Skocz do zawartości

Highside


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chciał wyjśc z poślizgu i oddał manetkę

mółg pociągnąc manetę do końca to by się tylko śliznał :biggrin:

otóż to! tak jak wcześniej napisałem: to nie był hamulec,.. :banghead:

 

Jak kolo tylne zaczyna lapac uslizg to NIE WOLNO oddac calkowicie gazu, tylko troche ujac. W innym przypadku spowoduje to calkowite odciazenie tylnego amora i wyjebie nas jak z katapulty

na filmiku slychac ze tuz przed highside olo zamyka przepustnice i jest po zawodach...

i kolejny kolega potwierdza moje obserwacje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam film FASTER - taki amerykanski dokumencik o motoGP, tam tlumacza bardzo fajnie geneze jazdy poslizgami, jak to sie robi i co sie dzieje, gdy zawodnik przesadzi. Dr Costa tez dorzuca swoje 3 grosze, uwazajac highside za jeden z bardziej kontuzjogennych wypadkow - motocyklista faktycznie wylatuje jak z katapulty, czasem na anprawde duza wysokosc. Widac to zreszta na filmie tutaj wrzuconym, ze facet fika do gory solidnie, choc nie lecial szybko.

 

Pomijajac sytuacje na torze, w sporcie, taki wypadek na zakrecie mnie przeraza z uwagi na wyjazd na przeciwny pas... chyba psycha mi siadla w zime.

 

Smieszne chlopaki w sumie, widac ze dewizowe, u nas te polamane plastiki odkurzaczem by wciagali do sklejenia :)

 

Acha, no i ja tez bym chcial opanowac taki kontrolowany slizg na wyjsciu... pieknie to wyglada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny przykład highside..:icon_razz:

 

http://my.break.com/media/view.aspx?ContentID=223676

trudno cokolwiek tu dojrzeć...fatalna jakość nagrania uniemożliwia obiektywna ocenę tego co tam się stało...choć oczywiście niewyklucza tematu topicu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...