Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to Twój motung jest na gaźniku a nie na wtrysku ?

 

Ja jak inni:

- nigdy nie miałem takiego problemu

- nigdy nie zamykam kranika, chyba, że moto ma stać dłuższy czas

 

Moje moto jest na gazniku bo to rocznik 2007 choc salonowa nowka. Celowo nie kupowalem na wtrysku (jak slysze "wolne" obroty nowych HD na wtrysku to mi sie zoladek przewraca).

Ja mysle ze powod byl mniej wiecej taki jak podalem: goraco jak byk, korek masakra (lato kwiatow w Otmuchowie - kto byl ten wie), temperatura silnika - jak w reaktorze jadrowym (nawet baku nie dalo sie dotknac od spodu) no i jak pompka przed zapaleniem moto jakims cudem zaciagnela paliwo (chociaz nie powinna bo gaznik musial byc pelny) to ilosc paliwa nie zmiescila sie w komorze i wywalilo przez przelew a moto zareagowalo jak by bylo na ssaniu stad klopoty z odpaleniem (pokrecil troche i zapalil).

Coz - nowe doswiadczenia.

I tak gaznik bedzie rozbebeszany w weekend w celu zamontowania zestawu z Barona wiec zobaczymy czy to byl jednorazowy wyskok.

Pzdr.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Piaseczna – Salon SUZUKI POLandPOSITION Puławska 34

Prywatnie po 19:00 lub przed 11:00 a „zawodowo” od 11:00 do 19:00

 

To Ty tam pracujesz ??? :eek:

Tyle lat czlowiek mial pod nosem ten salon ....

No ale moze z moim Dzikusem Cie nawiedze, bo to moje stare rejony :buttrock:

 

[...]moj szkocki numer :079 717 11 961 jesli

 

No jesli Ty w Szkocji balujesz to ja ............. dokladnie na przeciwko Ciebie na samym dole UK, kolo Southampton :) :)

Ale dzieki :(

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

...Panowie... tracę niestety miłość chyba do tego klimatu... chodzi mi po głowie Honda Pan European...

 

będę sprzedawał wiec swojego Wildka... bardzo godny polecenia egzemplarz... może ktoś rozgląda się za pewnym sprzętem?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jelo!

W ramach moich urodzin chciałem podizelić sie z wami kolejnym zestawem ciekawych linków

 

Na początek dla Audiofili

http://pl.youtube.com/watch?v=gxU_R8tMe9I

 

Dla akceleratorów

http://pl.youtube.com/watch?v=AxCcTYh8--8

 

Ku pokrzepieniu serc

http://pl.youtube.com/watch?v=7F-SHclGLfY

 

Jestem coraz bliżej uznania że Wildek musi hałasować

 

Pozdrowisko

Krzysiek

Megula 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj dla Taty Uploada.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapraszam do siebie na :biggrin: i wspolne :)

 

Zaproszenie bez pokrycia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lapad:

 

Zrobiłem co mogłem żeby zdobyc adres i pośmigac po Angli we dwoje z

rodakiem!

Teraz kolejna wymówka że to drugi koniec wyspy,a kolega MAJKEL niewie

że" majestatyczny WILDEK" wiezie mnie przez te kraine zupełnie

niestrudzenie i odległości nie stanowia żadnej roli,chyba że mieszkasz w

UK--RAINIE :biggrin:

to nie, niedam rady wildek pewnie by sobie poradził bezstresowo ale ja

klękne!

No Majkel nie musiz juz podawac adresu ,już mi sie odechciało Cie

odwiedzic ale zapraszam do Polski

Bar "Chata" Krzeszyce Ogrodowa 1 postawie ci piwo!

 

 

Puki co wiesci dla Braci:

Wildek sprawuje sie swietnie, budzi podziw swym dostojeństwem, no i

oczywiscie jest niezawony .

pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych motocyklistów z Manchesteru śle

Darek :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę sprzedawał wiec swojego Wildka... bardzo godny polecenia egzemplarz... może ktoś rozgląda się za pewnym sprzętem?

 

Zapodawaj foty i dane na jego temat to moze z pl cus przywioze :banghead:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wild Star Silverado, r. 2001, kolor bordowy (2 odcienie), orginalne malowanie rocznika, pochodzi z salonu w Niemczech (od starszego gościa), książka serwisowa niemiecka, w Polsce od kwietnia 2007, stan licznika 32 000 km, przebieg udokumentowany.

