Skocz do zawartości

Odblokowanie Cagivy Mito Evo !!!! Jak to zrobić??


waco31
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zeby sprawdzic czy jest blokada na wydechu musisz zdjąc tylko lewą owiewkę - będzie widac.

A jesli chodzi o odblokowanie to najlepiej zdjac cały wydech, tak bedzie najwygodniej.

 

hmm zrobiłem tak jak mówiłeś, tyle że ja nic nie widziałem , żadnej blokady, zwężki itp.

Zrobiłem kilka zdjęć , a przy okaji modułu który w mojej cagivie umieszczony jest pod bakiem.

No i teraz sam niewiem, gdzie te blokady mogą być.

POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej zdjęcia tego ukł. wydechowego ...

Masz tam ślady, że było już coś spawane?

 

 

 

 

:icon_mrgreen:

nie da sie wkleić!!!!

 

 

:clap:

nie da sie wkleić!!!!

 

wrzuciłem foty układu wydechowego i modułu na serwer jakiś darmowy, poniżej podaje linki:

www.hot.jpg.pl/24271

www.hot.jpg.pl/24272

www.hot.jpg.pl/24273

www.hot.jpg.pl/24274

www.hot.jpg.pl/24275

www.hot.jpg.pl/24276

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do usunięcia - coś sie zacięło :/

o co Ci w tym chodzi??

 

 

A swoją drogą, nie lepiej będzie kupić nowy arrowa lub gianelli układ wydechowy zamiast bawić się w rozcinanie??

A jeśli zdecydowałbym się na rozcinanie tłumika to w którym miejscu trzeba to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

hmm... mam dwie kostki pod bakiem czy to normalka, czy może jedna to black box??

zrobiłem foty

pierwsza kostka:

www.hot.jpg.pl/24354

a tu druga:

www.hot.jpg.pl/24355

www.hot.jpg.pl/24356

Może ktoś wie do czego to służy??

ja mam rowniez taki sam problem,mam zblokowana swoja cagive mito evo,jedzie okolo 130-140 max i jest bardzo wolna bo wiem,jezdzilem starsza cagiva mito evo i ma za*eb.istego kopa a moja to mul w porownaniu z jego.nie wiem gdzie te blokady i ile moze sciagniecie kosztowac.nie rozcinaj wydechu bo tam nic nie ma.sam rozcinalem i tylko pierd.olenie ze zespawaniem tego a nic tam nie siedzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Koledzy, wiecie juz jak odblokować ta mito? Ja mam ta starszą evo... i leci do 130 km/h ;/ Czy moduł zapłonowy to jest to coś czarne między zbiornikiem oleju i płynu chłodniczego?

 

P.S. sory, że odkopałem temat, ale to dla mnie ważne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Koledzy, wiecie juz jak odblokować ta mito? Ja mam ta starszą evo... i leci do 130 km/h ;/ Czy moduł zapłonowy to jest to coś czarne między zbiornikiem oleju i płynu chłodniczego?

 

P.S. sory, że odkopałem temat, ale to dla mnie ważne...

 

 

Też mam ten sam problem , mam zablokowaną mito i leci mi 120-140km/h z tego co sie dowiedziałem od specjalistów najlepiej kupić nowy nieblokowany moduł . Muszę sie rozejrzeć za jakimś urzywanym pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...