Skocz do zawartości

Kto z okolic Sudetów/Jeleniej Góry?


ASh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Wiem, że to mało prawdopodobne, ale jest tu może ktoś z okolic Sudetów/Jeleniej Góry chetny na wspólne śmiganie? Ja jestem zupełny żółtodziób :crossy: i przydałoby mi się od mistrzów pouczyć :lalag:

 

Pozdr.

ASh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no są ludzie z Jelonki, są.... trzeba się na mapie Frappr zarejestrować....

 

Dawaj znać gdzie i kiedy się wybierasz, to coś się ukręci...

 

Pozdro!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ASh. Siemka. Tu Zgorzelec :icon_mrgreen: . Często pędzimy do Szklarskiej na kawę...Podjedź to pogadamy :notworthy: ...popatrzymy na nowość-VN 900 :icon_twisted: o ile dobrze pamiętam. Kolega już wcześniej zaprosił Cię na ...czoper.one.pl...Fajne!

ADAM - BMW 1300 GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

 

Super, że sie odezwaliście. Chetnie sie do Was przyłaczę :biggrin: Nie tak dawno poznalem Tomite, a jak widzę na czoper.one.pl śmigacie razem. Jak bedziecie się wybierać do tej Szklarskiej, albo gdzieś w inne pobliże Jeleniej to dajcie znać. Chętnie podjadę. Ja na razie mam pietra gdziekolwiek jeździć bo moje doświadczenie to tylko kurs :) i pare przejażdzek po nim, wiec dalej niż kilkanaście km sie nie wybiore. Dziś zamontowałem gmole, a za kilka dni powinienem miec juz kask wiec przy sprzyjającej pogodzie zacznę ćwiczyć. Nie mogę się już doczekać ;)

 

Ide do Was na http://www.czoperone.fora.pl

 

Ash

Edytowane przez ASh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...