Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ha! Znalazlam... znaczy polskojezyczne zmotoryzowane motocyklowo dusze mieszkajace w UK :buttrock: Pozdrawiam wszystkich :biggrin:

 

 

No i oczywiscie mam pytanko... czy ktos robil tutaj prawko na motor? Interesuja mnie przede wszystkim egzamin teoretyczny... troche sie boje przez angielski, tzn przede wszystkim techniczny angielski... yh... wiem... w sumie to itak sie musze wsiego nauczyc... ale jakos tak wszelkie egzaminy w jezyku angielskim troche mnie przerazaja... jakies rady? :biggrin: Jesli nie, badz nie chce Wam sie pisac sie nie przejmujcie za bardzo... tak pytam... bo chcialabym dowiedziec sie tak duzo, jak to mozliwe, ale nie chce nikomu glowy zawracac :biggrin: :lalag:

 

No i ten... w ogole ciesze sie, ze znalazlam to forum... nie pogniewacie sie jesli czasem pomarudze pytaniami? Ha! Pewnie ze nie :> w koncu nie ma obowiazku odpisywania :P :) tez bym sie nie pogniewala chyba :)

 

No nic... pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ten... w ogole ciesze sie, ze znalazlam to forum... nie pogniewacie sie jesli czasem pomarudze pytaniami? Ha! Pewnie ze nie :> w koncu nie ma obowiazku odpisywania :biggrin: :buttrock: tez bym sie nie pogniewala chyba :biggrin:

No nic... pozdrawiam :biggrin:

 

witamy dziewczyne,

ostatnio poznalem jedna motocyklistke- Polke w Bournemouth, jezdzi chopperem 125cc , i przymierza sie do zdawania prawka, wiec jesli chcesz to jej przekaze ze pytalas na forum o prawko , powinna Ci cos doradzic

pozdrawiam

Boodzik

Edytowane przez budzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byloby genialnie :) Dzieki wielkie :) :) :)

 

Gdyby sie zgodzila, moglabym do niej zadzwonic i pogadac... albo ewentualnie mejlem, albo po prostu gdybys sie z nia widzial to prosze... zapytaj jak to wygladalo... ktos mi powiedzial, ze jest tu gdzies temat, w ktorym jest o prawku w uk, ale grzebie i grzebie i hmm... pogrzebie jeszcze troszke, moze sie dogrzebie :)

 

pozdrawiam

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ktulu.

Sam robilem prawko w uk, testow mozesz uczyc sie tutaj za jakies £7/mc)

Oprocz tego musisz zaopatrzyc sie w plytke z hazard perception(ebay)

Co do "jak sie to robi" kliknij sorki ale nie dam rady napisac wiecej, w pracy jestem :)

 

Ogolnie nie jest trudno zdac, mozna powiedziec, ze jest latwo.

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie! :crossy: lece na e-baya... jak tylko moj manager wyjdzie na obiad w koncu :) btw jezdzisz motorem do Polski? Bo ja mieszkam w sumie niedaleko Zywca i sie zastanawiam jak sie jedzie :icon_razz: (yh... wiem wiem... ewa, pierwsze zdaj!)

 

pozdrawiam :)

 

Jeszcze nie jechalem ale mam nadzieje, ze mi sie uda.

Tylko, ze ja to jeszcze na 2gim koncu wyspy teraz mieszkam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kolego zawitasz w jUKeju ???

14 juz bedziesz ???

To moze jednak tak wpadniesz 16 :buttrock: :flesje:

15-go melduję się w South, więc 16 możemy się spotkać ,tylko jak?ja bez sprzęta,chyba że przyjedziesz do mnie na Dragu i :flesje:Masz tam most? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To umowimy sie tak.

Najlepiej jakbys przyjechal z Portsmouth ( to jest obok Southampton ) promem ( ferry ) do Ryde i tam Ciebie odbiore.

Te stare samochody i motocykle sa wlasnie w Ryde, wiec nie musze po Ciebie jechac :clap:

Ja zostawie motor gdzies na promenadzie a po Ciebie pojde na nogach :clap:

Poza tym moj drag to solowka ;) :biggrin:

Jak sobie zobaczysz na mapce gdzie jest prom w Ryde i promenada to sam zauwazysz ze to walking distance :lalag:

Oczywiscie jak bedzie ladna pogoda, bo z tym w jUKeju nie wiadomo. :lalag:

Podaje Ci moj telefon: 07871098295

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wybiera się ktoś do Peterborough na ''End of season party'' 15 i 16.09?

Trochę szczegółów tu http://www.bmf.co.uk/Events/pages/tail_end.php

 

Pozdro

 

Ja pewnie podskocze w sobote pod wieczorek, mam w planach wypad gdzies nad morze (wschodnie wybrzeze) wiec jak bede wracal to podskocze zobaczyc co tam sie dzieje. Znasz jakies szczegoly, plan, co kiedy i o ktorej :bigrazz: ???

Edytowane przez ruthi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie podskocze w sobote pod wieczorek, mam w planach wypad gdzies nad morze (wschodnie wybrzeze) wiec jak bede wracal to podskocze zobaczyc co tam sie dzieje. Znasz jakies szczegoly, plan, co kiedy i o ktorej :eek: ???

 

 

Tak jak w linku, impreza w sobotę i niedzielę od 9-17 tej więc wieczorkiem będzie za późno :bigrazz:

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPSsss:) szczerze to z linka zobaczylem tylko ceny biletow. No to trzbea przekonstruowac plan sobotni i tam jednak byc....Nie wiesz, czy ktos jeszcze ze zmotoryzowanej poloni wybiera sie tam?? Podeslij mi twoj nr na PW (jezeli mozesz) to moze uda nam sie zgadac na miejscu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...