Skocz do zawartości

co kupić 125 czy 250? jestem z a dwusuwem...


Rekomendowane odpowiedzi

heh ja juz nic nie rozumiem :clap: Twoja rozbieżność obcji motocykla jest taka ogromna ze w sumie to ja nie mam pojęcia jakie moto chcesz :bigrazz:

Ta WR to fajna sprawa i jest znacznie lepsza od CRM bo WR to wyczynowe enduro a CRM to taka zabawka do amatorskiej jazdy. Ta CR z koleji bardzo ładna tyle ze cross bez mozliwosci rejestracji w odróznieniu od pozostałych wyzej wymienionych. CR ma najbardziej z nich wszystkich wysilony silnik wymagający czestych remontów. Kazdy z tych motocykli co pokazałeś mi osobiscie sie podoba a wybrałbym WR albo CR.

A czy to nie jest WRE?

Własnie tez sie zastanawiam bo nie pokazał tylnego stelaza z boku i nie widać dokładnie czy są tam miejsca do zamontowania podnózków czy nie (typowe dla WRE) bo WRE to "padaka" bo ma tylko 15KM.

EDIT:

po przygladnieciu sie stwierdzam chyba jednak ma miejsce na przykręcenie podnózków dla pasazera :/

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przygladnieciu sie stwierdzam chyba jednak ma miejsce na przykręcenie podnózków dla pasazera :/

no faktycznie cos z nia nie tak, ale czy przypadkiem WRE w tamtych latach nie wychodzily w niebieskich plastikach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dokładniejszym wgłębieniu sie w temat husqwarn na BikePics nie wiem juz nic :biggrin: :banghead: :biggrin: Kolory plastików w WR jest chyba zielony (błotniki) a w WRE żółte natomiast ewidentnie widac w tym moto z allegro ze ma mocowanie na podnóżki a pozatym z tego co zaobserwowałem WRE miały zawieszenie UpSideDown a WR miały klasyczne i chyba EXTREME 50mm (przynajmniej podobnie to na fotkach wyglada).

Na moje oko sprzedający robi wąła i sprzedaje WRE jako WR. Przydał by sie tu głos speców od husqwarny.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Własnie tez sie zastanawiam bo nie pokazał tylnego stelaza z boku i nie widać dokładnie czy są tam miejsca do zamontowania podnózków czy nie (typowe dla WRE) bo WRE to "padaka" bo ma tylko 15KM.

EDIT:

po przygladnieciu sie stwierdzam chyba jednak ma miejsce na przykręcenie podnózków dla pasazera :/

 

.... macie racje to wre, właśnie rozmawiałem ze sprzedawcą zapewniał że to otwarta wersja i ma napewno 38 koni, tylko czy ona nie jest niższa od WR? bo jest druga WRE na allegro i koleś ma filmik gdzie wygląda na niej jak na za małym rowerze;) napiszcie coś o wre ? co to jest itp...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... macie racje to wre, właśnie rozmawiałem ze sprzedawcą zapewniał że to otwarta wersja i ma napewno 38 koni, tylko czy ona nie jest niższa od WR? bo jest druga WRE na allegro i koleś ma filmik gdzie wygląda na niej jak na za małym rowerze;) napiszcie coś o wre ? co to jest itp...?

No WRE to taka bardzo spokojna siostra WR :banghead: To jest lajtowa zabaweczka z słabiutkim silnikiem i zawieszeniem nadającym sie do jazdy po ulicy a nie w terenie (nie mowie ze sie nie da bo wiele osob z powodzeniem na WRE lata w terenie). Mysle ze po pełnym odblokowaniu nie ma tyle mocy (te 38KM) co WR bo tu jeszcze jest kwestia całego zapłonu a tego napewno nikt nie zmieniał. Producentowi chodziło tez o to zeby na tym motorku mozna było na A1 jezdzić.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no to dobrze zrobiłes ze nie wziołes. Nie wolno kupowac motocykli do zekomej regulacji gaznika itp bo to z reguły oznacza brak podcisnienia (tłok, uszczelniacze na wale) lub walnięty, nieoryginalny zapłon. Jak komuś sie nawet nie chce sprzeta do sprzedazy przygotowac to znaczy ze nigdy o niego nie dbał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, najpierwmusisz ustalic gdzie chcesz jezdzic i ile jestes w stanie przeznaczyc na eksploatacje moto...

jesli chcesz posmigac po lesie i wkolo domu okazyjnie odwiedzac tor to bierz enduro jakas CRM, KDX, EXC cos w tym temacie, fulla zajedziesz pare razy w sezonie uzywajac tylko do jazdy w lesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma do sprzedania bardzo ładną hode cr 250 z tuningowanym zawieszeniem ohlinsa. Naprawde stan motocykla jest super http://moto.allegro.pl/item171240387_honda_250_cross.html

 

 

motorek ładny:) ale cena jak za ten rok to chyba za bogata. Dzięki za linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...