Skocz do zawartości

Co by było dla mnie najlepsze


Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zmianę sprzęta na 125. Dokładnie niewiem kiedy, bo może za tydzień a może i po zdaniu a1, ale tu nie o to chodzi.

 

Więc tak

Sprzęt to musi być sm lub enduro. Potrzbeny będzie mi głównie do stuntu, ale i jazda po lesie będzie. Musi mieć dobry zawias i heble.

Wiem, że najlepsza do stuntu jest dt, ale quada mam jakiego mam i jednak deficyt mocy byłby odczuwalny w sporym stopniu. Zastanawiałem się także nad husqą wre/sms, tutaj już jest więcej koników i jakoś ładniej mi wygląda. Przód upside-down i to jest spory plus. Niewiem jak jest w tym przypadku ze stuntem, ale myślę, że bedzie się dobrze jeździło.

 

Czekam na porady :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie na początku duża moc nie jest taka ważna, jak nauczysz się 12 o'clock na małej mocy, lub jakichś innych bajerów to bedziesz lepiej stuntował niz osoby, które jada na gumie na ścigaczu z moca co najmniej 150km.

 

Jak kupisz tuningowy tłumik, wywalisz sie, pogniesz go porysujesz to bedzie wieksza strata. Ja zostawiłbym seryjny :biggrin:

 

Wg mnie na początku duża moc nie jest taka ważna, jak nauczysz się 12 o'clock na małej mocy, lub jakichś innych bajerów to bedziesz lepiej stuntował niz osoby, które jada na gumie na ścigaczu z moca co najmniej 150km. Wiekszy respekt wzbudza we mnie wolna jazda na gumie, niż z zawrotnymi predkościami.

 

Jak kupisz tuningowy tłumik, wywalisz sie, pogniesz go porysujesz to bedzie wieksza strata. Ja zostawiłbym seryjny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mi radzą wre/sms. DT ma 24KM, a wre/sms około 34, a 10Km piechotą nie chodzi. Już sam niewiem. Husqa jakby nie patrzeć ma lepsze lagi, ale dt to yamaha....

Jakies dziwne masz te dane bop wre/sms ma 30Km a DT 28 także masz tylko 2 Km różnicy.

Problem jest w tym, że DT jest bardziej blokowane i często nie jest odblokowana w całości a ludzie piszą ze jest i potem sie powstaje opinia, że Dt jest słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...