Skocz do zawartości

odblokowanie hondy crm 125


MOTOOOCROSS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie .Kupilem honde crm 125 z 97 roku ogulnie super maszyna ale bardzo slaba :D moze ma okolo 12 koni, a ja bym chial zeby miala okolo 30 km pierwsze co zrobilem zalozylem sportowy wydech no jest mala roznica ale to nie to ,wiec chce kupic modul ale do crm jest malo czesci i podpatrzylem w nsr ze ma ten sam silnik tylko moj ma kick starter.Nie wiecie czy podejdzie modul z nsrki 125 i czy to od modulu zalezy ta najwazniejsza moc???z gory dzieki za odpowiedzi :D pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kreci obrotow?? Moze sa zalozony blokady w zaplonie a nie na module. Musisz sie dowiedziec gdzie dokladnie znajduja sie blokady. Blokad jest wiele , np przy membramie gazniku, zwezki , bardzo duzo, moze akurat tu modul nie odgrywa roli jak jego odblokowanie ( przeciecie, przelozenie lub zmostkowanie odpowiednich klabli)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obroty wkrecają sie do konca ale jest takie cos ze jak jade na czwartym biegu okolo 80kmh i wbijam piątke obroty zatrzymują sie troche powyzej 6 tys km na szusce jadzie tyle samo ile na piatce??, kolega mial tak samo w nsrce i niby to byl modul ??a wie ktos jakie kabelki zmostkowac albo jakies schematy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obroty wkrecają sie do konca ale jest takie cos ze jak jade na czwartym biegu okolo 80kmh i wbijam piątke obroty zatrzymują sie troche powyzej 6 tys km na szusce jadzie tyle samo ile na piatce??, kolega mial tak samo w nsrce i niby to byl modul ??a wie ktos jakie kabelki zmostkowac albo jakies schematy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie moze ile taka honda crm powinna wkrecac na luzie bo moja kreci 11 tys i jak wbije jedynke i jade to dopiero ciągnie od 7 tys czy tak ma byc??? bo moim zdaniem chyba nie co to moze byc za przyczyna??dodam jeszcze za mam zamontowany gas box czy to cos daje??

z gory dzieki pzdr.

 

nie wiecie moze ile taka honda crm powinna wkrecac na luzie bo moja kreci 11 tys i jak wbije jedynke i jade to dopiero ciągnie od 7 tys czy tak ma byc??? bo moim zdaniem chyba nie co to moze byc za przyczyna??dodam jeszcze za mam zamontowany gas box czy to cos daje??

z gory dzieki pzdr.

a i jak kreci te 11 tys to ma blokade na cdi czy nie bo v max to 100kmh??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...