Stan idealny, chromy i lakier praktycznie jak nówka. Szyba oryginalna, gmol, W tym roku zmieniłem wydechy na V&H (oryginalne także mam), dołożyłem sakwy West Star, specjalne na zamówienie stelaże do klikfixów (zabezpieczają przed obcieraniem sakw o elementy ruchome zawieszenia i pasa), dodałem lightbary z przełącznikiem kuryakyna – na zbiorniczku pompy (2 obwody wolne na akcesoria), w zeszłym roku wymieniłem opony na Metzelery Marathon z białym pasem… Manetki kuryakyna... Praca silnika… nie ma tu żadnego tłuczenia… idealny… filtry powietrza i oleju K&N.

Żal mi się rozstawać… ale czuję że wyrastam z klimatu. Sporo dodałem do tego motocykla… ale chyba najwięcej… serca 

 

Szukam dużego turystyka, prawdopodobnie będzie to Honda Pan European lub BMW R 1200 LT

 

Zdjęcia zapodam dziś wieczorem lub jutro.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jak z cena bo to jest najwazniejsze pytanie ???

Ja bede swojego ogladal 16, wiec musze juz miec jakies porownanie

Zdjecia tego mojego sa gdzies powyzej w jakims poscie, albo w mojej stopce :crossy:

 

[...]pochodzi z salonu w Niemczech (od starszego gościa0

 

Czy to juz weszlo do tradycji motocyklizmu ze wszystkie sprzety sa od starszego goscia z Niemcowni ??? :bigrazz:

Nie katowany, jezdzony w niedziele :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy weszło w tradycję czy nie, ja mam na to papiery i poprzednią umowę kupna-sprzedaży i książkę serwisową i inne... pochodzenia swojego Wildka jestem pewien.

Wstępna cena 29 000 pln, może nie rocznikowo ale maszyna pewna i dużo dodatków (wiem wiem... nie odbiorę za nie adekwatnie do wkładu)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępna cena 29 000 pln,

 

Hmmmmmmmm ....

Liczac funta po 4.2 to wychodzi ( 29000 : 4.2 ) 6904 funty !!! :wink: ;)

Kurde, to chyba te ceny w Polsce sa troszke wyjechane w kosmos

Ja za swojego place niecale 18000.

Dobra, dzieki bardzo :wink:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poczytałem sobie trochę o CYKANIU i KLEPANIU w naszych maszynach i wiem tyle że nic nie wiem.

 

Po kupnie mojego moto zrobiłem w nim wymianę oleju na motula półsyntetyka 10w40 (przed wymianą nic nie stukało ani nie cykało) - Może dlatego że jak zlewałem stary olej to to coś bardziej przypominało smołę niż olej :smile:

Po wymianie zaczęło się cykanie zaworów.

 

Luzy na zaworach są oki.

 

Po 2 tys km, w zeszłym tygodniu, zrobiłem kolejną wymianę oleum wraz z filtrem. Tym razem zalałem go tez Motulem semi ale 15W50.

 

Myślałem sobie - gęstrzy olej - może pomoże.

 

I nic. Jak go odpalę, dopuki się nie rozgrzeje jest cicho. Po rozgrzaniu zawory klepia że ho ho.

 

Nie wiem czym był zalany jak go kupowałem poniewaz był przywieziony ze Stanów.

 

No i teraz czy mam przejść nad tym do porządku dziennego: jest ok a tak ma chodzić, czy może zacząć się rozglądac za nowymi kasatorami? ;)

 

Ewentualnie czy w okolicach Poznania, Łodzi czy Wrocławia (jestem z Kalisza i do tych miast mam mniej więcej te same odlegości) jest ktoś kto słyszał juz wiele WS/RSów i mógłby postawic w miarę pewną diagnozę.

 

Pozdrowienia i szerokości :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko... nie ma sprawy. tak to jest jak wie co się ma :)

 

Oczywiscie !!! ;)

Pewny sprzet i dobrze utrzymany musi miec swoja cene .... :flesje:

Chodzi mi jedynie o to ze rozbieznosci cenowe sa dosyc spore :smile:

 

[...]Praca silnika… nie ma tu żadnego tłuczenia… idealny…

 

 

Poczytałem sobie trochę o CYKANIU i KLEPANIU w naszych maszynach i wiem tyle że nic nie wiem.

Po wymianie zaczęło się cykanie zaworów.

 

No wlasnie ???

Jak to jest z tym sykaniem i klekotaniem w Wildku :eek:

Na co mam zwracac uwage jak bede sluchal silnika ???

Ma tam cus cykac i stukac czy nie ???

Bo, rzeczywiscie, mozna juz lekko zglupiec czytajac te rozne opinie o pracy silnika ....

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...