Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ja bym sie pisal na powtorke, ale z zeszlorocznej ekipy nie wielu pozostalo, ale moze kilku sie uzbiera :)

 

wlasnie wlasnie :( forum calkowicie zamarlo

 

ahas

zmiana planow :D

jade na walie (snowdownia)na zlot polish bikers.com od 2 do 4 maja :) na majowke tzw, to moze sie Budzik dolaczysz?

(szczegoly na www.polishbikers.com)

pozdr

Edytowane przez Vampimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wlasnie :( forum calkowicie zamarlo

 

ahas

zmiana planow :D

jade na walie (snowdownia)na zlot polish bikers.com od 2 do 4 maja :) na majowke tzw, to moze sie Budzik dolaczysz?

(szczegoly na www.polishbikers.com)

pozdr

 

no brzmi interesujaco no i liczba uczestnikow bedzie spora:) podaj mi nr tel na priv to zadzwonie do Ciebie,

wybierasz sie sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no brzmi interesujaco no i liczba uczestnikow bedzie spora:) podaj mi nr tel na priv to zadzwonie do Ciebie,

wybierasz sie sam?

tel masz na PW

jade sam, najprawdopodobniej(jeszcze moze 2 moto ale ich zony nie puszczza pewnie)

ale tuz za mostem na walie (M4)na zjezdzie 23A spotykam sie z innymi, tj jeden gosc z southampton i jeden z newport(walia), moze jeszcze dolacza 3 osoby tam ale wsjo jest w trakcie ustalaniaa, a ogolnie to juz ponad 30 osob sie zglosilo z calej angli

pozdr :flesje:

Edytowane przez Vampimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie zajebiscie; na rozpoczecie sezonu przyjechalo do ice cafe 50 polskich motomaniakow z calej angli i razem ruszylismy do hastings jakos nikt sie nie zgubil chociaz najslabszym bylo suzuki beaty poj 125 cc bylo tez zarabiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich :)

Wie ktoś może o jakiś zlotach w Szkocji ?

Od półtora roku studiuje w Dundee a w garazu w Polsce Stoi moja CZ 350 po remoncie i się kurzy...

Więc wpadłem na pomysł przyjechania na niej tutaj w drugiej połowie wrzesnia, ale ciągle jestem troche niepewny tego pomysłu :)

Co wy na to ?

Cezetka miała nowe gary, regenerowany wał, nowe zębatki, simmeringi, łożyska, hamulce...

Przed przyjazdem planuje położyć nową instalację, wstawić zapłon i prądnice Vape -> przeróbka instalacji na 12V, wstawić nowe opony, zamontowac szybę - jak się uda kupić przystepnie to Givi A600 a jak nie to zaadaptuje jakąś tańszą w podobnym stylu, i ewentualnie zamontuje gmole ( robione na zamówienie ).

No i oczywiscie sakwa części na zapas :D

 

Co o tym myślicie :) Ma to sens ? Mam troche obaw związanych z podróża, i użytkowaniem tutaj motocykla ( nie kupi się tu części ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym myślicie :) Ma to sens ? Mam troche obaw związanych z podróża, i użytkowaniem tutaj motocykla ( nie kupi się tu części ).

 

czesc,

hmm, moim zdaniem , to jest wyzwanie, no i koszty , mialem kiedys CZ - i wiem ze lubiala sobie wypic troche paliwa, wiec trasa ok 2000km, + inne koszty (prom i ew nocleg), do tego awaryjnosc w/w sprzetu hmm...

na TWOIM MIEJSCU , rozgladnal bym sie na miejscu za jakas 250-500ccm, kupisz za pare stowek i bedziesz sie cieszyl, zrob sobie probna wycene ubezpieczenia tutaj , byc moze japonskie 250 bedzie tansze w utrzymaniu niz targanie tutaj CZ . do tego wygoda, osiagi i dostepnosc czesci...

