Skocz do zawartości

a propos WSK


Gość jasifhasan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie kazdego stac na cos lepszego niz poczciwy kobuz, ale "to" tez jezdzi i daje przyjemnosc a przy mniejszym doswiadczeniu nawet potrafi przestraszyc 8O nie ma do czego sie przyczepiac nie podoba sie komus niech zbiera na cos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dawno mnie tu nie bylo :).

Ale ze temat mnie dotyczy trzeba cos dorzucic od siebie.

Posiadam WSKe 175 M21W2, ktora kupilem pod koniec pazdziernika 2002 od Buli'ego, ktory sie tu wypowiadal.

Aktualnie skladam ja z puzzli, bo silnik poddalismy generalnemu remontowi.

He, mnie juz sama naprawa kosztowala 1100 zl :) nie mowiac o zakupie :evil:.

Ale nadal uwazam, ze motorek jest super. Mozecie sobie go poogladac w albumie. Z cala pewnoscia maszyna tego typu jest idealna na poczatek - raz: bo uczy szaunku do motocykla; do faktu, ze on JEDZIE i dwa: bo nie ma zbyt wygorowanych osiagow, co dla niedoswiadczonego motocyklisty moze byc biletem do zachowania zdrowia lub zycia :evil:.

WSK ma jeszcze jedna zalete - generalnie rzecz ujmujac jest tania. Moj przypadek jest skrajny, gdyz ja chce, zeby moja WSKa wygladala jak z salonu i zeby jezdzila bezawaryjnie. Pakuje wiec kase teraz, moze zaprocentuje to w przyszlosci.

Ale spokojnym bykiem mozna juz calkiem sprawny sprzet dostac za 400 zl (w przypadku 175) a 125 juz chodza od 200zl (we wzglednym stanie). Oczywiscie duzym plusem jest tez fakt, ze na rynku ciagle jest duzo czesci do tych motocykli i ze jest to POLSKI motor.

WSK rzadzi :D.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(temat był dawno temu aie coć mnie naszło żeby odpowiedzieć)

:x :x :x Sorki uniosłem się ale do rzeczy KARLIK @@#$%$% spokojnie wyluzuj

po holerę tak gnoić bez powodu hciał facet dowiedzieć się czegoś o WSK a tu tylko

bluzgi i cepy z lewej i prawej

A co do WSK to sam mam ( fakt hcę sprzedać ) ale to tylko moja nieopanowana rządza szbkości a nie wady w sprzęcie. Sorki jak bardzo kogos wku@#$%^em :evil: :) 8O

 

Kurka SIDEWINDER 1000 postuw szczery podziw ( skąd znajdujesz na to tyle czasu)

w końcu piwo, motor, panienki, garaż, olej, smar ,gażnik, piwo, durzo piwa UFFF

zmahałem się agdzie czs na POSTY jeszcze raz hylę czola i sprubuję dojehać hociarz do stu ( Ten tekst to w ramah tej wzajemnej rzyczliwości motocyklistuw )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) Zbyhu pełne poarcie ( 1000zł w wsk to jurz wyczyn na skalę kraju ,,hyba")

kiedy ja kupiłem swoja poczciwą 125 też miałem takie plany ale czegos zabrakło

(może kasy o mże poprostu JAJ żeby podjąć się czegoś takiego.)

A jak ktoś ma coś do wsk powiem wam jedno może stara może powolna ale nigdy cię nie zawiedzie ( kiedy jurz zapali bo z tym czasem sa problemy)

Pozdrawiam wszystkih WSKbobków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem tego tematu i też dopiero przeczytałe wszystkie posty i mam uczucie że co poniektórzy uważają się za właścicieli forum i wszyskie opinie inne od ich własnych kwitują słowem " SPERDALAJ" . Jestem ciekaw czy w swoim domu swoim gościom też puszczają takie teksty i czy przed czy po założeniu przez nich kapci.

Forum cierpi na brak świeżej krwi może właśnie przez takie odzywki.

Jeśli ktoś ze "starych" użytkowników forum puściłby mnie taką wiąchę to odwrócę się plecami puszczę bąka i więcej w tym towarzystwie się nie pokazę, w końcu nie muszę znosić czyjegoś chamstwa.

