Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy jest Ktos kto potrafi podac mi w jaki sposob moge sie dowiedziec czy moje moto mialo zrobiona modyfikacje skrzyni biegow .

Yamaha twierdzi ze powinna byc zrobiona i CHYBA byla ale to wszystkie informacje jakie u Nich uzyskalem

 

pozdr.

Nad numerem ramy (na główce) będziesz miał nabitą gwiazdkę

Pozdo

Krzysiek

Megi - bez gwiazdki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi kolego tak właśnie ma się zaznaczać,wiem bo sam tak mam zrobione (przy okazji pozdrowienia dla serwisu Adamiszyn z Gorzówa Wielkopolskiego i dla Piotra Dzięki raz jeszcze)

 

 

Chcialbym aby tak bylo .Panowie z Yamahy maja to sprawdzic w Yamaha Europe ale Kolego dziekuje za zainteresowanie i informacje .

Dzieki ! pozdrawiam Krzyska i Gamerskiego szczegolnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na całe szczęście mam VP02

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepial ktos z szanownego grona rejestracje z boku??

witam

ja tak mam z boku i wydaje mi sie ze tak jest pieknie ale za tym idzie troche pracy moge ci foty podeslac

jestem n aetapie wycinania calego mocowania razem z oswietlenim bo to ktore mam obecnie jest po poprzednim kolessiu a byl to czlowiek ktory wszystko robil gumowka sznurkiem i drutem pozdrawiam

 

Panowie (bo Pań tu nie ma) odebrałem Czarnulę po wymianie kasatorów (m.in.). Jestem zachwycony :P Silnik cyka fantastycznie, aż chce się jeździć. Także :crossy: pokłony dla serwisu Kolegi Edka z Prudnika.

witam ze tak kolege zapytam ile taka przyjemnosc kosztowala i jakies info na kolesia ktory sie tym zajal pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

witam ze tak kolege zapytam ile taka przyjemnosc kosztowala i jakies info na kolesia ktory sie tym zajal pozdrawiam

Dokładnie Ci nie powiem, bo płaciłem za całość - olej, opona, płyny, filter, kasatory i robota, ale cztery kasatory chyba wyjdą z 8 stówek plus wymiana. Edek - 602 498 496

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono. Panowie oswieccie mnie co to jes AIS.A?Mam od niedawna Road Stara niewiem co gdzie i jak, na co szczegolnie uwage zwracac.Motocykl ma dopiero 1200 mil 06 rok, wiecej stoi jak jezdzi,ja zrobilem tylko 60 mil jak go kupilem.Bo caly czas pracuje na zielonej wyspie.Nareczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiaj marian - no fotki to b bylo wspaniae. Czytalem wlsanie wytyczne dot. akladania tablicy rejestracyjnej - te wszystkie katy itp = mam w moim RS wlasnie boczne - ale nie pasuje do polskiej rejestracji - wiec musze pokombinowac.

Mozesz tu wrzucic fotki lub na priv/?/

 

lelas - AIS to te rurki kolo pompy po lewej stronie cylindrow - pomagaja uzyskac normy spalania bardziej ekologiczne.

No chlopie tez jestem w podobnej sytuacji - moto w garazu w PL a ja na wyspie cholernej :icon_razz: Wspolczuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono. Panowie oswieccie mnie co to jes AIS.A?Mam od niedawna Road Stara niewiem co gdzie i jak, na co szczegolnie uwage zwracac.Motocykl ma dopiero 1200 mil 06 rok, wiecej stoi jak jezdzi,ja zrobilem tylko 60 mil jak go kupilem.Bo caly czas pracuje na zielonej wyspie.Nareczka :icon_eek:

 

O AIS jest trochę na forum, możesz tez zobaczyć na link http://roadstarclinic.com/content/category/14/157/105/

gdybyś go chciał usunąć, chyba na stronie Seby było o tym po polsku. Osobiście trzymam to bo przy wyjazdach za miedzę jak trafi na kumatego to może się trzepnąć, a no pomiarach na pewno wyjdzie. Przyrost mocy po demontażu jest chyba mniejszy niż przy rozsądnym grzebaniu przy gaźniku i wydechach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zarazem dzieki za podpowiedz.Mam jeszcze jedno pytanko jakie paliwko lejecie do baku 95 czy98 oktanow?Przegwizdane jak motocykl w kraju,ale w sierpniu zabieram go na zielona wyspe.Pozdrawiam nareczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...