Skocz do zawartości

Cagiva Mito czy Honda NSR ???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Już jakiś czas szukam dla siebie 125ccm, ale nie bardzo mogę się na coś zdecydować. Na razie poszukiwania skupiłem na NSR i MITO. Co byście wybrali. Czekam na opinie o obu tych sprzętach. Który mniej awaryjny do którego łatwiej z częściami itp.

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mito:) Zdecydowanie motocykl wyższej klasy od nsr, zawieszenie upside down, amortyzator skrętu,

lepsze hamulce, o tym że ma o wiele lepsze osiągi to już nie będe wspominał...

Co do awaryjnosci... hm, ja ze swoją nie mam zadnych problemow

oczywiście chodzą mity że mito jest awaryjne, jednak jeśli o sprzęta się nie dba to i nsr się psuje.

Co do części to do cagivy mechaniczne są ogólnodostępne, zarówno urzywane jak i nowe.

Co do plastików itp to do starszej wersji można znalesc bez problemu, do evo trzeba już

troche bardziej się wysilić bo z tego co patrzyłem na allegro to zadko się pojawiają :bigrazz:

 

 

 

Ps. Jak by co to ja będe sprzedał moją mito evo '96, zarej 50, cena 5200. g 9770336

Edytowane przez H4zell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do nsr jest zdecydowanie więcej dostępnych części.... czytałem artykuły o ścigach 125 i wszędzie piszą ze nsr jest najzwrotniejsza wygodna i ma najelastyczniejszy silnik....wiadomo że każdy chwali swoje wiec ja bym polecał nsr...:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Honda maly problem

 

Mito wielki problem

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecal bym Mito, chociazby osiagi no i sam wyglad, NSR przypomina bardzo klasyczna 50tke a Cagiva hmm jesli ma jakiś ładny laczek na tyle to juz rasowo sie prezentuje, moze nie jak 500tka ale nie nie duzo jej brakuje motocykl jest sporo potezniejszy niz NSR'ka....no i osiagi.

 

Pozdrawiam!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,chociaż temat jest o nsr i mito ja jednak polecam tobie tzr 125 r Belgrade motocykl super wygląd jak 600 osiągi tez super,szeroka i wygodna super silniczek sie idealnie wkręca poprostu cud miód i orzeszki tez sie zastanawiałem nad mito i nsr ale wkońcu zdecydowałem sie na tzr jestem zadowolony przedewszystkim gabarytami jak cbr600.tylko jak tzr 125 to tylko belgrade Ž np z 92 r a i jeszcze dzwięk jest fajny.

 

 

pozdrawiam

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...