Skocz do zawartości

Norwegia czerwiec 2007


Janko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja wybieram się na 2-3 motocykle swoją honda nx 650 dominator, prawdopodobnie sierpień lub sierpień-wrzesień. Czy ktoś ma ochote na podroz w tym czasie?

 

(......)

 

pozdr. Liza

 

Mam urlop od 13 sierpnia do końca września i prawdopodobnie też uderzam w tym kierunku (chyba, że jednak pojadę na zach. skraj Europy), więc jakby były jakieś szczegóły odnośnie wyprawy to proszę o info...

 

Pozdrawiam.

>>Ja Bol<<

Suza GSX 600 F (jajko) -> Yamaha FZS 1000 Fazer -> Triumph Sprint ST 1050 -> ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem,zobaczyłem jestem zauroczony na 100% tam wroce jedyne co mi się nie udało to pogoda ale na norweskich przyczepnych drogach nie miało to znaczenia,wszystkim polecam.Benzyna miedzy 11,3 a 13 koron im dalej na północ tym dożej,przejazd przez tunel nordkap 70 koron w jedna stronę,wjazd na nordkapp 200 koron ale polecam wjazd przed 8 rano to można za friko.jednym słowem cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Lisena, jeśli wasz wyjazd jest nadal aktualny to chętnie bym się przyłączył. Będę miał jakieś dwa tygodnie urlopu w sierpniu, może wrześniu. Od dawna marzy mi się taka wyprawa. Szkoda byłoby nie skorzystać.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszce pytanko do tych co byli:

Jak wygląda sprawa przepisów drogowych i ich egzekwowania? Słyszałem, że restrykcje za przekraczanie prędkości są ogromne (łącznie z aresztem). Jakie są wasze obserwacje? Mieliście jakieś doświadczenia z miejscową Policją?

 

Pozdrawiam.

>>Ja Bol<<

Suza GSX 600 F (jajko) -> Yamaha FZS 1000 Fazer -> Triumph Sprint ST 1050 -> ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście jakieś doświadczenia z miejscową Policją?

W ubiegłym roku zatrzymała mnie policja w Finlandii. Prędkość 122 na 100. Dzięki znajomości kilku zdań w ich rodzimym języku skończyło się na ostrzeżeniu z wpisaniem do bazy danych. W tym roku w Norwegii spotkałem motocyklistę, który to przegiął 140 na 80. Następnego dnia sprawa w sądzie, prawko zabrane na 12 miesięcy, 3500 koron mandat, i 21 dni aresztu w zawieszeniu na bodaj 12 miesięcy. Motocyklista nie był Norwegiem. Udanej wycieczki

Edytowane przez sq5rk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie podałabym Wam dokladne informacje na temat wyjazdu do Norwegii, ale chyba jednak nie bedzie mnie na nią stać, dlatego wybiorę coś bliżej i coś tańszego :) Zobaczymy. Na razie czekam na koniec przeglądu mojego moto i zarejestrowanie, co może sie troche ciagnac :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...