Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupilem pas nerkowy, niestety nie bylo zadnego rozmiaru poza S. porezebowalem Mke, ale za ta cene(30zł) sie skusilem i nie zaluje. mam na szczescie maszyne do szycia to sobie jakos poradzilem...

kupowalem tydzien temu i juz wszystko bylo poprzebierane. chcialbym jeszcze ten kombinezon, bo bardzo mi sie podoba i wyglada bardzo porzadnie, ale niestety... kasa:/

 

tak czy siak pas nerkowy polecam- dodatkowo moge powiedziec ze ma podpinke na zime :)

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszony pochlebnymi opiniamii na temat produktów wybrałem się dzisiaj do Lidla i ... wróciłem z pasem nerkowym i kominiarką.Wyglądają dość porządnie choć denerwuje mnie troszkę brak rozmiarówki kominiarki ale myślę , że za te pieniądze warto.Nadmienię jeszcze , że w w Lidlu , który odwiedziłem dostępna była jeszcze cała oferta przeznaczona na polski rynek , za wyjątkiem kombinezonów przeciwdeszczowych.Tak więc jeśli ktoś jest zainteresowny którymś z produktów , niech zajrzy jeszcze do marketu w swojej okolicy , może trafi na tak zaopatrzony jak ten , w którym ja byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,ja takze zachecony opiniami wybrałem sie do Lidla,kupiłem sobie pas nerkowy,jako ze jeszcze nie miałem i kominiarke,nie było mi jeszcze dane tesowac ale ne pierwszy rzut oka wygladaja ok,zobaczymy jak w pratyce.

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas jest ok. Dobrze przylega i grzeje (chroni przed przewianiem nerek).

Kominiarka rzeczywiście powinna być w paru rozmiarach bo ta jest ciut duża i przyznam szczerze, że na bardzo chłodne dni i dłuższe jazdy polarowa firmy Metro jest lepsza, choć z kolei ta druga powinna robić dłuższy przód bo po zapięciu kasku niemal wyłazi spod zapięcia pod szyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopuję bo znowu jest akcja od 31 marca 2008.

http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.20080331.index

Trochę mało, tylko pas nerkowy (polecam!), prostownik, tankbag i "krótkofalówka na motor".

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...