Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy nie wiąże to się z inną obręczą lub felgą ?

 

Witojcie

Nie jestem ekstremistą, ale 150 to zdecydowanie za mało

Felga uniesie, 180 ale do tego trzeba zmodyfikować stelaż pod błotnikiem

Jeśli zmienimy felgę na dragadtarową to można założyć, 200 ale to obręcz na 15" a nie 16"

 

Jako pracę zimową zaplanowałem założenie ( na początek) 180

Jedzie już do mnie błotnik ze stelażem

 

Nie chcę mieć Draga - zależy mi na zachowaniu klasycznej linii

 

W zimę powstaną też nowe tłumiki i strasznie korci mnie by zajrzeć do zaworów!!

 

Jak tylko prace ruszą będę was informował na bieżąco

Sezon jeszcze w pełni więc nie liczcie na szybkie rozpoczęcie dłubania

 

Pozdro

Krzysiek

MEGI

XV MDC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc

w miesiąc po zakupie maszyny okazało się że prawa goleń pod uchwytem błotnika(przód) jest uszkodzona, była sprytnie zaklejona i pomalowana, dopiero po pewnym czasie pojawiło się pęknięcie farby i wyciek.

Nie znalazłem goleni ani na allegro, ani na ebayu. Czy powinno się ją naprawiać czy wyrzucić, tylko gdzie kupić za sensowną cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie zaczekaj, bo co chwilę pojawiają się części do Wild Starów. Ludzie to przerabiają, także z pewnością się znajdzie coś.

 

Obdzwoń tych z allegro, często mają więcej gratów niż wystawiają na aukcjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na niemieckim forum piszą, że łatwiej i bezpieczniej jest wyjąć silnik kładąc go w raz z ramą i unosząc samą ramę (warto tą ramę wcześniej ze wszystkiego ogołocić)

A że tak chytrze spytam

Jaki diabeł Cię podkusił do takiego manewru?

Pozdrawiam

Krzysiek

XV MDC

Edytowane przez Upload
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe doświadczenia.

Ale jak masz garaż to spróbuj go poprostu od czasu do czasu przepalić. Poprzednia zima była łagodna, więc udało mi sie raz na dwa tygodnie wytoczyć na drogę i nawinąć troche kolometrów. Z rozmów wynika że do czterech tygodni to może stac spokojnie. Jak było koło 0 stopni to bałem sie, że się za szybko wychłodzi więc toczyłem się na około wioski. W ubranku z Modeki nie marzłem za bardzo. Problem był z makówką, marzłem okrutnie, a szybka zamarzała od pary z oddechu.

Motorek w super stanie przetrwał zimę a ja mogłem powiedzieć że sezon trwa cały rok.

 

Czy ktoś ma podobne doświadczenia i podejście. Nie chciałbym narazić kolege na jakieś problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na niemieckim forum piszą, że łatwiej i bezpieczniej jest wyjąć silnik kładąc go w raz z ramą i unosząc samą ramę (warto tą ramę wcześniej ze wszystkiego ogołocić)

A że tak chytrze spytam

Jaki diabeł Cię podkusił do takiego manewru?

Pozdrawiam

Krzysiek

XV MDC

witam

taktyka taka wlsnie jest przyjeta ze bedzie bokiem iwyciagany i wkladany a powod prosty zimowa nuda to sobie go odmaluje takie male hoby w kazdym moto jaki mialem silnik pieknie zawsze jest odmalowany a i musze uszczelnic bo lekko sie poci to tu i tam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

no przede wszystkim motocykl prowadzącego tę stronę jest nieźle i ze smakiem zrobiony (oczywiście rzecz gustu) http://www.wildstar.cz/Wildstar_CZ/Galerie...ht_express.html.

Strona stanęła bodajże 2 lata temu, a była nawet niezła i co nieco można tam było znaleźć.

 

p.s. jak szukacie felg, lagów itp. do Wild/ Road znalazłem taką sronę http://www.btcustoms.pl/index1.php?go=custom, nie znam źródła, także nie wiem czy polecać, czy nie, daję tylko do wiadomości

 

pozdrawiam,

Edytowane przez SławekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden link do naszych zacnych maszyn

 

http://www.wildstar-fan.de/umbauten/umbaustart.html

 

Na stronce warto sięgnąć do linków.

Ciekawe czy ktoś z naszego kraju dotarł na zlot w Loreley. Chciałem sie tam wybrać, morze Wildków to musiałobyć piekne, ale jakoś samemu nie wyszło. Może w 2008 wybiera sie ktoś do Thale. W grupce byłoby raźniej. Skoro tyle WS jest w naszym kraju to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...