Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie mówiąc o VX'sie nie wiem prawie nic, Intruderem 800 jeździłem przez cały ( prawie ) sezon i mogę wyrazić swoją opnię.

VS800 jest to chopper dla twardzieli, nie nadaje się dla panienek, ma dużo zalet i równie dużo wad. Zalety to piękna praca silnika, wygląd, trwałość, niezłe kopyto. Wady, wad jest chyba więcej: wredne prowadzenie, walenie się w zakrętach, nienajlepsze wyważenie, mało sztywana rama powodująca "pływanie" tyłu przy ostrzejszej jeździe, mały zbiornik paliwa wystarczający jak się dało w palnik na 120 km lub 40 minut jazdy, wibracje które powodowały że nie widziałem czy jedzie za mną motocykl czy samochód, wredne siedzenie, po 500 km gdyby można by było kupić nową dup.. to bym w zainwestował.

Jednocześnie to co dla mnie było wadą dla innych zaletą lub ich nie raziło. Zasięg ? jak się nie grzało 140 - 150km/h to można było zejść z paliwem do 4l na 100km przy 12L zbiornika, siedzenie robiło się niewygodne po 200 -300 km dla jeżdzących krótsze kawałki bez problema, wibracje ? choppery tak się mają.

Jeśli ktoś szuka sprzętu do wyrywania panienek, na niezbyt długie trasy pokonywane z niezbyt dużymi szybkościami to doskonały wybór.

Jak ktoś szuka sprzętu do szybkiej jazdy, do turystyki, na długie dystanse to "coca cola to nie to"

 

Zbycho

XJR1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przed chwila byl u mnie Mac na swoim Intruderku... hmm... jeszcze jestem pod wrazeniem.... zwlaszcza, ze mnie przewiozl dookola Knurowa :D (chcial mi dac prowadzic, ale nie chcialem zrobic krzywdy motorkowi).

 

 

 

Dzieki Mac!!!!!!  Moto naprawde super!! :(

 

Ty nei bylo by taniej co jakis czas przejechac sie na cudzym niz utrzymywac wlasny ? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

:arrow: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...