Skocz do zawartości

Pomóżcie mi, bo mam dylemat.


Dorsześ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc w ubiegłym roku sprzedałem V-Stara 110A z 2000r.

Została mi tylko Virago 535 z 1994r na ktorej jezdzi żona, czasem ojciec.

Jak zapewne nie długo się trzeba domyślać, że chodzi mi po głowie duży ciurser.

I co tu wybrac?

Yamahe XV1600 czy może VN1600? (myśałem też o VN2000 ale cena....)

 

 

Z góry dzięki za rade, skrobnijcie coś co rozwieje moje wątpliwości!

 

 

Pozdro.

 

www.tomek-dorszewsky.webpark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie chodzi tu o wyliczanie ile każdy z nich ma KM czy Nm, ile kg, jakie spalanie itp. Po prostu wybierz ten, który Tobie bardziej się podoba :clap:

 

 

Mi się podoba XV1600 - gdybym tylko miał kasę to kupiłbym od razu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierz wszystkie za i przeciw

mialem identyczny dylemat i zapewne ktorego bym nie wybral to bym nie zalowal ja rozwazalem jeszcze vtx 1800

jednak dla mnie co pewnie dla niektorych moze byc nie do konca uzasadnione yamaha odpadla na wejscie z racji pasa zebatego, takie jakies zboczenie..

chcialem miec motor wylacznie na kardan, nie podobalo mi sie takze chlodzenie powietrzem, chociaz to zalezy od gustu bo duzo ludzi wlasnie z racji tego uwazaja ze jest bardzo ladna, no i szprychy tez mi jakos nie lezaly.

pozatym chyba jeszcze wtedy wildek byl na gazniku i to mi tez nie bardzo odpowiadalo , chcialem cos z wtryskiem paliwa

coz wiecej moge rzec , kawasaki spelnialo wszystkie moje krytetia oraz wypadalo bardzo korzystnie w relacji cenowej, coz jezdze i jezdze wszystko gra no bo przeciez w koncu nowy motor, oleju nie bierze, kardana nie ruszam zalany olejem raz i spokoj na dlugi czas

wychodze z zalozenia ze w tych pieniadzach sie nie da kupic czegos dziadoskiego i co bys nie kupil i tak bedzie fajne,

popatrz , poogladaj i wybierz to co ci bardziej lezy, sa gusta i gusciki jedni lubia brunetki inni blondynki

ja wybralem kawe nie zaluje ale to kazdy powie o swoim moto jakie by nie bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc w ubiegłym roku sprzedałem V-Stara 110A z 2000r.

Została mi tylko Virago 535 z 1994r na ktorej jezdzi żona, czasem ojciec.

Jak zapewne nie długo się trzeba domyślać, że chodzi mi po głowie duży ciurser.

I co tu wybrac?

Yamahe XV1600 czy może VN1600? (myśałem też o VN2000 ale cena....)

Z góry dzięki za rade, skrobnijcie coś co rozwieje moje wątpliwości!

Pozdro.

 

www.tomek-dorszewsky.webpark.pl

 

 

 

Witam.

Wydaje mi się że YAMAHA XV 1600 to dobry wybór.Miałem okazję testować taki motocykl i zrobił na mnie ogromne wrażenie. Lecz mój wybór padł na XV1700 WARRIOR (bardziej usportowiony) POLECAM!!!!

 

Pozdrawiam DIABLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też właśnie, sęk jest w tym, że podobają mi sie oba, choć jestem bardziej za YAMAHĄ,a zdrugiej strony ciagnie mnie zeby sprobowac z innym logiem na zbiorniku. Jedno jest pewne Virówki nie sprzedam :notworthy:

 

Chciałbym mieć taki problem.

Co byś nie wybrał to będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pelnym przekonaniem polecam VN2000 moto jedyne w swoim rodzaju a frajda z jazdy boska power cruiser a i pociagnoc mozna ze niejeden scig otwiera ze zdumienia patrzalki ;) :notworthy: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszą koledzy,nie wdawaj sie w tym przedziale pojemnosciowym i cenowym w pierdoły typu,pas czy kardan,wtrysk czy wolny,itd tylko kup to co Ci pasi wizualnie, bo technicznie to one teraz sa tak zaawansowane i podobne do siebie że praktycznie nie ma roznicy w eksploatacji i samej jezdzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

powiem tak jak zawsze nie ma co teoretyzowac tylko kopnac sie do handlarzy i przetestowac. po jezdzie probnej nie bedziesz mial juz watpliwosci i sam dokonasz wlasciwego wyboru.

 

ja bylbym za Yamaha 1900 lub nowa 1300

 

rozwazylbym jeszcze Honde 1300 i 1800

 

oczywiscie wszystkie sa cruserami.

 

pozdrawiam

 

:D

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wybor jest trudny rozwaz wszystkie za i przeciw o co ci chodzi

 

odnosnie tego ze ktos wybiera stylistyke a inny rozwiazania techniczne to poczulem sie urazony bo szczerze mowiac jak dla mnie kawasaki jest ladniejsze od wild stara

ale wiem nie jestem obiektywny

chociaz jak wybieralem to tak twierdzilem i wtedy moze bylem

ale o gustach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wybor jest trudny rozwaz wszystkie za i przeciw o co ci chodzi

 

odnosnie tego ze ktos wybiera stylistyke a inny rozwiazania techniczne to poczulem sie urazony bo szczerze mowiac jak dla mnie kawasaki jest ladniejsze od wild stara

ale wiem nie jestem obiektywny

chociaz jak wybieralem to tak twierdzilem i wtedy moze bylem

ale o gustach...

Stan, bez urazy :biggrin: powtarzam, dawno widziałem VN "na żywo", więc o stylistyce trudno mi sie wypowiadać. Jednak po Twoich postach wnioskuję, że technikę postawiłeś na 1 miejscu. Nie miałem na celu Ci dopiekać :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...