Skocz do zawartości

pomoc dla motocyklisty janusz switaj


fajer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli chcesz w jakikolwiek pomoc temu chlopakowi,ktory 14 lat temu rozwalil sie na motocyklu http://www.switaj.eu/news.php?rowstart=0 ,wypelnij wniosek ktory podaje na swojej stronce i mu odeslij http://www.nico.motocykle.slask.pl/ jezeli masz to gdzies to juz dalej nie czytaj a jezeli jestes z wawy to wniosek o pomoc dla niego i ludzi ktorzy sa w podobnym stanie pozbawionych jakiejkolwiek opieki od panstwa mozna pobrac,podpisac i oddac w pubie 2oo,salon motocyklowy SUZUKI Piaseczno,YAMAHA na ul.Polczynskiej,KAWASAKI na Pymasa Tysiaclecia,LIBERATOR Prymasa Tysiaclecia,servisy motocyklowe MOTOMAX Michalowice ul.spacerowa 10a,NITRO ul.Aleja Krakowska 191,P.J.P Motocykle ul.Świętego Stanisława 14, wulkanizacja ul.dembowskiego 10 ursynow.Wypelnione wnioski zostana zawiezione przez motocyklistow z warszawy do Janusza, ZAZNACZAM ze nie sa to wnioski o referendum o eutanazje tylko o pomoc calodobowa szpitalna w warunkach domowych dla tego chlopaka i ludzi znajdujacych sie w podobnym stanie.ps.jezeli mozesz wypelnic wiekrza ilosc wniskow lub umiescic je w swoim sklepie ,salonie, servisie itp. w warszawie napisz na gg lub zadzwon 603059082 a ci je dowioze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jest druga nie mniej ważna sprawa :) http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,3960138.html

 

więc wpłacać kasę i nie gadać !!!!

 

 

pees. ciekaw jestem jakie będzie zainteresowanie tym tamatem...:icon_eek: szczerze to nie spodziewam się jakiegoś mega oddźwięku bo jakoś tak to jest, że jak trzeba faktycznie pomóc i poświęcić własne kilka złotych czy zrezygnować z kilku litrów paliwa (póki sezon się nie zaczął).... to wtedy jakoś nie ma tych największych krzykaczy na 4um,mistrzów spamowania i tych co tak się dumnie określają mianem prawdziwych motocyklistów :D :P

 

 

pees. i jeszcze prośba, żeby przykleić ten tamat do maja (chyba, że już jest taki tamat to sorry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak prosiłbym moda o nieusuwanie tematu. Tamten gdzieś się zapodział, a sprawa jest ważna. Taki wózek kosztuje 300.000 zł. Czy to tak dużo? Wystarczy że 3.000 osób wpłaci po 100 zł. Tak jak napisał Turek, póki sezon sie nie zaczął, póki nie ma wydatków na paliwo pomóżmy Motocykliście, większość z nas szczyci się tym mianem a ilu tak naprawde jest można sie przekonać dopiero w takiej sytuacji. Bratnia dusza leży 15 lat przykuta do łóżka, 15 lat nie widziała zwykłej ławki pod blokiem, trawy o motocyklu już nie wspominając a my żałujemy pieniędzy które wydalibyśmy na piwo, na zbiornik paliwa czy jakieś inne pierdoły. Ja jutro po szkole ide na pocztę robić przelew na konto Janusza. Prosze Was o to samo. Wyobraźcie sobie jak to jest pół życia być zamkniętym w tych samych czterech ścianach.

Z motocyklowym pozdrowieniem

Łukasz

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie trzeba wydawac ani zlotowki tylko podjechac do servisu albo salonu adresy sa i wypelnic wniosek,przy okazji mozna sobie okukac co jest w salonie,nic ni etracicie a kazdy podpis sie liczy,moze i nie bedzie oddziwieku i efektow ale to juz swiadczyc bedzie o gronie motocyklistow w polsce,ja jednak z kumplami chcemy cos zrobic,kumpel sie rozpil bo po godzinach zostaje niby ze wypic male co nieco z innym kumplem a co lufa to xero odpalaja :D az mi juz go zal bo w kilka dni 2000 wnioskow chlopak natrzepal,a wy chociaz mozecie wypelnic i zostawic w salonie potem zbierzemy wszystko i zawieziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

i jeszcze jest druga nie mniej ważna sprawa :notworthy: http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,3960138.html

 

więc wpłacać kasę i nie gadać !!!!

