Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na poczatku sie chcialem wytlumaczyc, otoz kolejna proba zakupu choppera zakonczyla sie fiaskiem i w mojej glowce narodzil sie pomysl. Wiecie jak jest slonecazko grzeje, caly czas si emysli o motorku to ipomysly chore sie rodza, no ale kto wie moze cos takiego sie da???

 

Otoz chodzi mi o to, czy mozna by kupic VX800 i przerobic go na choopera??

Silnik i rama jest od Intruza, wiec na chlopski rozum wystarczyloby tylne kolo zamienic na 15" (VX ma nawet 150 szerokie :wink: ), zmienic bak, siodlo, kierownice, przednie kolo na szprychowane (ale nie koniecznie z VXa by moglo pozostac) i w droge.

Dla porownania VX 800 '91 chodza po 7 500zl, a Intruzy z tego roku po ok 11-12 000zl.

Dorabiane kolo okolo 200-500zl, bak mozna kupic z eMki, przeciac i poszerzyc koszt ok 350zl, wysoka kierwonica (nie mam pojecia ile kosztuje, ale zalozmy ze ok 200-500zl), siedzenie - obicie u tapicera skajem ok 50zl.

Taki przerobiony motorek wynioslby ok 9 500zl przy najwyzszych kosztach. A przez zime moglbym cos pokombinowac.

 

 

Czy jest realne to co napisalem?? Czy mam sie zglosci do lekarza?? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bylem "chory" na choppera i mialem kupic VZ800 lub VS800, teraz po kilku tysiacach na VX-ie nie przesiadlbym sie na zadnego choppera. VX dobry wybor, tylko musisz uwazac na rame, wahacz i wydechy, ktore to czesto sa skorodowane. A co do przerobki go spowrotem na choppera to mysle ze bez problemu, ale mowie Ci, ze jak kupisz vx-a i pojezdzisz na nim, przejda ci takie glupoty z glowy jak ptrzerabianie go na choppera. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, a wiecie moze jak wsadzic szersza gume na tył skoro jest tam tak malo miejsca? (wał)

Pozdrawiam

 

Jeżeli jedynym przeciwskazaniem w zakupie VS800 jest cena, to ja bym kupil 750 z jakiegos rozsadnego rocznika, zawsze troche taniej. Z przerabianiem to wydaje mi sie ze zawsze wyjdzie wiecej kasy niz sie zaplanowalo, ja akurat wolalbym troche poczekac/pozyczyc te 500-1000zl i od razu kupic takiego sprzeta jakiego sie chce a nie kombinowac :wink:. Fajnie jest miec cos odmiennego od innych , ale z odsprzedaza gorzej ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...