Skocz do zawartości

VOLUSIA


FILO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, jak coś znalazłem to sklep nie raczył odpisac nawet na maila więc nie wiem, chyba pojechac bym musiał.

W Jaśle jest firma, która coś tam ma ale jak mi dopieprzyli cenę to mnie zemdliło.

Edytowane przez bjoernrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest trochę jakichś tam gratów, ale jak ich zapytasz o coś np. o kanapę to też mają. Ja na

volusiariders znalazłem motocykl, który mi się podoba, zaznaczyłem cześci i wysłałem z pytaniem, mieli wszystko. Oni ciągną kobyły ze stanów i części też przy okazji.

 

Oto link:

http://www.wmw.com.pl/akcesoria.php?m=6&name=Volusia

Edytowane przez bjoernrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest trochę jakichś tam gratów, ale jak ich zapytasz o coś np. o kanapę to też mają. Ja na

volusiariders znalazłem motocykl, który mi się podoba, zaznaczyłem cześci i wysłałem z pytaniem, mieli wszystko. Oni ciągną kobyły ze stanów i części też przy okazji.

Podaj jakiś link do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest trochę jakichś tam gratów, ale jak ich zapytasz o coś np. o kanapę to też mają. Ja na

volusiariders znalazłem motocykl, który mi się podoba, zaznaczyłem cześci i wysłałem z pytaniem, mieli wszystko. Oni ciągną kobyły ze stanów i części też przy okazji.

 

Oto link:

http://www.wmw.com.pl/akcesoria.php?m=6&name=Volusia

Gdybyście coś chcieli od wmw. Nie chcieli wysłać czy coś. To proszę do mnie - mam do nich 10 minut drogi, więc mogę jakoś pomóc.

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając świadomośc jaką marżę sobie liczą to raczej nic od nich nie będę chciał.

Racja, ceny za części mają wysokie. Ale chyba za serwis tak bardzo nie ździerają. (za synchronizacje,czyszczenie gaźników i regulacje zaworów w moim VS-ie policzyli sobie 350zł) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, ceny za części mają wysokie. Ale chyba za serwis tak bardzo nie ździerają. (za synchronizacje,czyszczenie gaźników i regulacje zaworów w moim VS-ie policzyli sobie 350zł) :biggrin:

 

 

Tyle zapłaciłem w Suzuki i to z wymianą oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kopałem na ebayu to były błotniki, tylko lepiej jakbys znalazł w Europie bo ze Stanow to się może nie opłacać.

Co oryginała to oryginał, wiem, ale chyba są u nas już firmy produkujące błotniki z laminatu. Może to byłoby jakimś rozwiązaniem. Tyle, że kopia musiałaby być wiernym odwtorzeniem oryginału, bo późniejszy nabywca uznałby moto za sprzęt z "przeszłością" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy po pierwsze to suzuki

a po drugie to chcieli podrobic fat boya ale im nie wyszlo...

oczywiscie to ironia...

Odnośnie pierwszego nie dyskutuję, ale drugie stwierdzenie...hmmm...przygadywał kocioł garnkowi :P bo jak Hamerykanie swego czasu zobaczyli serię VN, to byli bardzo wściekli...VN Classic był wierną kopią Fat Boya (nawet błotnik na tyle z lampą jakby zywcem wzięty) a chopper to Softail :) Tez nie jestem przekonany, że ta kopia wyszła :D

Edytowane przez Prałat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty cicho siedz bo zaraz cos na yamahe tez wynajde chociazby twoja :P

 

a to bylo odnosnie tego co napisal kolega wczesniej

:biggrin: :icon_mrgreen: :biggrin: rozbawiło mnie to :flesje: kurde do łez. Ale mam nadzieję, że na Maraudera 1600 nie psioczysz? :icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...