piszesz aby tylko odpalilo i ruszylo, to gdzie miales oczy? Po co to brales? Mysle ze sam jestes sobie winien, trzeba bylo na ogledziny zabrac madrzejszych od siebie a nie teraz beczec na forum. A pod tym VN-em to jest plama na polbruku (stara plama) nie wiem jak detektywi doszli do tego ze to cieknie z silnika? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze Zbigiem oraz Adamem 66-VN 2000.

A co do plamy to prędzej bym powiedział że to jest od samochodu który tam parkuje

na tym podjeździe, zwłaszcza że jest idealnie na środku.

 

A tak w ogóle pretensje i żale po dwóch latach :icon_mrgreen: hmmm

Czyli co zaraz po kupnie robiłeś remont kapitalny :biggrin:

Czy jeździłem dwa lata i teraz maszyna zaczeła szwankować ? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nikt nie naskakuje, tak to wygląda z jego opisu.

Poprostu jak się kupuje motocykl to nie należy się napalać tylko dobrze go obejżeć

gość może i sprzedaje miny ( dzięki za info ) ale motocykl zwłaszcza okazyjny

jest potencjalnie podejżany

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl byl poszykowany , po kupnie wymagal remontu ktory zrobilem. Oczywiscie gosc zachwalal jaki to on wspanialy i jak jezdzi ..tylko ze dziurawa tuleja cylindra , uszczelki pompy cieczy zalatane sylikonem ( aby nie cieklo przez otwor kontrolny) , walek zdawczy mial rozwalone zabezpieczenie zebatki. Nie mialem mozliwowsci pojechac z moto do mechanika , bo po pierwsze nie mialem kasy, po 2 nie sprawdzilem moto dokladniej po byl to srodek snieznej zimy na wypizdziewie bylo do lydek sniegu i oponach szosowych raczej bym nie ujechal. Przed moim przyjazdem , gosc zmienil olej ( bo po paru minutach robila sie kawa z mlekiem) uzupelnil chlodnice ciecza. Moto palilo i pracowalo normalnie , dopiero jak sobie pochodzilo z 20 min z oleju robila sie kawa z mlekiem. Cena byla srednio okazyjna.

 

Ludzie co tak bronicie handlarza padakami , sami sprzedajcie takie sprzety ze sie tak za nim wstawilsicie ??

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...fakt...trochę śmierdzi ruiną...plama?...ktoś już napisał...ch...wie... Sprawa jest poważniejsza-...kupujący ma pieniądz i daje sprzedającemu! Nikt nie wyrywa "kanapki" z siankiem...i tu dochodzimy do sedna sprawy... Ktoś pieprzy że to świetna maszyna..."ty"-czyli kupujący-w tej chwili masz łeb zawalony myślami...jak urwać parę stów...cena dobra-...rewelacyjna...ale jeszczę parę stów urwać... I tu BOMBA-RUINA... Tak, pieniądz ważna sprawa... Ale mamy kolegów, przyjaciół i głowy-głowy-głowy!!! Kupujcie głową-oczy mają tylko pomóc!!! P.S....druga strona medalu-...to dobre, ale droższe motocykle...i tu też zaczyna się problem...-...Ooo! Taki drogi! Widziałem tańsze, kolega kupił z (...tu dodajcie sami jakiś kraj)... Tanio i "prawie idealny"...Ludzie...!!! Kto odda motorek-lalunie za "parę groszy"...??? Mój komentarz- SRANIE W BANIE..A WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY!!! Ta prawda jest okrutna, ale MY SAMI rozrabiamy...i jeszcze trochę złośliwości-...tak na przebudzenie...sezon tuż, tuż...-...masz moto-"lalunie" to nie chcą płacić, kupią "ruinę" to lament i płacz!!! Kto ma rację??? Odpowiedzcie sami??? Pozdrówka.

św racja chcesz bobrego sprzeta za polowe kasy to juz na starcie jestes normalny inaczej masz nadzieje ze ty jestes taki madry a gosc nie umie pieniedzy liczyc :buttrock: a wiec jesli zakladales ze tak jest to ty go chciales oszukac wykozystac jego naiwnosc a teraz sie zalisz ze byl lepszy od ciebie :crossy: masz oczy zeby patrzaly kolegow zeby doradzili i sa mechanicy ktorzy profesjonalnie przeprowadza diagnoze sprzeta :icon_biggrin: zalowales postawic browarka kolegom za doractwo ?? czy zydziles za profesjonalna diagnoze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...