Skocz do zawartości

Cross, enduro 125ccm i wyżej. Na bezdroża. Szukam rady


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam taki problem otóż: aktualnie jeźdżę dt 80 lc2 i jestem zmuszony sprzedać :icon_mrgreen:

Chciałbym w zamian kupić coś z pojemnością 125 i wyżej BEZ "PAPIERÓW".!!!!!!!

Chciałbym bez dokumentów ponieważ będę jeździł tylko po polach, laskach itp.

Nowy sprzęt nie może za dużo palić, myślałem o dt125 (nawet widziałem taką na giełdzie bez papierów za 1200zł z nowym tłokiem) ale dt 125 pali 7,5 litra a podobno dr600 nie więcej niz 7l na 100km.

Na motor wydałbym do 2000zł no może 3000zł ale wolałbym pierwszą wersię.

Więc co mi doradzacie w takiej sytuacji,jakie moto?

A moze ten ale niewiadomo za ile pójdzie: http://www.allegro.pl/item170965259__ktm_g...licytacja_.html

 

PROSZĘ O RADY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, nawet Twoja Yamaha w lesie moglaby spalic 7l...

Musisz sprecyzować co chesz kupić bo do grona:

Dr 600, Dt 125, Gs 250 możnaby dodać jeszcze: każde enduro :]

Zależy Ci na małym spalaniu, bierz nie wysilone 4t tylu Dr 600, Xl 600, Xt 600 i.t.d

Za 3000zł spokojnie kupisz coś nawet z papierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku najpierw sprecyzuj co ty chcesz robic bo ja tu widze "drobna" rozbieznosc: xl125, ktm250 i dr600 :| . Ja bym szukal XLR250 ale bez kwitow raczeqj nie znajdziesz. Jak chcesz latac agresywnie w terenie to musisz sie pogodzic ze motocykl wezmiei kilka litrow - za przyjemnosci sie placi ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 4T mają mniej kopa od 2T?

Ps. widziałem 2 tyg. temu na giełdzie Kawasaki klr600 '85 za 2900zł, Drogo czy tanio?

2T z tej samej pojemności mają prawie 2 razy większą moc co 4T ale mają mniejszy moment.

Za to 4T oddaje moc w zupełnie inny ( przyjemny) sposób i mają potężny moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...