Skocz do zawartości

Opony Kings Tire


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie ,ze miałem coś takiego założonego.Jeśli to jest to co myśle Made in China ,to głowy sobie nie zawracaj.Musiałbym podejsc do garazu i zerknąć czy to własnie taka.Wrażenie ogólnie takie jak by była zrobiona z plastiku,zero klejenia sie do asfaltu.Ale mówie ,moge sie mylić.Na mojej jest ewidentnie wybite Made in China ,ale tak sprytnie na stopce.Jak opona jest na feldze to napisu nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem taka opone zalozona w ETZ (18'').

Kupowalem w agmocie, chyba jeszcze taniej niz na allegro http://www.agmot.pl/index.php

Opona (w ETZ) sprawowala sie nadspodziewanie dobrze, guma stosunkowo miekka, dobrze trzymala.

Ale to w ETZ, co do trwalosci to nie wiem bo sprzedalem moto po 2 tys km. Slyszalem tez taka opinie ze jak to z produktami made in hina, co partia towaru to inna jakosc. Tak ze ogolnie badziewie ale nieraz mozna trafic. Dla porownanie kupilem 2 oponki jedna 2,75 i na tyl 3,5. Obie 18 Kings ta niby szeroka na tyl byla prawie identyczna rozmiarem z ta 2,75. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Miałem oponę tej firmy w ETZ 251 16". Nie dosyć że podczas jazdy wylazł z niej drut i przebił dętkę, stalo się to na zakręcie przy 120 km/h, to była śliska jak diabli na mokrym. Po około 3000 km, nie wiele z niej zostało. Z przodu miałem dawnego pneumanta czyli teraz HEIDENAU i była bardzo dobra. Jest to firma w miarę nie droga i dobra.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez makumba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem/mam kostke tej firmy, w polowie zywota musialem ja wywalic bo mnie szlak trafial , totalny badziew :smile: kup Mitasa , Maxxis , Haidenau ( mam szosowe i polecam)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...