Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie nakręciłem trochę kmów na V&H i nie wiem, o jakie wibracje Wam chodzi :notworthy: Czuję, że żelazo się trzęsie, ale chyba tego oczekiwałem, kupując moto z silnikiem 1600. Owszem, błotnik trochę swego czasu ucierpiał, lecz miał wadę fabryczną - brak solidnego wzmocnienia. Nie czuję męczących wibracji na kierownicy, ani na podłogach. Może coś bliżej napiszecie w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wibracja są jedną z cech tego motocykla,myślę że skośnookim inżynierom chodziło o ten efekt,który upodabnia warunki jazdy do jazdy HD,zreszta wraz ze wzrostem obrotów drgania zmniejszają sie.Kieronica nie przenosi wibracj,podłogi też nie jedynie co czujesz to siedzeniem ,nie wiem czy jest sens walki z drganaimi.Chyba że są one wynikiem jakiegoś braku geometri lub wadliwego zawieszenia silnika ,lub tez awarii silnika(korbowód)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rozstalem sie moja Honda i wlasnie poszukuje Road Stara 1.7. W glowie siedza mi 2 opcje: sprowadzenie nowki ze stanow lub tez znalezienie czegos praktycznie nowego w pl. Ta druga opcja moze byc trudniejsza chociaz cos tam juz na oku mam. Generalnie po przymierzeniu sie do jednego Road Stara mozna powiedziec, ze moto mi lezy. Pozostaje kwestia stanu w jakim te moto do pl docieraja i historii tych egzemplazy. Niestety znalezienie czegos zadbanego z niklym przebiegiem graniczy z cudem a z kolei sprowadzanie samemu ze stanow to wielka niewiadoma. Jak widac mam problem a wiosna tuz tuz. Jak byscie mieli jakies sprawdzone sprzety na oku z rocznika 2005 w gore (najlepiej 2007) to bede wdzieczny za info.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na to co prawda 2003 rok ale jaka unikatowa maszyna i jaki przebieg:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M670299

 

Tu masz kolejną bardza ciekawa propozycję:

http://moto.allegro.pl/item321405091_2005_...ar_1700_cm.html

 

No i trzeci najdroższy ale chyb najlepiej wyposażony:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M636190

 

Jeżeli chodzi omnie to mnie najbardziej zaciekawił ten pierwszy. pozdrawiam i zyczę udanego zakupu. Jeżeli bedziesz chciał namiar na sprawdzonego goscia co sprowadza ze stanów pisz na priv. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Allegro wertuje po 10 razy na dzien. Mowiac szczerze nie chce wersji 1.6. Tylko 1.7 wchodzi w gre i to jak najnowszy. Ten ostatni jest obwieszony jak choinka (szczegolnie te 4 lusterka). Na razie dywaguje nad sprowadzaniem z USA ale nie chcialbym przeplacic i stad moja niepewnosc. Generalnie uwazam, ze moge dac wiecej za moto jesli nie jest ono po przygodach.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: czy ktos z Bialegostoku lub okolic wie cos na temat tego moto:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M674410

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vpower

 

ze zdjęć - moto ciekawe, to jest wersja Silverado, ze szprychami, bardzo ładne ale nie wiem skąd mu się wzięło 102 KM - od razu widać, że obecny własciciel nie ma pojęcia co posiada i co sprzedaje - alebp pisze pierdoły specjalnie.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z moca to od razu wiadomo, ze to pomylka wiec na to nawet nie patrze. To jest handlarz. Niby moto bezwypadkowe z kosmetycznymi uszkodzeniami typu rysy po transporcie. Tyle teorii. Jak jest w rzeczywistosci to dopiero ewentualnie na zywo sie okaze. Kusi mnie bo Silverado wlasnie (chociaz czemu nie pochromowali mu przedniego zawieszenia to nie wiem - to mnie najbardziej drazni w Silverado) no i praktycznie nowy. Problemem jest odleglosc bo mam do goscia zdrowo ponad 400 km a nie chcialbym sobie wycieczki po darmo zrobic. Na fotkach nie widac dokladnie bieznika opon bo jesli on ma faktycznie przejechane tyle ile tam pisze to opony praktycznie powinny byc nietkniete. Ja nie jezdze moto od dzis i niejeden motocykl bylem kupowac ale nie lubie byc wodzony za nos wiec z natury jestem nieufny wobec handlarzy. Z drugiej strony praktycznie kazde moto na naszym rynku od nich pochodzi wiec kolo sie zamyka. Sprzedac moto jedna sztuka - dobrze kupic jeszcze wieksza.;)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z moca to od razu wiadomo, ze to pomylka wiec na to nawet nie patrze. To jest handlarz. Niby moto bezwypadkowe z kosmetycznymi uszkodzeniami typu rysy po transporcie. Tyle teorii. Jak jest w rzeczywistosci to dopiero ewentualnie na zywo sie okaze. Kusi mnie bo Silverado wlasnie (chociaz czemu nie pochromowali mu przedniego zawieszenia to nie wiem - to mnie najbardziej drazni w Silverado) no i praktycznie nowy. Problemem jest odleglosc bo mam do goscia zdrowo ponad 400 km a nie chcialbym sobie wycieczki po darmo zrobic. Na fotkach nie widac dokladnie bieznika opon bo jesli on ma faktycznie przejechane tyle ile tam pisze to opony praktycznie powinny byc nietkniete. Ja nie jezdze moto od dzis i niejeden motocykl bylem kupowac ale nie lubie byc wodzony za nos wiec z natury jestem nieufny wobec handlarzy. Z drugiej strony praktycznie kazde moto na naszym rynku od nich pochodzi wiec kolo sie zamyka. Sprzedac moto jedna sztuka - dobrze kupic jeszcze wieksza.;)

