Skocz do zawartości

jaki kask??


Rekomendowane odpowiedzi

No ja wczoraj rozebrałem swojego N61 jak tylko się dało. Wyciągnąłem cały środek i powycierałem skorupę od środka. Trochę brudu się tam nazbierało. Jeszcze trzeba jakoś wyprać wyściółkę. Kask będzie jak nówka na sezon :icon_mrgreen:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj rozebrałem swojego N61 jak tylko się dało. Wyciągnąłem cały środek i powycierałem skorupę od środka. Trochę brudu się tam nazbierało. Jeszcze trzeba jakoś wyprać wyściółkę. Kask będzie jak nówka na sezon :icon_razz:

środek jest całkowicie wyjmowalny, czy musiałeś walczyć z klejem? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Boniek walczył z klejem :icon_exclaim: ,z tego co wiem ,to w N61 środek jest niewyjmowalny.

Więc sprawa wygląda tak. Też byłem przekonany, że środka nie można wyciągnąć, oprócz części szczękowej. Ale zacząłem majstrować i reszta także wyszła. Na początku rozruszałem cały środek, a potem centymetr po centymetrze wyciągnałem. Na skorupie, ani na wyściółce od zewnętrznej strony nie ma żadnego śladu kleju, ani niczego podobnego. Także nie wygląda, żeby to było przyklejone.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mija 7dni roboczych od złozenia przeze mnie zamowienia na kask, wiec sie troche zaniepokoiłem :(

Skontaktowałem sie ze sklepem i zostałem poinformowany o tym, ze kask nie jest dostepny i, ze wysłali mi maila z taka informacja, od razu po złożeniu zamowienia, ale ja nie dostałem chyba :icon_mrgreen:

 

Troche sie zawiodłem, bo teraz musze dalej szukac kasku i dowiedziałem sie, ze nie wszystkie kaski oferowane na stronie sa dostepne.

 

Wiec chyba wybiore nolana n62, ale mysle jeszcze nad czyms innym :evil:

 

a tak sie napalilem na n61 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się pochwalę. Chyba.

Parę dni temu kupiłem N61 w Hondzie Kawaler w Katowicach. Kask trochę się przeleżał na półce i zdaniem firmy zasłużył na przecenę. Poprzednio kosztował 580 zł, a po promocji... 210! Miałem kupić coś innego ale za te pieniądze nie zastanawiałem się długo. I jestem naprawdę zadowolony.

 

Czekam na relację ze złożenia po wyjęciu, jak pisze producent, niewyjmowalnego środka :-)

 

P.S.

Obsługa w Kawalerze naprawdę extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się pochwalę. Chyba.

Parę dni temu kupiłem N61 w Hondzie Kawaler w Katowicach. Kask trochę się przeleżał na półce i zdaniem firmy zasłużył na przecenę. Poprzednio kosztował 580 zł, a po promocji... 210! Miałem kupić coś innego ale za te pieniądze nie zastanawiałem się długo. I jestem naprawdę zadowolony.

 

Czekam na relację ze złożenia po wyjęciu, jak pisze producent, niewyjmowalnego środka :-)

 

P.S.

Obsługa w Kawalerze naprawdę extra.

 

Gratuluje :buttrock: fajnie Ci sie udało :icon_razz: w olsztynie juz sie zraziłem do salonu yamahy, poszedłem raz i pytałem o sharka s500, powiedzieli przyjdz za tydzien bedzie przecena, przyszedlem za tydzien mowie ze chciałem zamowic sharka s500, po 20 minutach czekania dowiedziałem sie ze oni nie sprzedaja tych kaskow :/ od tamtej pory preferuje internet :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask złożony stoi na półce :) Poszło nawet łatwo. Wyjmowane boki wyprało się łatwo, gorzej z tą niby niewyjmowalną częścią. Wyściólka którą widać w kasku jest na stałe przymocowana do takiej formy z czegoś podobnego do styropianu. Wolałem tego nie moczyć gdyż bałem się, że straci swój kształt i potem nie będzie dobrze leżeć w skorupie. Także tą część nie do końca udało się wyczyścić. Ale na pewno jest lepiej niż było.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask złożony stoi na półce :) Poszło nawet łatwo. Wyjmowane boki wyprało się łatwo,

[...]

 

Czyli się da. Dzięki za info, po nim swój będę rozbierał z mniejszą obawą.

 

[...]

w olsztynie juz sie zraziłem do salonu yamahy

[...]

od tamtej pory preferuje internet :notworthy:

 

W sieci trudno przymierzyć :-)

 

Wracając do mojego udanego zakupu: zawsze twierdziłem, że co drugi głupi ma szczęście i choć raz nie byłem ten pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...