Skocz do zawartości

kto sie bawi w supermoto??


Rekomendowane odpowiedzi

Ziomek z nieba mi spadłeś!!!

mam 640 lc4 z '05 enduro i chciałbym kupić jakieś kółka do niego sm, takie np od gs500 ile CIe przeróbka wyszła?? Niby moto prawie nowe ale juz na kółka brak kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek z nieba mi spadłeś!!!

mam 640 lc4 z '05 enduro i chciałbym kupić jakieś kółka do niego sm, takie np od gs500 ile CIe przeróbka wyszła?? Niby moto prawie nowe ale juz na kółka brak kasy...

 

siema.za koła zapłaciłem z tarczami oska tulejkami 550zł.ale to było prawie dwa lata temu.teraz taniej to wyrwiesz.w sumie jest wiecej roboty niz kosztów.wiadomo trzeba zrobic adapter na zacisk przedni.tył powinien pasowac ew dotoczyc tulejke.nie pamietam jak z kołami ale trzeba było robic tulejki.zlec robote złotej raczce.max wyjdzie 700zł +zmiana przełozen(w tylnym kole zostaw zebatke od gs)

pozdro

 

 

a czym różni się takie super moto od mojej WR 400F, bo tak na pierwszy rzut oka to mniejsze koła i hamulce większe z przedu, a reszta? Coś z zawieszeniem inaczej i mocą pewnie.

 

supermoto to jest enduro na kołach 17.mocniejszy hebel,twardsze zawieszenie,ładniejszy design a reszta zalezy od kasy i upodoban.(zawodnicy z gornej połki smigaja na kołach 16,5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlączę się do tematu, może ktoś wie jakie koła 17" pasowałyby do WRki 250 bez większych przeróbek? Chcę sobie zamontować taki komplety żeby czasami pośmigać po mieście, ale na oryginalny mne nie stać. Odpada przeróbka mocowania zacisków, nie będę potrzebował aż tak mocnych hamulców, przynajmniej na początku. Może ma ktoś do sprzedania taki komplet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...