Skocz do zawartości

Przeciętna predkość przelotowa na trasie.


samolot
 Udostępnij

Jaka utrzymujecie przecietna predkosc za miastem  

333 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Predkosc przelotowa

    • 60-80km/h
      25
    • 80-100km/h
      55
    • 100-120km/h
      133
    • 120-150km/h
      120


Rekomendowane odpowiedzi

Mi najwygodniej jezdzi sie sie w przedziale 170-190 wtedy na moto mam najmniej męczącą pozycje, na spalanie i tak niemam co patrzec, ale przy tej predkosci to 9 do 10l. Moto to Honda VTR 1000F 97r.

 

A tak tylko rozpedzając moto leniwie az do 6 biegu to sie jedzie ok 110 zeby silnik miał jakotakie obroty, w granicach 3tyś/obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najlepiej jeździ sie z prędkością 130-145km/h, motorek sie w tedy dobrze prowadzi, spalanie ok 5-6l na 100km

 

I już teraz wiem o ile R6 pali więcej jadąc z plecaczkiem... podczas podróżowania w weekend majowy z taką prędkością paliła mi prawie 7l.

 

Bez plecaczka wygodniej leci się troszkę szybciej, 150 - 168 :) , zależy od miejsca..

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predkosc jazdy na trasie jest zalezna od paru czynnikow, zwykle to przedzial pomiedzy 70-90, na glownych drogach gdzie nawieszchnia i widocznosc jest dobra jest to 90-110, jednak staram sie takich drog unikac.... mam natomiast pare szutrowek ktorymi czesto jezdze dla samej przyjemnosci i tam predkos miejscami przekracza 130

no widzisz to podbnie jak u mnie :biggrin: , na asfalcie nie lubie jeździć dużo szybciej niż przepisy, ale na szutrówka grubo ponad 100 to przyjemność :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to droga dwupasmowa i o dobrej nawierzchni. To będzie 130-140km/h, szczególnie polecam odcinek DK 81 kilka km przed Skoczowem. Jest nowa nawierzchnia i ostre łuki. Przy tej prędkości ładnie składamy motorek.

Jeśli jest to szosa o dwóch pasach ruchu w dwóch kierunkach to 100-120km/h wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...