Słuchaj ja mieszkam pod Wolinem a po moto byłem w Rzeszowie. Napisz albo zadzwon do goscia że prosisz o takei i takie foty z bliska i niech Ci śle (ja tak zrobiłem). Jezeli chodzi o jazde to gdzieby nie było to musisz pojechac bo każdy bedzie zachwalał a Tobie może cos nie pasować. Swojego kupowałem przy minus 17 stopniach i lodzie na jezdni więc o jeździe mogłem zapomnieć, ale wsiadłem w garażu , koleś odpalił i wiedziałem że to jest to co mi sie śniło. A 400 km to nie tak dużo poszukaj innych opcji po trasie żebyś nie leciał sprawdzić tylko jeden. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

zmienię trochę temat, otóż obserwuję, że od pewnego czasu są na tym forum posty dotyczące ewentualnego spotkania "wild/road starowców". Otóż mam propozycję - wraz z kolegami z CYC 11 kwietnia jedziemy w okolice Trójmiasta do naszego kolegi (również byłego CYC-a) księdza Maślaka na coroczną imprezę zwaną "Jajcarnią", może znajdzie się paru chętnych do wspólnego wyjazdu w naszym gronie. Dodam że z tego forum na pewno pojadę ja i Lester.

Program wyglądałby następująco:

 

piątek: dojazd na miejsce i zakwaterowanie w miejscowości Skarszewy - Lester poda szczegóły

sobota: wycieczka po Kaszubach i opowieści wieczorne

niedziela: tutaj cytuję kolegę Maślaka organizatora tej imprezy 13 kwietnia. Plan roboczy jest następujący:

 

- poszukiwanie na pograniczu Kaszub i Kociewia miejscowości Sobowidz GDA i parkowanie sprzętów od 10.00 (przyda się jakaś deseczka lub blaszka pod stopkę boczną, nieduży tu parking)

 

- 11.00 Msza św. w miejscowym kościele, błogosławieństwo sprzętów i bikerów

 

- 12.00 tradycyjne nagradzanie najtwardszego, najmłodszych, najstarszych i inych "naj-"; powraca (sopockie jeszcze) głosowanie tubylców na MISTER i MISS Centaura; fotografie pamiątkowe wśród przyjaciół i autochtonów

 

- 13:00 spacer po Kaszubskich drogach (błotno-bagienni mają niedaleko "tor" Jagatowo i górkę zwaną Tajwanem między Klępinami a Ulkowymi, ultra-szybcy i infra-powolniaki mogą wyruszyć w odrębnych grupach); teoria głosi, że zachowujemy wszystkie paragrafy i nie wołamy do autorytetów o wyłączenia dróg z ruchu etc.

 

- 16:00 ognisko dla wytrwałych i ocalałych z defilady, w ogrodzie parafialnym w Sobowidzu; kiełbaski czy szaszłyki we własnym zakresie"

 

Przy czym 2 pierwsze dni w Skarszewach możecie liczyć na czas zorganizowany przez CYC i nasze "smętne"

towarzystwo :biggrin:

 

Zatem, jak ktoś jest zainteresowany, zapraszamy i proszę o info do Lestera - on tworzy listę

 

pozdrawiam,

Edytowane przez SławekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższy post Sławka skopiowałem i wrzuciłem do tematu Zlot Wild Road na zlotach oraz dodałem co mogłem od siebie. Prosze tam się wypowiadać, bo to temat temu konkretnie poświęcony. POzdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...