 

Zbycho

 

Być może ostatni raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dobrzy Ludzie :!:

 

Co za post :?: Ktoś tu faktycznie przesadził :!: Panowie, a tu uwaga dla moderatorów może by tak się go pozbyć :?: Faktycznie jak zauważył Zbycho nie przysporzy on nam zwolenników jak też nie zadba o dobre imię Motocyklistów. Ktoś się chce włączyć do rozmowy, atu słyszy spier***. Spławiać można delikatniej i z wyczuciem. Zje**ać można instytucję czy też grupę, ale bezpośrednio do człowieka, który jeszcze pragnie podjąć rozmowę.

 

Ja bynajmniej nie chciałbym mieć do czynienia z Typem o tak zawężonym dialekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

wskboy: podliczylem koszty i w sumie (razem z kupnem) wychodzi 2000 zl bez paru groszy 8)

teraz to chyba juz rekord na skale swiata :).

 

a co do bezawaryjnosci - prawda. co prawda ojciec mi opowiadal, ze mial duzo klopotow z wska, ale niech za przyklad niezniszczalnosci tego motorka posluzy jedna z jego przygod

 

jechal sobie kiedys z bytomia do rybnika i pod koniec trasy cos mu zgrzytnelo i motorek zgasl. nie mogl go odpalic. nawet na pych. dopiero jak kulal sie z jakiejs solidniejszej gorki zaskoczyl z trzeciego biegu. wrocil spod prawie rybnika do bytomia pod pelnymi (!) obrotami z predkoscia zaledwie 60 km/h. w domu rozebral silnik by zobaczyc co sie stalo. jak go otwarl - wlos mu sie zjerzyl na glowie, bowiem okazalo sie, ze zmielilo mu pierscien. i tu ujawnil sie cud. po zdjeciu cylindra okazalo sie, ze nie ma na nim nawet jednej ryski. oczywiscie tlok ojciec musial wymienic, ale na tym przygoda sie skonczyla...

po prostu ten cylinder jest chyba pancerny...

moja wska ma 27 i cylinder nominalny :evil:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misiobaran

WITAM.

Prawdopodobnie, każdy z nas motocyklistów spotkał na swojej drodzę WSK'ę, a wielu min. ja stawiało na niej swoje pierwsze kroki związane z mechaniką i jazdą motorkami.

WIĘC PROSZĘ MI K***A NIE OBRAŻAĆ TEGO KULTOWEGO JUŻ SPRZĘTU !!!!!!!!!

 

 

A JAK SIĘ "koledze" NIE PODOBA TO NIECH SE NA TYM SKUTERKU JEŹDZI I DUPY NIE ZAWRACA !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez sie z tym zgadzam. Mój ojciec przejechał na WSK 125 całą Polske poza Bieszczadami. Mieszkał w Gdyni a studiawał w Łodzi. Bez problemów co jakiś czas przejeżdżał 400 km w bardzo różnych warunkach. WSK trzymała sie świetnie. Prowszę wiec żeby nikt nie mówł ż to jest GÓWNO bo WSK to już prawie klasyk.

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie jestem w trakcie odrestaurowywania mojej M21W2, jak tylko nadejdzie lato i zrobi sie troszke cieplej to ładuje bagaże i jade dookoła Polski trasą która 30 lat temu jeżdził moj ojciec - tez na WSK. Sprzęt jest na prawde spoko, prostota wykonania jest niesamowita i to jest chyba największa zaleta tego motoru. Szukam chetnych na taki wyjazd lub podobny, jak by co - kontakt e-mailem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S!

 

Jakie ja piekne rzeczy slysze :). Bedziesz przejezdzal przez Rybnik :)? Jak tak ta wstap na kawe :evil:.

Jesli masz to podeslij fotki swojej maszynki :evil:. Moj mail to [email protected].

Milo slyszec, ze nie jestem sam z moja M21W2 :D.

Zycze samych sukcesow przy naprawach!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Zbychu, jeszcze do konca nie wiem ktoredy bede jechal, to zalezy od tego ile bede mial czasu na wszystko. A naprawy sa juz raczej na ukonczeniu, troche sie to wlecze bo pracuje i w domu bywam tylko w weekendy. Zostalo jeszcze wyczyscic gaznik, ustawic zaplon, no i troche kosmetyki.

Chce wykonac kilka drobnych przerobek jak np podwojna dzwignia biegow i oparcie dla pasazera- zeby mi sie kobieta nie zsuwala podczas jazdy, dorabiam jeszcze bagaznik. Ale mam nadzieje ze na wiosne wszystko bedzie cacy. 8)

Jak bede w okolicy to sie odezwe.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...