Skocz do zawartości

SHARK RSF2i Starmac


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • 2 lata później...

Jaki rozmiar szukasz? Mam Rsi na zbyciu za 500PLN - nówka sztuka, z promocji Louisa, czarno-biały, aramid, etc...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem zmuszony zmienić kask. Budżet to ok. 800zł

Po głowie chodzi mi Shark RSI. Jest to dobry kask? Nada się? Są jakieś wyraźnie lepsze hełmy do tej kwoty?

 

Pozdrawiam

 

Ja caly zeszly sezon (i ten zaczynam) przelatalem w Sharku RSI. Ogolnie wszystko OK i Polecam.

Jedynie wieksze problemy sa z wizjerem w czasie duzego deszczu.

Jak zapada szybe to woda zamiast sie skraplac i splywac to sie zamienia w mgielke i uja widac na drodze.

No i antifog tez nie jest idealny, ponizej 5 stopni jak zamkniesz calkowicie szybe to i tak zacznie parowac.

Tylko nie wiem czy to tylko ma moj model tak ma czy pozostale tez.

 

W cenie do 800 zeta to dobry wybor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...