Skocz do zawartości

Moto a laptop ---> jaka torba, plecak


Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj sobie tutaj :)

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...63572&hl=laptop

Ja w koncu kupilem takiego jak ma Dominik, tylko ze za 45 zl :). Rzeczywiscie tak jak pisal Dominik jest bardzo sztywny. Ma tez taka specjalna kieszen jak ten z Twojego linka, w ktora mozna wlozyc laptopa. I wedlug mnie to jedyna opcja zeby go bezpiecznie wozic, bo jak wlozysz go normalnie do srodka to on bedzie latal po calym tym plecaku, a jak wlozysz do tej specjalnej kieszeni to bedzie tam sztywno siedzial, i nawet w przypadku jakiegos szlifa powinien to przezyc. Tylko ze ja mam matryce 15.1 i ledwo sie miesci w ta kieszen. Nie wiem czy 15.4 wejdzie. Jak dla mnie jedynym minusem tego plecaka jest ten oczojebny czerwony :bigrazz:.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz kase na lapka to i powinienes miec na pozadny backpack przeznaczony do tego z atestem i jakims przynajmniej anti shockiem bo laptop nie jest jak moglo by sie wydawac nie wiadomo jak wytrzmaly...

 

a sadze ze taki plecaczek z allego napewno nie zapewnia nalezytej ochrony...proponowal bym wybranie sie do jakiegos markowego sklepu z i tam bym sie za czyms rozejzal...napewno bedzie to drozsze ale i pewniejsze...

 

ja do swojego posiadam plecak wengera specjalnie do tego przystosowany z przegroda na kompa z zapieciem i anto shockiem po upadku z ok 1,5m na zieme z laptopem nic sie nie stalo...wiec radzil bym uwazac przy zakupie akcesoriow z allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym odradzala, zbyt latwo potluc matryce. Jakos nie mam zaufania do tych akcesoriow, potem producent plecaka czy torby nie zwroci kosztow wymiany matrycy bo ci powiedza ze nieodpowiednio uzytkowales. Jesli nie musisz tak go przewozic to odpusc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...