Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odpaliłem swoją maszynę ,mam słaby akumulator ale zagadał.Same miodo usiadłem i słuchałem ,pojechałbym tylko taka jazda w styczniu to troszkę fanatyzm.Widzę w aucie jak na ścigaczach jeżdżą im tyłki po bokach.Szkoda brudzić.Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ CZCIGODNI !!

 

Moje moto raz w tygodniu po 25-30 min.dostaje łyka z baku więc nie potrzebuje ładowania akumulatora olej przemieszam i nie martwię się o świece bo żadne świństwo się na nich nie osiądzie (bo i kiedy)jest "jakby" w ciągłym ruchu.Może nie wszyscy podzielają moje zdanie (mojego dziadka i ojca) ale ja nie narzekam na taki obrót sprawyi chyba dobrze na tym wychodzę.Wczoraj nawet nawinołem kilka mil i myślałem,że dziś też się uda ale chyba nic z tego pogoda jakoś nie wczorajsza i ten deszcz w nocy.Swoją drogą to pomału czas chyba budzić sprzęty po zimie ??

 

pozdr

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś temat zimy i zimowania motorków przewijał sie juz na forum, ale dorzucę swoje 3 grosze.

 

Od dwóch lat nie przygotowuję Wildka do zimy, tylko staram sie nim jeździć minimum raz na 3 tygodnie. Tamtej zimy wyszło super. Teraz najdłużej stał 4 tygodnie. Na drodze trzeba uważać bo opony twarde i słabo trzymają, ale to są tylko przeloty bez szaleństw. Za to motorek cały czas bez zarzutu, no i radość z jazdy :crossy: . Wieć jak mogę radzć, to polecam odpalenie choćby w garażu wystawiając rury na zewnątrz na 20 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah!!! Witam wszystkich!!!

Chciałbym się pochwalić, że po latach posuchy wróciłem na łono braci motocyklowej :crossy: . Mój Road Star po długich oczekiwaniach zaległ w końcu w garażu.

 

Szczególne podziękowania składam Upload-owi, który swoimi bajecznymi opowieściami zaraził mnie Wild Starem. Fantastyczny gość.

 

Pozdrawiam

 

Radek z swoją Road Gwiazdą. :crossy: :crossy: :crossy: :crossy: :crossy: :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!!!

Temat jet Wild/Road Star ............ i nikt nie ma Roadstara ??? :clap:

Moja oferta co do tlumikow jets ciagle aktualna !!! :icon_biggrin:

 

http://allegro.pl/item303031441_wydechy_do...ar_glosne_.html

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dzis pisalem - ze wlasnie - Witam - jako wlasciciel Road Stara :lalag: - byly tez z 2 posty o obrotomierzu BARON - zniknely obydwa lub obytrzy :smile:

Bez paniki :flesje: to nie cenzura a "cofka" na forum. Pozdrawiam. Acha, napisz jeszcze raz.

 

Słyszeliście może, gdzie można kupic felgę na przód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki :flesje: to nie cenzura a "cofka" na forum. Pozdrawiam. Acha, napisz jeszcze raz.

 

Słyszeliście może, gdzie można kupic felgę na przód?

 

 

Witam Pralata - jak to bez paniki - juz mialem sensowne posty 4szt a tu co :smile: nie wiem co to cofka - ale dla mnie lipa :lapad:

 

Tak czy siak - bylo tez o Obrotomierzach BARON - post z moim pytaniem czy ten zakres - do 8tys - jest fajny czy nie i czy uzyteczny i jaka czytelnosc.

Z odpiowiedzi wynika ze owszem :lalag:

 

Nadal aktualne - czy zna ktos wyroby blizsze zakresem do zakresu obrotow WS ?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na cofkę piszę jeszcze raz:mam obrotomierz firmy Baron i jest z zakresem do 8 tyś. obr.Czytelność dobra i zakres ten nie przeszkadza.Wildek kręci się do 4400 max,więc nie ma innego zakresu na obrotomierzu.Przynajmniej ja nie widziałem.Witam Prałata z tego co pamiętam to szukałeś całego koła a nie samej felgi.Pozdrawiam

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Prałata! Z tego co pamiętam to szukałeś całego koła a nie samej felgi.Pozdrawiam

Witam Pana Piotra. Zaraziłem kolejnego gościa Wild Starem. Już stoi w garażu, ale delikatnie ma walniętą felgę. Znaczy się mozna jeździć, lecz przy całości wręcz idealnej to szczegół drażniący. Będzie prostowanie albo kupno następnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam myślałem że chodzi o Twoją Czarnulę .Ale jak jest ktoś nowy to fajnie.Z tego co się orientuje to ciężko te felgi się prostuje,chociaż zależy to od uszkodzenia.Ostatnio Remkowi załatwiłem tylne koło prawie nowe, za okazyjne pieniądze.Ma namiar na gościa i może znajdzie się koło przednie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu jest gość który robi customy i zostają mu części z maszyn. Często ma części do Wildów. Na allegro pozbywa się nadmiarów.

 

 

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3717245

Edytowane przez hamir56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...