Skocz do zawartości

UBEZPIECZENIE


Rekomendowane odpowiedzi

otoz potrzebuje szybkiej odpowiedzi, wiec prosze MODow zeby sie nie czepiali

 

 

otoz szybkie streszczenie

 

 

mam okazje kupic samochod w Anglii (kiera normalnie po lewej stronie), ale jest on na francuskich blachach. Ubezpieczenia brak.

 

teraz pytanie

 

czy ktos moze mi powiedziec jak moge go ubezpieczyc i wrocic nim bez problemow do Polski?

przeglad techniczny ma, jest sprawny

za porady jedz, nikt Cie nie zatrzyma dziekuje, poniewaz nie chce ryzykowac

 

 

polscy ubezpieczyciele strzelaja karpia jak ich o to pytam, w link4 mowia nie ma mozliwosci

 

po prostu chce ubezpieczyc samochod w Anglii, ktory stoi na francuskich blachach

slyszalem o tablicach ktore mozna wykupic na 7 , 14, 31 dni ? bodajze w Niemczech tak jest, ale czy w UK jest to samo? nie wiem jak to sie nazywa, ubezpieczenie graniczne? wiem ze sie to wykupuje przy sprowadzania auta z zagranicy, dostaje sie te tablice z wybita data do kiedy sa wazne

 

 

 

prosze o pilna odpowiedz, poniewaz czas nagli

piszcie nawet jak macie jakies pomysly, ale nie idiotyczne

 

 

 

 

pozdrawiam

Wazzabii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprościej będzie (jeśli nie ma Cię w Polsce) wysłać komuś w Polsce papiery żeby Ci go zarejestrował i opłacił (będzie musiał mieć jakieś znajomości żeby przegląd jakoś bez auta zrobić)

to będzie najprostsze i najtańsze rozwiązanie bo w anglli anwet gdybyś znalał firmę, która ci ubezpieczy auto na francuzkich blachach to zedrze z Ciebie niemiłosiernie

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...