pees. ciekaw jestem jakie będzie zainteresowanie tym tamatem...:icon_rolleyes: szczerze to nie spodziewam się jakiegoś mega oddźwięku bo jakoś tak to jest, że jak trzeba faktycznie pomóc i poświęcić własne kilka złotych czy zrezygnować z kilku litrów paliwa (póki sezon się nie zaczął).... to wtedy jakoś nie ma tych największych krzykaczy na 4um,mistrzów spamowania i tych co tak się dumnie określają mianem prawdziwych motocyklistów :D :lalag:

pees. i jeszcze prośba, żeby przykleić ten tamat do maja (chyba, że już jest taki tamat to sorry)

 

 

ty zadasz od kazdego wplaty(zeby z piwa rezygnowal paliwa itd) a ja to widze lekko inaczej, codziennie wychodzac z domu mijam wiele osob ktore prosza o pieniadze, wiele ktore sprzedaja jakies gowna tez proszac o pieniadze, w kazdej gazecie czytam ze na tego i tamtego potrzeba kasy, w tv widze ze ktos potrzebuje na operacje i wreszcie na forum czytam ze wielu osoba trzeba pomoc i wez kolego zlicz to wszystko i wyjdzie ze musze zapie**alac na innych bo akurat sa ku*wa w potrzebie a jak na kogos nie wplace to pozniej ty(w innej sytuacji inni)wyrzygaja mi ze pare zl nie wplacilem ze nie zrezygnowalem a piwa dziwki i paliwa,a nie uwazasz ze dawanie kasy na cokolwiek jest kazdego indywidualna sprawa i nikt nie ma prawa go rozliczac na co wydaje hajs przez siebie zarobiony i dodam ci cos co zabrzmi brutalnie juz dwa razy plulem w pysk takiemu zebrakowi ktory na to jak sie obrocilem albo powiedzialem ze nie mam zaczynal swoja spiewka(ze co nie masz nawet zlotowki) wjezdzac mi na ambicje a ja nie po to zapie**alam zeby to komus rozdawac i owszem zdaza mi sie wplacic jakas kwote na kogos kogo znam ale tak samo sie wtedy tym nie szczyce.

 

p.s mam jeszcze jedno zdanie do switaja choc juz kiedys sie wypowiedzialem w tym temacie, czy pomyslales baranie ze ktos moze sobie odjac kase od ust zeby wplacic na ten wozek a ty piszesz ku*wa rzeczy jak bys sie zerwal z choiny"....fajnie bede mogl nawet przed blok wyjezdzac ale wniosku o eutanazje nie wycofam..." wiec pomysl zanim cos zrobic czy ku*wa chcesz zyc czy umierac bo poki co to wydaje sie to krzykiem dziecka w srodku dzungli

Edytowane przez pawelmoto2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty zadasz od kazdego wplaty(zeby z piwa rezygnowal paliwa itd) a ja to widze lekko inaczej, codziennie wychodzac z domu mijam wiele osob ktore prosza o pieniadze, wiele ktore sprzedaja jakies gowna tez proszac o pieniadze, w kazdej gazecie czytam ze na tego i tamtego potrzeba kasy, w tv widze ze ktos potrzebuje na operacje i wreszcie na forum czytam ze wielu osoba trzeba pomoc i wez kolego zlicz to wszystko i wyjdzie ze musze zapie**alac na innych bo akurat sa ku*wa w potrzebie a jak na kogos nie wplace to pozniej ty(w innej sytuacji inni)wyrzygaja mi ze pare zl nie wplacilem ze nie zrezygnowalem a piwa dziwki i paliwa,a nie uwazasz ze dawanie kasy na cokolwiek jest kazdego indywidualna sprawa i nikt nie ma prawa go rozliczac na co wydaje hajs przez siebie zarobiony i dodam ci cos co zabrzmi brutalnie juz dwa razy plulem w pysk takiemu zebrakowi ktory na to jak sie obrocilem albo powiedzialem ze nie mam zaczynal swoja spiewka(ze co nie masz nawet zlotowki) wjezdzac mi na ambicje a ja nie po to zapie**alam zeby to komus rozdawac i owszem zdaza mi sie wplacic jakas kwote na kogos kogo znam ale tak samo sie wtedy tym nie szczyce.

 

p.s mam jeszcze jedno zdanie do switaja choc juz kiedys sie wypowiedzialem w tym temacie, czy pomyslales baranie ze ktos moze sobie odjac kase od ust zeby wplacic na ten wozek a ty piszesz ku*wa rzeczy jak bys sie zerwal z choiny"....fajnie bede mogl nawet przed blok wyjezdzac ale wniosku o eutanazje nie wycofam..." wiec pomysl zanim cos zrobic czy ku*wa chcesz zyc czy umierac bo poki co to wydaje sie to krzykiem dziecka w srodku dzungli

 

wiecej pokory :flesje: nigdy nie wiadomo czy ty nie bedziesz potrzebował pomocy za pare lat , nie zycze ci zle ale w wielu przypadkach role sie odwróciły.Informacja o mozliwoci wpłaty jest dla osób które chca pomóc i nie potrzebny jest tu twój komentarz.

