Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pompka,

ja wcale nie twierdzę, że HD są do d..., wprost przeciwnie również mnie fascynują (ale Road Star bardziej - haha), wcale nie traktuję naszych dywagacji jako kłótni wprost przeciwnie - ciekawe badania ;-) i porównania. Co do 1700 to dokładnie liczbę KM szacuje się na 74-75 - moc i obroty zwiększono w stosunku do 1600 o 15%

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biję się w piersi, moja niewiedza jest karygodna (z tymi kasatorami)

Wybaczcie tę profanację nie sprawdziłem tego i teraz muszę odpokutować

 

A na okrasę doadam że nie ma dla mnie znaczenia przyspeiszenie i moc, tylko to jak "ja" sie czuje na motocyklu

Natomiast żeby podsycić żar naszej dyskusji podrzucę wam wyniki z hamowni silnika 1602

 

Biegi / prędkość przy odcięciu

1 / 59,1

2 / 91,3

3 / 124,2

4 / 159,0

5 / 192,1

 

A oto wyniki przy module zapłonu Dyna 3000 5500rpm

1 / 67,2

2 / 103,8

3 / 141,2

4 / 180,1

5 / 218,3

 

Porównanie (Papierowe)

Wild Star / Fat Boy (oba rocznik 2002)

Pojemność

1602 / 1449

Moment obrotowy

134 / 106

Kompresja

8,3:1 / 8,8:1

Tłok x skok

95x113 / 95,3x101,6

Przedni hebel

2 tarcze 298 / 1 tarcza 292

 

Pozdrowienia

Krzysiek

Magistrala 1,6

Edytowane przez Upload
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że chodzi o nabijanie kilometrów i czerpanie przyjemności z samej jazdy. Porównywanie świąt wielkanocnych i bożonarodzeniowych sami wiecie co wnosi, po co podgrzewać atmosferę. Każdy z nas i tak swoje wie. Tak wg mnie to z moto jak z dziewczyną, popatrzysz i już wiesz chcesz się z nią przespać czy nie :buttrock:

Edytowane przez hamir56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że chodzi o nabijanie kilometrów i czerpanie przyjemności z samej jazdy. Porównywanie świąt wielkanocnych i bożonarodzeniowych sami wiecie co wnosi, po co podgrzewać atmosferę. Każdy z nas i tak swoje wie. Tak wg mnie to z moto jak z dziewczyną, popatrzysz i już wiesz chcesz się z nią przespać czy nie :buttrock:

 

AMEN!

 

To wszystko z nudów Wysoki Sądzie

 

 

Pozdro

K

Magistrala 1.6

 

P.S.

Dawaj! Pompka! Dawaj! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że chodzi o nabijanie kilometrów i czerpanie przyjemności z samej jazdy. Porównywanie świąt wielkanocnych i bożonarodzeniowych sami wiecie co wnosi, po co podgrzewać atmosferę. Każdy z nas i tak swoje wie. Tak wg mnie to z moto jak z dziewczyną, popatrzysz i już wiesz chcesz się z nią przespać czy nie :P

 

BRAVO !!! :P ;)

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAVO !!! :) ;)

 

Okej to dla tych co lubią jazdę optymalną.

Oto prędkości na każdym biegu przy 2250 obrotach, czyli na granicy maksymalnego momentu.

 

1 / 30,25

2 / 46,7

3 / 63, 55

4 / 81,35

5 / 98,25

 

W mojej opinii to ją najzdrowsze dla silnika "miejsca" na zegarze w których warto zmieniać biegi

(no poza 5 w tym przypadku delektowanie się prędkością jest wprost proporcjonalne do trwałości silnika)

 

Pozdrawiam

Zakopując topór wojenny

Krzysiek

Magistrala (w sobotę ma być +10Stopni)

 

 

P.S.

Zaczynam sie dokształcać z HD

(może jakieś korepetycje?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

a swoją drogą Upload powiedź mi gdzie nabyć sensowny obrotomierz bo te z luisa czy allegro niskoobrotowe to porażki ni przypioł ni przyłatał ?

 

 

Chejka

Sam szukam czegoś "sensownego”, ale najfajniejszy jaki widziałem kręcił się do 8 tysi i założyłem go w VZ800

http://krzysio.org/obro.htm

Generalnie projekt zarzuciłem, ale jakby coś się trafiło...

