Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oj tak ma moc a co do zużycia laczka to normalka nie tylko chodzi o to ze czasem tyłek chcę cie wyprzedzic to ma największy wpływ :biggrin: ale trzeba tez brać pod uwagę hamowanie silnikiem te stodoły na 2 kołach praktycznie nie potrzebują hamulców :buttrock: i to tez ma wpływ a jesli jest juz temat opon to wam tez bardziej bierze lewa strone chodzi o przednie koło bedąc na zlocie po rozmowie z paroma właścicielami wszyscy stwierdzili jednogłośnie że ten typ tak ma czy u was tez to występuje :icon_question:

 

 

Mogę pokusić się o tezę iż większość z nas lubi skręcać w lewo i ten skręt jest "śmielszy" niż w prawo.

Test na to jest prosty : Po której stronie prowadziłbyś pieszo rower ? albo ,zamknij oczy ,stań na baczność i niech ktoś popcha Cię z tyłu lekko do utraty równowagi .Którą nogę pierwszą postawisz ? Jeśli prawą ,to tak jak z tym rowerem. :wink: ??? (Oczywiście to tylko taka moja teoria) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę pokusić się o tezę iż większość z nas lubi skręcać w lewo i ten skręt jest "śmielszy" niż w prawo.

Test na to jest prosty : Po której stronie prowadziłbyś pieszo rower ? albo ,zamknij oczy ,stań na baczność i niech ktoś popcha Cię z tyłu lekko do utraty równowagi .Którą nogę pierwszą postawisz ? Jeśli prawą ,to tak jak z tym rowerem. :wink: ??? (Oczywiście to tylko taka moja teoria) :crossy:

To jest trest, którą noge będziesz miał pierwszą jeźdżać snowboardem :biggrin:

Mi z rowerem obojętnie z któej strony, co ciekawe w tescie, o którym miszesz raz stanę lewą raz prawą, co miało odbicie na stoku gdy nie miałem problemów z róznym zamontowaniem deski do nóg. Czy prawa z przodu czy lewa jeździ mi sie tak samo dobrze. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest trest, którą noge będziesz miał pierwszą jeźdżać snowboardem :biggrin:

Mi z rowerem obojętnie z któej strony, co ciekawe w tescie, o którym miszesz raz stanę lewą raz prawą, co miało odbicie na stoku gdy nie miałem problemów z róznym zamontowaniem deski do nóg. Czy prawa z przodu czy lewa jeździ mi sie tak samo dobrze. :biggrin:

 

 

....No i dla tego oponę berze Ci z obu stron jednakowo :biggrin: :biggrin: :biggrin: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki ....

Potrzebuje zdobyc z kads ( ??? ) adres sklepu/ow w Los Angeles gdzie moge kupic pasek dla Waldemara :buttrock:

Wlasnie dlatego w LA, poniewaz moj braciszek z tamtad bedzie wracal do Polski i moglby mi kupic, znacznie taniej niz w Poslce, nowy paseczek :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

cyt : wykrzyknik

 

"zostaje tylko jazda na przednim "

 

 

 

 

 

 

He ,stawiam :flesje: 0,7 temu kto to pokaże na WS/RS -sie ! :clap:

 

Hmmm ,trochę żeśmy z tematu zjechali :crossy: :bigrazz:

 

 

A co powiecie o Dunlop D404W 150/80R16 71H TL WW ?

Czy radialka jest mocniejsza od diagonalnej wzmocnionej ? ( jej indeks to : 150/80B16) ?

Edytowane przez Raider67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ tak ma?? Rozumiem, że wszyscy mieli sprzęty po dzwonach :banghead:

Mi nic nie bierze bardziej... wszystko jest równe, może Ci jeden z przednich amorków siada??

widze że najbardziej podchodzi teza z amorkami przygladne sie temu, moto niedawno kupine i trzeba bedzie posprawdzać to i owo bo raczej stawianie moto oraz czestsze skrecanie w lewo mnie nie przekonuje dzieki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki ....

Potrzebuje zdobyc z kads ( ??? ) adres sklepu/ow w Los Angeles gdzie moge kupic pasek dla Waldemara :buttrock:

Wlasnie dlatego w LA, poniewaz moj braciszek z tamtad bedzie wracal do Polski i moglby mi kupic, znacznie taniej niz w Poslce, nowy paseczek :icon_mrgreen:

Jak jest w LA niech kupi przez ebay to mu do domu wyślą i po problemie.... Spoakuje przed wyjazdem w plecack i nie bedzie musiał po sklepach latać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki ....

Potrzebuje zdobyc z kads ( ??? ) adres sklepu/ow w Los Angeles gdzie moge kupic pasek dla Waldemara :buttrock:

Wlasnie dlatego w LA, poniewaz moj braciszek z tamtad bedzie wracal do Polski i moglby mi kupic, znacznie taniej niz w Poslce, nowy paseczek :icon_mrgreen:

 

A ile pasek kosztuje w Stanach? Można się podłączyć pod tę transkację? :)

Za dwie sztuki to może rabat hurtowy dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel jak cena będzie atrakcyjna to ja 2 sztuki wezmę.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest w LA niech kupi przez ebay to mu do domu wyślą i po problemie....

 

No wlasnie problem w tym ze On jest na wycieczce i bedzie wracal z LA do Polski i jak mu podam jakies adresy sklepow to tam kupi ..... Inaczej dupa blada :banghead:

 

A ile pasek kosztuje w Stanach?

 

Na ebayu okolo 150 $

I ewentualnie jak sie kupi wiecej to koszta przesylki bede mniejsze ...

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiliśmy małe zamówienie w stanach;siodło Mustanga.dwa komplety manetek i jakieś pierdołki.Paczka leci samolotem wiec będzie dość dość szybko.Można było dorzucić parę pasów.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiliśmy małe zamówienie w stanach;siodło Mustanga.dwa komplety manetek i jakieś pierdołki.Paczka leci samolotem wiec będzie dość dość szybko.Można było dorzucić parę pasów.

Jestem za. Sam bym się doczepił do pasa. Jak trzeba coś zaliczać, to tylko Majkel daj znać, bo pas ise przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...