Skocz do zawartości

Odblokowanie Cagivy Mito Evo !!!! Jak to zrobić??


waco31
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odblokować Cagive Mito 2006r. kupioną w niemczech.... Czy istnieje jakaś różnica w odblokowywaniu tego motorku kupionego w niemczech a w polsce?? Czy blokady są w tym samym miejscu?? Ile może coś takiego kosztować...

pozdro

waco31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz blokade na CDI to Ci współczuje.Mitówek mało u nas jeździ,strasznie drogi sprzęt. Jeżeli masz blokade na wydechu to dasz rade :flesje:

Pozdrawiam i życze prostego odmulania sprzęta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz blokade na CDI to Ci współczuje.Mitówek mało u nas jeździ,strasznie drogi sprzęt. Jeżeli masz blokade na wydechu to dasz rade :crossy:

Pozdrawiam i życze prostego odmulania sprzęta :)

Co miałeś na myśli to Ci wpsółczuje?? aż tak ciężko będzie to odblokować... jakie mogą być koszty w przybliżeniu??

dzieki

podro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za odblokowanie modułu w NSR 125 z 2002r. w serwisie Honda Pomirski zaśpiewali mi +- 1500zł - 1800zł :notworthy:

uuu to nieźle ci zagadały :biggrin: i co skusiłęś sie na taką usługę? A czy niedałoby rady podpasować inny moduł (od innego motoru?) ale to jak jest NSR zablokowany na module to nie wkreca sie na pełne obroty czyli 12tys,czy poprostu ma tylko zapłon opóźniony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to się nie wkręca.

 

Nie skusiłem się ze względu na tą usługę na kupno tej NSRki po którą miałem jechac do Pozniania ... A była w idealnym stanie ... Przynajmniej ze zdjęc tak wywnioskowałem :smile:

 

Możliwe, że sie da podpasowac, ale nie lubie sie w tego typu rzeczy bawic, ja chce JEŹDZIC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to się nie wkręca.

 

Nie skusiłem się ze względu na tą usługę na kupno tej NSRki po którą miałem jechac do Pozniania ... A była w idealnym stanie ... Przynajmniej ze zdjęc tak wywnioskowałem :buttrock:

 

Możliwe, że sie da podpasowac, ale nie lubie sie w tego typu rzeczy bawic, ja chce JEŹDZIC :biggrin:

 

Ja z tego co słyszałem to po odblokowaniu NSR osiaga cos koło 35KM,to naprawde sporo,a czy przypadkiem

nie jest ten sam silnik w CRM bo one tez mocnawe są tylko ciekaw jestem ile tys.km można zrobić taką NSR odblokowaną? z 15tys? wie ktos? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom tak jest wszystko tyle że o nsr i rs 125 a to mnie do konca nie urządza. Być może blokowane są w podobny sposób ale zawsze jakieś różnice muszą być, a co powiecie na to, ta sama cagiva tylko 14koni i 127km/h v-max . Gdzie może być zablokowana??(bo już nie jest w pełni zdławiona) może teraz będzie mi sie łatwiej dogadać i znaleść te okropne blokady!POMOCY!

 

Jeśli ktoś zna jakiegoś eksperta od moto który zajmuje się odblokowywaniem itp. takiego sprzętu byłbym wdzięczny gdyby podał mi numer telefonu lub inne namiary.(chciałem się wypytać co i jak)

pozdro

waco31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz blokade na wydechu, cos podobnego jak w skuterach,

do dyfuzora jest dospawana taka rórka, trzeba ją wywalic i zaspawac dziure :buttrock:

 

 

 

to po odblokowaniu NSR osiaga cos koło 35KM

 

Ta a ja słyszałem ze nawet 50km jak sie nalepi specjalne naklejki :bigrazz:

W pełni odblokowana nsr ma 28,5km

Edytowane przez H4zell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha właśnie coś takiego chciałem się dowiedzieć... dzieki wielkie jak bedemiał cas to sprawdzę czyrzeczywiście jest to blokada na wydechu... jeśli się okaże że tak to będe skłonny kupić sportowy układ wydechowy;]

i jeszcze jedno by to sprawdzić konieczne jest demontowanie całego układu??

 

A co do tej nsr'ki to masz racje 28,5km to maksymalna moc tego motorku , wiem bo kumpel ma nsr'ke!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i jeszcze jedno by to sprawdzić konieczne jest demontowanie całego układu??

 

 

 

 

zeby sprawdzic czy jest blokada na wydechu musisz zdjąc tylko lewą owiewkę - będzie widac.

A jesli chodzi o odblokowanie to najlepiej zdjac cały wydech, tak bedzie najwygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...