Myślę bardziej o mierniku ciśnienia oleju

Pozdo

Krzysiek

Megi 1.6

Edytowane przez Upload
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przyzwoity miernik ciśnienia oleju można znaleźć w Highway Hawk:

http://www.highwayhawk.com/prod-detail.php...otor=1&cat_id=4

 

obrotomierz z tejże firmy: http://www.highwayhawk.com/prod-detail.php...otor=1&cat_id=5 aczkolwiek wyskalowany do 12 000

 

oraz duży wybór za oceanem w firmie Baron: http://www.baronscustom.com/catalog/catego...b99560323bb0b3e

 

 

pozdrawiam

Edytowane przez SławekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przyzwoity miernik ciśnienia oleju można znaleźć w Highway Hawk:

http://www.highwayhawk.com/prod-detail.php...otor=1&cat_id=4

 

obrotomierz z tejże firmy: http://www.highwayhawk.com/prod-detail.php...otor=1&cat_id=5 aczkolwiek wyskalowany do 12 000

 

 

 

 

Hawka będę miał u siebie w przyszłym roku ( na 99,9% będę przedstawicielem, ale o tym sza!)

A obrotomierze kręcą się za wysoko, połowa skali będzie tylko na pokaz (są takie do 8 tys.)

 

Pozdro

Krzysiek

Magistrala 1,6

Edytowane przez Upload
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie mam do tego wskaźnika Panowie...

 

jak go prawidłowo zamontować? podejrzewam że po montażu trzeba będzie odpowietrzyć ten kawałek wężyka do wskaźnika... i robić to przy każdym zalewaniu oleju?

...też pytanie... jak go odpowietrzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

do montażu oraz obsługi wskaźnika jest załączona instrukcja, także dasz sobie radę. Wskaźnik kosztuje 350 PLN, nie mam tego gadżetu jeszcze na razie jest on w moich planach zakupu.

 

pozdrawiam,

 

 

http://roadstarclinic.com/content/view/151/100/

Pozdro

K

M16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

cześć , jak widać dopiero się zalogowalem i od razu mam kilka pytań bo widze panowie , że z niejednego baku się pilo . mam u siebie kilka usterek o ktorych pisal upload to strzelanie po zgaszeniu motocykla , ponieważ dopiero od sierpnia mam Radka a poprzedni wlaściciel zapewnial o wymianach olei to zaplacilem i jazda , potem sprawdzilem olej i pusto , nie bylo gdzie wymienic to dalalem - przestac strzelać to znowu jazda , potem sprawdzam dwa razy za dużo , teraz znowu malo a juz nie dotykam i co? na zimnym silniku i dopiero teraz myle o zmianie oleju przed nowym sezonem , jaki? to już sobie poczytalem , tylko ile tam wlać i może co sprawdzić przed sezonem? zrobilem ok 2 tyś km

 

cześć , jak widać dopiero się zalogowalem i od razu mam kilka pytań bo widze panowie , że z niejednego baku się pilo . mam u siebie kilka usterek o ktorych pisal upload to strzelanie po zgaszeniu motocykla , ponieważ dopiero od sierpnia mam Radka a poprzedni wlaściciel zapewnial o wymianach olei to zaplacilem i jazda , potem sprawdzilem olej i pusto , nie bylo gdzie wymienic to dalalem - przestac strzelać to znowu jazda , potem sprawdzam dwa razy za dużo , teraz znowu malo a juz nie dotykam i co? na zimnym silniku i dopiero teraz myle o zmianie oleju przed nowym sezonem , jaki? to już sobie poczytalem , tylko ile tam wlać i może co sprawdzić przed sezonem? zrobilem ok 2 tyś km

dodam jeszcze że przebieg wg licznika 8500mil i rok 2004 czyli niby ten poprawiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,jeśli chcesz sam wymieniać olej to musisz wiedzieć jak to się robi i jak się go mierzy.Nie jest to tak samo jak w samochodzie,ale przejrzyj dobrze forum to znajdziesz wszystkie potrzebne instrukcje.Bedziesz potrzebował filtr i 4l. oleju,ja do swojego XV1600 wlewam ok. 3,8l oleju.Pozdrawiam

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...