Skocz do zawartości

Tak się qrwa lata gixerem !!!


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

fiodor spidi nie zaczyynajcie z ksem na posty bo i tak nei wygracie, K ról S pamu Rider wie najlepiej zawsze i wszedzie wszak ma dostęp do niemieckiej prasy motocyklowej.

 

A tak w ogole to jak juz pisalem, krotko tu jestes gowno wiesz i chyba nie wiesz z kim piszesz :smile: No ale przeciez ty wiesz na bank i twoim zdaniem Rus nigdy nei lezał, brak slow po prostu i rece opadają na twoj caloksztalt

Edytowane przez Sosna 83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks-rider nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz pojecia, niektóre tricki stuntowe w kombi są poprostu nie dowykonania lub to jest bardzo uciążliwe.

 

lepiej zamij sie tanczeniem przy ladze, niczym miss pobocza na zlocie ;)

 

Mi nie chodzi o wykonywanie trickow bo przyznam ze gosciu robi je znakomicie. Jestem przeciwny temu gdzie to robi i jakie zagrozenie dla innych stwarza. Nie wiem czy wykonanie niektorych trickow w kombi jest nie do wykonania czy tez jest to uciazliwe. Dziekuje za porade bo akurat tego nie wiedzialem.

 

pozdrawiam

 

:smile:

 

Ty EXPERT

 

fiodor spidi nie zaczyynajcie z ksem na posty bo i tak nei wygracie, K ról S pamu Rider wie najlepiej zawsze i wszedzie wszak ma dostęp do niemieckiej prasy motocyklowej.

 

A tak w ogole to jak juz pisalem, krotko tu jestes gowno wiesz i chyba nie wiesz z kim piszesz :P No ale przeciez ty wiesz na bank i twoim zdaniem Rus nigdy nei lezał, brak slow po prostu i rece opadają na twoj caloksztalt

 

Ty EXPERT wypowiedz sie moze najpierw w tym temacie i naucz sie najpierw czytac i rozumiec co kto pisze.

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...pic=68285&st=14

 

z powazaniem

 

:D

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS - kuźwa musisz tatusiowymi radami psuć ludziom radość z oglądania filnmiku?? Weź sobie załóż temt "jestem świetszy niż papież" i tam sobie umoralniaj!!!!!

pzdr

 

Przede wszystkim to jako Moderator powinienes zmienic slownictwo !

 

Nie wydaje ni sie zeby ktokolwiek dal sobie zepsuc radosc z ogladania filmow, nawet przez moje wypowiedzi.

 

Swietszy od papieza nie bylem, nie jestem i nie bede ! Zwracam tylko uwage co moze sie zdarzyc i jakie moga byc tego nastepstwa. Jezeli moje wypowiedzi uchronia sie lub przyczynia sie do tego, ze chociaz jedna osoba sie nad tym zastanowi i przemysli to jest OK.

 

Jezeli Ty jestes odmiennego zdania, to coz demokracja jest.

 

pozdrawiam

 

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

denerwuje mnie to ciagłe mowienie kto jak ma jezdzic niech kazdy patrzy na siebie jak ktos ma ochote jezdzic w sandałach to jego broszka, a stunt narodzil sie w miescie i zawsze tam bedzie czy tego chcesz czy nie. Niektorych rajcuje ruszanie na swiatłach na jednym kole, a niektorych nie i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przede wszystkim to jako Moderator powinienes zmienic slownictwo .

PO raz kolejny mówię - tatusiuj gdzie indziej!!

Temat zamykam, polecam pooglądać fajny filmik, a jak ktoś ma ochotę posłuchać, że taka jazda może się źle skończyć (co jest oczywiste!!!!!!) - może sobie poczytać teksty KS.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...