 

NO chyab ze zakochales sie w CZ i to jest twoj konik, no to ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

hmm, moim zdaniem , to jest wyzwanie, no i koszty , mialem kiedys CZ - i wiem ze lubiala sobie wypic troche paliwa, wiec trasa ok 2000km, + inne koszty (prom i ew nocleg), do tego awaryjnosc w/w sprzetu hmm...

na TWOIM MIEJSCU , rozgladnal bym sie na miejscu za jakas 250-500ccm, kupisz za pare stowek i bedziesz sie cieszyl, zrob sobie probna wycene ubezpieczenia tutaj , byc moze japonskie 250 bedzie tansze w utrzymaniu niz targanie tutaj CZ . do tego wygoda, osiagi i dostepnosc czesci...

 

NO chyab ze zakochales sie w CZ i to jest twoj konik, no to ....

Też o tym myślałem :) ale jakoś mam sentyment do cześki...chciałem kupować 500 rok temu, ale miałem pewne problemy i nie było kasy. Ubezpieczenie by mi na CZ wyszło około 100 funtów, rozglądałem się za 250tkami ale b. mało ich tutaj np. ani razu nie mogłem znaleśc Suzuki GN 250 na sprzedaz, same 125tki. A w japoncu tez trzeba cos od czasu do czasu zrobic i też kosztuje :)

Mam 2 pomysly na trase - prosto do Belgii albo zabawic w Czechac kilka dni :) Pierwsza opcja to ok. 1000 km druga 1400 - prom jest z Belgii który w okolice edynburga, dosc blisko Dundee ( kilkadziesiat km ).

 

Wiesz, sporo młodości spędziłem dłubiąc przy jawie... w pewnym sensie byłby to mały powrót do przeszłości i swoich korzeni, pozatym poprostu lubie Dziada i jazda jeżdzenie CeZetą to coś hmm innego :) No ale wiem że może być problem z częściami, narzędzia specjalistyczne mi klub Jawy w UK powinien zapewnić ( ściagacze itp ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt :)

Pogadam z jawaczesci może pójdą na rękę i przesyłka za granice wchodziłaby w grę...u mnei w domu im to wieki zabierze :)

A wiecie czy są tutaj jakieś swojskie, kameralne zloty...w Polsce tyle klubów zrzeszeń...i na szczęście nie wszystkie pełne trójkątnych panów w skórach z logami MC.

 

Mam jeszcze jedno pytanie,

Jak chronicie podwozie swoich motocykli przed tym pierdolcem z solą na drogą tutaj - u mnie w Dundee całą jesień i zimie prewencyjnie drogi regularnie są zasypywane solą i z tych motocykli które oglądałem z reguły wszystko jest przeżarte i pordzewiałę od tego. Jakieś tricki macie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Też o tym myślałem smile.gif ale jakoś mam sentyment do cześki...chciałem kupować 500 rok temu, ale miałem pewne problemy i nie było kasy

Tak z ciekawosci, jakie masz prawko, pelne A?

 

 

Mam jeszcze jedno pytanie,

Jak chronicie podwozie swoich motocykli przed tym pierdolcem z solą na drogą tutaj - u mnie w Dundee całą jesień i zimie prewencyjnie drogi regularnie są zasypywane solą i z tych motocykli które oglądałem z reguły wszystko jest przeżarte i pordzewiałę od tego. Jakieś tricki macie ?

 

Mycie + ACF-50.

Edytowane przez dyziowg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no i w koncu ja stalem sie posiadaczem jedynego slusznego moto w charakterze V2 :buttrock: . Jak na razie tylko VZ 800 ale dobre i to. Mam juz dosc spedzac kolejny sezon bez 2oo :crossy: . Mozliwe ze bedzie zlocik Polish Bikers na poczatku sierpnia w Poole, wiecej info pod tym linkiem:

 

http://www.polishbikers.com/forum/zloty-i-...nia-zlotem.html

 

Pozdrawiam easy riderow :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...