Skocz do zawartości

amortyzator (tył) suzuki gsx600 f rok '98


pekola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są firmy które regenerują amorki, ale moim zdaniem nie warto w to się bawić, bo koszt jest nie mały i nie wiadomo na ile to wytrzyma. Chyba że ktoś wie coś więcej na ten temat to niech się wypowie. Ja kupiłem używkę ze trzy lata temu ( coś ok 250 zł. ) i jestem zadowolony. Myślę, że do tak popularnego moto jak gsx 600 z zakupem amora nie będziesz miał problemu.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne amorki w suzach tego gatunku to normalka. Ja w Rf600R `94 tez mialempadniety amorek. Nie moglem dostac od RF na szrocie wiec wziałem od innej Suzy (losowałem z wielkiej sterty amorków) , był dłuższy ok.1cm ale pasował idealnie tylko nie miał regulacji tłumienia. Jak sie okazało to na RF torchę za miękki był , podejrzewam ze to był od GS500. Wiele maszyn ma podobne amorki więc nie powinno byc problemu z zamiennikeim. Wiem że do RF pasuje od Bandita 600 i starszego 1200, bo 600 ma ten sam wahacz, koła i inne podsepoły zaweiszenia co RF.

 

 

sprawdziłem w katalogu części i numery części są podbne ale nie tkaie same czyli

 

Rf 600R `94 - 62100-21E21

GSXF 600 `98 - 62100-08F00

Na rysunkach amorek od GSXF 600 wyglada że ma inne wymiary mocowań amorka, i nie jest wspólny z żadnym innym suzuki. Z kolei do RF pasuje amorke Bandita 600 i 1200 i jest ten sam nr.czesći dla wszystkich. Z kolei GSXF 750 ma dodatkowo zdalną regulację więc jest całkiem inny. Najlepiej jak bys znalazł taki sam od GSXF, ewentualnie jiesli nei znajdziesz to wez od RF czy Bandita tylko zmierz uchwyty mocowaniua i srednice otworów bo może nie pasować.

Na angielskim ebay`u koszt takiego amorka jest między 270-500 PLN w przeliczeniu. Nie wiej jak będzie w Polsce.pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...