Skocz do zawartości

Gdzie tanie części OEM dla Hondy i inne?!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mma nadzieję, że temat ten przyda się dla użytkowników tej marki. Za granicą :banghead: - dobre hasło nie?, za granicą są sklepy intenetowe z nawet dealerzy, którzy oferują ceny części zamiennych znacznie poniżej ceny katalogowej. Ta cena u nas jak wiadomo jest ZZZZZZZZZZZZzzaj.....sta.

Tak więc proszę Was o podzielenie się opinią, czy i gdzie udało wam się wynegocjować jakąś fajną cenę. A jak macie namiary na kogoś i nie chcecie tego napisać na forum to proszę o info na PW :P Będę zobowiązany.

Sam natomiast przesyałm Wam link ze strony w USA, gdzi mozna sobie częściowo przynajmniej zweryfikować numery części i ORIENTACYJNIE rozeznać się w cenach. Czasami przydaj się to do kalkulacji szkody :banghead:. U Kawalera w Katowicach krzyczą za to 200 Peelenów sic!!!

Mam nadzieję, że linki się przydadzą. Drugi link to namiar na najtańsze części hondy jakie udało mi się zlokalizować w USA :biggrin:

 

Fiszki Online: HONDA, SUZUKI, KAWASAKI, YAMAHA.

 

http://www.ronayers.com/fiche/getman.cfm

 

Tanie części HONDA:

 

http://www.servicehonda.com/parts.php

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mma nadzieję, że temat ten przyda się dla użytkowników tej marki. Za granicą :flesje: - dobre hasło nie?, za granicą są sklepy intenetowe z nawet dealerzy, którzy oferują ceny części zamiennych znacznie poniżej ceny katalogowej.

Idę sobie właśnie spodnie cerować. Przypadkowo miałem w kieszeni scyzoryk i jak pogrzebałem w tych cenach to mi się otworzył... :icon_razz:

Dobrze w sumie że tylko takie szkody... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę sobie właśnie spodnie cerować. Przypadkowo miałem w kieszeni scyzoryk i jak pogrzebałem w tych cenach to mi się otworzył... :icon_rolleyes:

Dobrze w sumie że tylko takie szkody... :icon_mrgreen:

 

Przykro mi. Na drugi raz nie noś scyzoryka w kieszeni :wink: A tak na marginesie. To nawiązałem kilka dobrych kontaktów. I jeśli oczywiście wziąć pod uwagę fakt, że ze SKYPA możesz darmowo dzwonić na numery 1-800... w USA to sie z kolegami dogadasz. A jak masz namiar na kogoś w stanach co wyśle Ci to do Polski np. statkiem czy samolotem to już prawie pełnia szczęścia. :icon_mrgreen:

 

Tak więc bede przecierał ścieżki - zobaczymy jak to zagra. A tak na marginesie to mam nadzieję, że taki katalog fiszek online przyda się dla innychy kolegów. Przecież tam jest i kawasaki i suzuki i yamaha.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do :

http://www.ronayers.com/fiche/getman.cfm

to oni nie wysylaja czesci za granice: "International shipping is not available at this time." Wiec tylko mozna zamowic przez kogos w USA i wyslac do Polski.

 

ja osobiscie myslalem o

http://www.bikebandit.com/

oni wysylaja czesci do innych krajow Fedex'em, nie drazylem tematu, ale moze byloby warto sie tym zainteresowac?

A moze juz ktos kupowal u nich? Albo w innym podobnym sklepie w USA lub EU ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, popytajcie u Bogusławskiego. Genuine klocki do Kawy zostały wycenione niżej, niż w autoryzowanym punkcie, czas oczekiwania teoretycznie tydzień (co i tak jest czasem mega-krótkim w porównaniu z Kawasaki Polska). Jak w praktyce to nie wiem, bo na razie była to jedynie wstępna przymiarka. http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3311602

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem z nimi, powiedzieli ze nie obsluguja klientow indywidualnych !

Dziwne wyslalem jakis czas temu mejlem zapytanie o czesci do cbr'ki i dostalem odpowiedz z cenami. Nikt nie informowal mnie, ze nie sprzedaje indywidualnym. Slyszalem jednak, ze mieli problemy z oficjalnymi importerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne wyslalem jakis czas temu mejlem zapytanie o czesci do cbr'ki i dostalem odpowiedz z cenami. Nikt nie informowal mnie, ze nie sprzedaje indywidualnym. Slyszalem jednak, ze mieli problemy z oficjalnymi importerami.

 

Ciezko powiedziec, ja napisalem do nich jakis tydzien temu i odpowiedzieli ze nie obsluguja klientow indywidualnych, tyle mi odpowiedzieli wiec juz wiecej nie pytalem.

 

 

Napisalem, tez do http://www.motoimporter.pl/ i odpisali ze sa wlasnie w trakcie uzgadniania wszystkich procedur związanych z zamawianiem części zamiennych do motocykli i zeby sie odezwac pod koniec miesiaca. Wiec pod koniec lutego trzeba bedzie sprobowac ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[......Wiec pod koniec lutego trzeba bedzie sprobowac ponownie.

 

Kontaktowałem się z nimi. No cóż cena pewnie i tak lepsza jak u dealera w Polsce. Niemniej jednak nijak się ma do tego co można osiągnąć w USA. Zresztą sam właściciel sam to przyznał.

Pozostaje więc ryzyko oclenia i import z za wielkiej wody.

 

Eh kiedy my ich dogonimy..... :icon_twisted:

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[......Wiec pod koniec lutego trzeba bedzie sprobowac ponownie.

Kontaktowałem się z nimi. No cóż cena pewnie i tak lepsza jak u dealera w Polsce. Niemniej jednak nijak się ma do tego co można osiągnąć w USA. Zresztą sam właściciel sam to przyznał.

Pozostaje więc ryzyko oclenia i import z za wielkiej wody.

 

Eh kiedy my ich dogonimy..... :)

 

Pozdrawiam,

 

Nowy, a mozesz napisac co Ci powiedzieli, jakie sa warunki ? jakies zaliczki, jak z dostarczaniem czesci, jakie terminy itp...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy, a mozesz napisac co Ci powiedzieli, jakie sa warunki ? jakies zaliczki, jak z dostarczaniem czesci, jakie terminy itp...?

 

Podłem numery części które mnie interesują - znalazłem je na stronach - linki w pierwszym poście. Wyliczył wszystko na poziomie 1700EUR ntto :icon_eek: Tak więc cena mnie zabiła :D Postanowiłem zaryzykować i sprowadzić owiewki z USA.

Tak więc szczegółów nie uzgadniałem czy zaliczki j jak z dostawą. Możesz do niego napisać na gg. Nie sądzę aby robił problemy z zakupem części przez osoby fizyczne.

 

Powodzenia,

 

 

Nowy, a mozesz napisac co Ci powiedzieli, jakie sa warunki ? jakies zaliczki, jak z dostarczaniem czesci, jakie terminy itp...?

 

Podłem numery części które mnie interesują - znalazłem je na stronach - linki w pierwszym poście. Wyliczył wszystko na poziomie 1700EUR ntto ;) Tak więc cena mnie zabiła ;) Postanowiłem zaryzykować i sprowadzić owiewki z USA.

Tak więc szczegółów nie uzgadniałem czy zaliczki j jak z dostawą. Możesz do niego napisać na gg. Nie sądzę aby robił problemy z zakupem części przez osoby fizyczne.

 

Powodzenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...