Skocz do zawartości

Pilnie sprzedam moją Kawkę Z 750


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety sytuacja finansowa mnie zmusiła do sprzedaży swojej Kawki. Na początek zarzucę fotkami:

album_see.php?id=315

 

album_see.php?id=237

 

Jak ktoś chce więcej zdjęć, dowolnej części z dowolnej perspektywy niech da znać. Podeślę na maila.

 

Kawka jest w bardzo dobrym stanie. W zasadzie oprócz ostatnich problemów z elektryką to nic innego się nie psuło. Na przyszły sezon do wymiany oprócz standardowych filtrów (19 zł filtr paliwa i filtr powietrza może być od malucha :wink: ) to będzie wymiana oleju w wale (raz na dwa sezony). Dobrze by było zmienić uszczelki pod głowicą coby Kawka nie brała oleju (200 zł komplet uszczelek plus drugie tyle robocizna). Oleju nie bierze wiele, ale informuję, że takie zjawisko występuje.

 

Kawkę sprzedam oczywiście ze skórzanymi kuframi i gmolami (gmole już nie są skórzane :) ). Po lub przed sprzedażą wymienię jeszcze oponę tylną, jeśli po to sfinansuję tą wymianę.

 

Osiągów dokładnych nie mogę podać, bo nie znam, a na hamownię mnie nie stać. W każdym bądź razie silnik 750 ccm, przyspieszenie i Vmax jak na chopperka imponujące. W trasie przelotowa prędkość 120-140 km/h, najwięcej wyciągnąłem 180 km/h, ale trochę jeszcze obrotów zostało (bez owiewki pójdzie ciut więcej). W papierach ma Vmax 207 km/h. Założyłem nową przyciemnianą owiewkę (na fotkach jeszcze za starą), więc wiatr nie straszny. Akumulator i świece nowe. Kawka odpala w największe chłody i nie ma z tym żadnego problemu.

 

Rocznik 84, przebieg jest koło 48 tys., ale w to bym akurat nie bardzo wierzył. Sam sporo nabiłem bez linki od prędkościomierza, a tak apropos to kilka dni temu założyłem nową linkę.

 

Spalanie w trasie 6-7 litrów (w mieście więcej jeśli się trochę dociska), zbiornik 12 l.

 

Noi najważniejsze: CENA

Coś koło 8 tys. Kupiłem za 9, więc sprzedaję sporo taniej. Dołożę jeśli ktoś chce 3 kaski.

 

Kontakt:

tel. dom. ( 0-58 ) 349 44 34 - Piotrek

tel. kom. 502 327 105

mail: [email protected]

albo: [email protected]

GG#4022552

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Noi Kawka zmieni niedługo właściciela. Jeszcze mniej więcej tydzień będę się cieszył jazdą na niej.

 

Jak dobrze pójdzie to w najbliższym czasie kupię Ducati Monstera 750. Muszę tylko dozbierać kasy zanim zniknie z salonu. Dominik - rezerwuj tam tego Monsterka dla mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...