 

 

ps. wszystko jest ok kiedy jesteśmy zdrowi i silni mozemy chodzic do pracy i zarabiac gdrzej gdy jestesmy zależni od kogoś

Edytowane przez cali78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

poczytaj dokladnie to co napisalem i zmierz sie z argumentami bo wiecej pokory to moze powiedziec kazdy ale nie kazdy ma ochote ruszyc dupsko i zapie**alac na siebie(nie chodzi tu akurat o switaja) i wola sobie zebrac i to w poczuciu krzywdy bo kazdy ma im pomagac bo im sie ku*wa nalezy, tylko pewnie nie zastanawiasz sie dlaczego oni zyja tak jak zyja, za pare lat popatrz po osobach z ktorymi sie wychowales, chodziles do szkoy itd gdzie wtedy beda ilu z nich sie zmeneli na wlasne zyczenie konsekwetnie do tego dazac a odnosnie zdrowia dzisiaj i jego braku(jak rozumie chodzi ci o wypadki) to sa wypadki ktorych mozna uniknac i niech mi ku*wa nikt nie mowi ze ktos kto wsiada na moto z zjebanym hamulcem i kradnie paliwo na cpn(no zeby adrenalinka byla) nie jedzie szybko i sam nie kusi losu, byc moze gdyby wtedy nie zapier*alal na rzechu dzis bylo by inaczej

 

p.s informacja dotyczaca wplaty jest dla osob ktore chca wplacic ale jest napisana z przekasem i z wjezdzaniem na ambicje komus kto nie chce wplacac a nikt nie ma prawa nikogo rozliczac ze nie wplaca na to czy owo, pracujesz placisz podatki to niech to poj**ane kacze panstwo dba rowniez o takich ludzi i zapewnia im opieke a nie pierdoli tylko gebami politykow o tym jak jest dobrze a bedzie a bedzie jeszcze lepiej

Edytowane przez pawelmoto2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze tu kasa najwazniejsza,ja inwestuje z kumplem swoj czas i pieniadze na wache zeby to porozwozic,i nic za to nie chcemy zadnych pieniedzy,tylko podpis pod wnioskiem pracy o ustawie opieki nad takimi ludzmi jak janusz,bo moze i nam sie przytrafic ze my bedziemy w takiej sytuacji a nawet nie koniecznie wypadek na motocyklu ktos moze w ciebie wjechac i cale zycie bedziesz lezal i patrzyl sie w sufit a panstwo cie oleje bo nawet nie bedzie takiej ustawy zeby sie toba zajac,janusz nie dla siebie chce tej ustawy tylko dla innych ludzi co wymagaja opieki ten wniosek ktory jest do podpisania nie ma nic wspolnego z eutanazja tylko o opieke nad tymi ludzmi,wniosek o eutanazje to inna sprawa ja do tego reki nie przyloze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

widze ze tu kasa najwazniejsza,ja inwestuje z kumplem swoj czas i pieniadze na wache zeby to porozwozic,i nic za to nie chcemy zadnych pieniedzy,tylko podpis pod wnioskiem pracy o ustawie opieki nad takimi ludzmi jak janusz,bo moze i nam sie przytrafic ze my bedziemy w takiej sytuacji a nawet nie koniecznie wypadek na motocyklu ktos moze w ciebie wjechac i cale zycie bedziesz lezal i patrzyl sie w sufit a panstwo cie oleje bo nawet nie bedzie takiej ustawy zeby sie toba zajac,janusz nie dla siebie chce tej ustawy tylko dla innych ludzi co wymagaja opieki ten wniosek ktory jest do podpisania nie ma nic wspolnego z eutanazja tylko o opieke nad tymi ludzmi,wniosek o eutanazje to inna sprawa ja do tego reki nie przyloze

 

wasz wniosek o opieke jak najbardziej,wysle ci na pw kontakt do salonow w mojej okolicy, ale sam poczytaj co napisal turek to zakumasz o co mi chodzi

