Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale ceny to ma raczej wygórowane.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No chyba coś drgneło w naszej ulubionej firmie Yamaha. Na stronie firmowej można ściągnąć serwisówki do różnych modeli w tym Wild/Road Starów. :crossy:

Może jakiś wiatr odmiany i bedzie lepiej, byle do wiosny i w drogę. ;)

 

Co do gościa z Wrocka to ceny ma chore a nie wygórowane. Gadał jakby z kosmosu, ale ma prawo, rynek wszystko przyjmie tylko nie wszystkich utrzyma :clap: . Na allegro wystawia ceny a potem mówi że to podpucha bo akcja niby prywatna, no ale jak sie przygłupi znajdzie to da każda kasę.

Pimpek ma podobne rzeczy w cenach rozsądnych albo inaczej można z nim skonsultować ceny, ja tak robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej witam w koncu forum lata znów reality in olesno prace wrą a i po H...... expo czas działac organizajca kicha nie polecam wypraw tam i komercja ale zato nasz motocykl 3 najlepszy tuning w kraju !!!!!!!!!!!!

 

NO TO GRATULACJE !!! :banghead:

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Expo byliśmy ,widzielismy i gratulacje od OTM Prudnik

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatsu zrobiłeś już pomiary drogowe?

 

Witam Prałata

Jazda jest dużo przyjemniejsza, szczególnie po rozgrzaniu silnika. Moc na kole wzrosła bo czasmi tył mnie wyprzedzał, i bardzo szybko dochodzę do odcięcia zapłonu co wcześniej mi sie nie zdażało. Przed zmianami, raz jeździłem na maksa pod Strzelcami i wynik był 175, jak nie mam pewności co do drogi, to raczej bujam się spokojnie. Może jak będzie możliwość, i jak będzie przyczepniej na drodze to śmignę na Wrocław A4 i wtedy ocenię.

 

Jak na razie wymiany wydechów i filtra oceniam pozytywnie. Słyszałem negatywne opinie o Kuryakinie, Piter nadmieniał, że też zdemontowałeś Chargera, Piter chyba też go ściągnie.

 

Odgłos z Cobry jest OK, myślę że przelotka między tłumikami całkiem by uspokoiła drgania.

Jeszcze trochę, i zacznę sam grzebać przy WS, na tyle na ile to konieczne.

 

Teraz cztam o AISie na Road Star Clinic, wiem że Piter tego nie ma, ale nie umiem wyczytać dlaczego ludki to demontują. Jak ktoś coś wymyśla jakś patent, to chyba nie po to by inni mogli sobie to tak dla picu ściągać. Spróbuję zgłębić temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to ściągają żeby kompresja nie uciekała bokiem :icon_rolleyes:, a po to jest AIS żeby spaliny były bardziej ekologiczne. Ja swojego bez AIS z K&N i dyszami które były w zestawie rozbujałem do ok. 195. Na dobrym paliwie myślę że do 200 by się rozbujał, próba była na 95 i to przez krótką chwile, nie dałem mu czasu na bujnięcie się z przyczyn wiadomych

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech z czasem i tak zmieni kolor bo te wydechy to deryjna produkcja i są cienkie sciany a jesli chodzi o filtr otwarty to trzeba inny kit do gaznika stage 2 lub 3 a jak dobrze sie te malejnstwa zestroi to nic sie z moto nie dzieje złego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to ściągają żeby kompresja nie uciekała bokiem :icon_question:, a po to jest AIS żeby spaliny były bardziej ekologiczne. Ja swojego bez AIS z K&N i dyszami które były w zestawie rozbujałem do ok. 195. Na dobrym paliwie myślę że do 200 by się rozbujał, próba była na 95 i to przez krótką chwile, nie dałem mu czasu na bujnięcie się z przyczyn wiadomych

 

Dokładnie Seba , już niedługo ściągamy.

 

Gdyby ktoś coś wiedzial o małej szybie do wildka, do zamontowania na oryginalne uchwyty i oczywiście w przyzwoitej cenie, to dajcie znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lester w sprawie małej szyby to na Allegro wisi już od dłuższego czasu mała szyba do Wildka.Tylko nie wiem czy za okazyjną cenę.W sprawie zlotu w Oleśnie to Pimpek podaj jakiś termin.W zeszłym roku byłem to i w tym się zjawię.Pozdrawiam

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...