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o co ci chodzi,ty bys sie nie cieszyl na jego mijscu jakbys w koncu mogl spelnic swoje mazenie o wyjezdzie przed dom?,ale wozek juz bedzie mial ktos tam chce mu zafundowac,prace tez ma,ale tu chodzi tez o innych ludzi nieraz sobie wyobrazalem co ja bym zrobil jakby mnie to spotkalo,a tu mam okazje zapodac jakies wnioski o opieke nad takimi ludzmi,mam kumpla co motocyklem jezdzil,mial zaniki pamieci podali mu leki i mial wylew,calkowity paraliz i tez lezy tak jak janusz tylko ze z nim nawet kontaktu nie ma a kawal byka byl x11 jezdzil,a ustawy nad takimi ludzmi nie ma,mysle ze fajnie by bylo jakby te 100tys podpisow w wiekrzosci zebrali motocyklisci,nie pisz mi adresow na pw tylko na ogolnym niech inni tez zobacza z twojej okolicy to beda mogli pobrac i wyslac,pozdrawiam

Edytowane przez fajer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

wiem o co ci chodzi,ty bys sie nie cieszyl na jego mijscu jakbys w koncu mogl spelnic swoje mazenie o wyjezdzie przed dom?,ale wozek juz bedzie mial ktos tam chce mu zafundowac,prace tez ma,ale tu chodzi tez o innych ludzi nieraz sobie wyobrazalem co ja bym zrobil jakby mnie to spotkalo,a tu mam okazje zapodac jakies wnioski o opieke nad takimi ludzmi,mam kumpla co motocyklem jezdzil,mial zaniki pamieci podali mu leki i mial wylew,calkowity paraliz i tez lezy tak jak janusz tylko ze z nim nawet kontaktu nie ma a kawal byka byl x11 jezdzil,a ustawy nad takimi ludzmi nie ma,mysle ze fajnie by bylo jakby te 100tys podpisow w wiekrzosci zebrali motocyklisci,nie pisz mi adresow na pw tylko na ogolnym niech inni tez zobacza z twojej okolicy to beda mogli pobrac i wyslac,pozdrawiam

 

 

na pewno zajebiscie bym sie cieszyl na jego miejscu ale razi mnie brak konsekwencji i po prostu on juz za daleko w to zabrnal, rozumie ze chodzilo mu o pomoc zeby odciazyc rodzicow i to jest jasna sprawa, ale po kiego grzyba w poniedzialek mowi ze chce eutanazje wie kiedy itd a we wtorek ze jak sie znajdzie dla niego opieka to on juz nie chce eutanazji, w srode dowiaduje sie ze jest jakis zajebisty wozek dzieki ktoremu bedzie mogl chocby przed dom wyjsc i jest w szoku bo nawet ktos mu ten wozek sfinansuje a w czwartek mowi ze wniosku o eutanazje nie wycofa wiec tak naprawde sam nie wie o co mu chodzi, i kazdy sad zabije go ale smiechem i u nas jeszcze dlugo nie bedzie mozliwa jakakolwiek sensowna dyskusja o eutanazji, zauwaz ze na zachodzie ludzie ktorzy chcieli eutanazji przemysleli ta sprawe milion razy i nie wycofywali sie w ostatniej chwili, po prostu wiedzieli czego chca a on dziala na zasadzie maly indianin napial maly luk...

 

p.s panstwo powinno sprawowac opieke nad takimi ludzmi bo wiekszosc z nich pracowalo placilo skladki itd a nawet jesli nie to robili to ich rodzice i to nie podlega dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Janusz Świtaj w swoim wniosku domaga się, by po śmierci jednego z rodziców, w przypadku braku wystarczającej opieki odłączono go od aparatury utrzymującej przy życiu a nie odrazu

 

naprawde?????????????????

 

 

 

no to kazdy wie, kto ogladal kilka programow w tv, czytal prase i jego strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle czy wiesz moze co oznacza pojęcie empatia?? Jeśli nie to zapoznaj się z nim a nie urządzaj osobistych wycieczek w kierunku Janusza. To że naplułeś żebrakowi w twarz świadczy tylko o Twojej kulturze osobistej.... Ciesz się, że jesteś zdrowy a to czy Janusz miał wypadek przez niesprawny motocykl... myślę, że nie jest to powód do dyskusji na chwilę obecną. Każdy z nas może byc w takiej sytuacji i to niekoniecznie przez niesprawny motocykl. Co Ty porównujesz żebraka, któremu się nie chce pracować do człowieka z naszego kręgu, który od kilkunastu lat leży i jedyne co może zrobić to myśleć...... odwróćmy się dupami od wszystkich chorych, potrzebujących... a jak ktoś z nas będzie w potrzebie to jedyne co zobaczymy to dupy dawnych przyjaciół..... Nie rozumiem tylko po co zabieraz głos w tym temacie... nie chcesz pomóc... Twoja sprawa... życzę Ci jednak żebyś nigdy nie musiał korzystać z niczyjej pomocy bo może się okazać ze zobaczysz tylko kogoś gołą dupę......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...