Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to w koncu sie odezwales, Krzychu :icon_biggrin:

A co sie nie chwalisz ze Hadecje masz ??? :crossy:

Ja widzialem swojego Wildka i jest zajebisty !!! :clap:

Dalem zadatek i bedziemy go odbierac gdzies pod koniec sierpnia :crossy:

Ps. koles co nim jezdzil jest z Hells Angels chapter England :icon_question: :crossy:

Pewno poczekam na Twoj przyjazd, bo jak widzisz,,,wszyscy daleko....... :buttrock:

 

Piczała a kiedy w sierpniu jedziesz? Może i mi się uda...w końcu

Widze ze mieszkamy blisko siebie...ja Lesko...w sierpniu tez jade do PL..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 sierpnia o 12 w południe ładuje się moim moto na prom w Dover- Dunkierka i brykam dalej do Bolesławca dolnośląskie, jeśli ktoś jest na wspólny przelot to zapraszam. Po drodze zamierzam nocować ( bez noclegu już się raz wybrałem i nie mam zamiaru powtarzać tego wyczynu mordęga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 sierpnia o 12 w południe ładuje się moim moto na prom w Dover- Dunkierka i brykam dalej do Bolesławca dolnośląskie, jeśli ktoś jest na wspólny przelot to zapraszam. Po drodze zamierzam nocować ( bez noclegu już się raz wybrałem i nie mam zamiaru powtarzać tego wyczynu mordęga)

nocleg dobry jest..w drodze powrotnej rozbilem namiot i se wyspalem..nie za bardzo, bo autostrada obok..no ale zawsze to lepiej jakbez ..pozdr :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymienialem dwie i dobre opony wziolem za 220 z wymiana tu jest link jak chcesz http://www.demon-tweeks.co.uk/

 

dzieki..oponki juz zamowione...z innego zrodla...150 funa. teraz tylko wymienic.przednie be zproblemu..no ale tylnie to juz problem sie pojawia....ale nie ma niczego czego nie da sie zrobic:)heheh

pozdr

milego weekendu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno poczekam na Twoj przyjazd, bo jak widzisz,,,wszyscy daleko....... :icon_biggrin:

Widze ze mieszkamy blisko siebie...ja Lesko...w sierpniu tez jade do PL..pozdro

 

 

No bliziutko. Jest szanasa że pojade 8 razem z Piszczałą. Teraz na szybkości musze jakieś malensto wyszukać i decyzja o urlopie nie zpadla. Jak cos jestesmy w kontakcie.

 

Spraa dobiegła w bólach konca!!! Można kombinować z wakacjami!! Piszczał jestśmy w kontakcie. Jak wsyztko pojdzie po dobrej myśli bedzie nas trzech...

 

Sprawa dobiegła w bólach konca!!! Można kombinować z wakacjami!! Piszczał jestśmy w kontakcie. Jak wsyztko pojdzie po dobrej myśli bedzie nas trzech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 sierpnia o 12 w południe ładuje się moim moto na prom w Dover- Dunkierka i brykam dalej do Bolesławca dolnośląskie, jeśli ktoś jest na wspólny przelot to zapraszam. Po drodze zamierzam nocować ( bez noclegu już się raz wybrałem i nie mam zamiaru powtarzać tego wyczynu mordęga)

Pozdrawiam zioma z Bolca wybrał bym sie ale już w tym roku byłem niestety dwusladem mysle że w przyszłym zalicze na jenym kole :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bliziutko. Jest szanasa że pojade 8 razem z Piszczałą. Teraz na szybkości musze jakieś malensto wyszukać i decyzja o urlopie nie zpadla. Jak cos jestesmy w kontakcie.

 

Spraa dobiegła w bólach konca!!! Można kombinować z wakacjami!! Piszczał jestśmy w kontakcie. Jak wsyztko pojdzie po dobrej myśli bedzie nas trzech...

 

Sprawa dobiegła w bólach konca!!! Można kombinować z wakacjami!! Piszczał jestśmy w kontakcie. Jak wsyztko pojdzie po dobrej myśli bedzie nas trzech...

no to ladnie ze sie zakonczylo teraz zakup i jak co to bijemy w trzy motocykle pozdr :lapad: :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ladies & Gentlemans.....(chwila ciszy, jak na scenie)...... ......może wbijecie na forum polskich bikerów w UK , fajne forum, wporzo ludzie i przyda sie więcej ludzików. Wpadłem tam przypadkiem ze 3 tyg temu i już skleiliśmy 2 grupowe wyjazdy, poznałem dużo ciekawych bikerów i jest wporzo. Tydzien temu bylismy Margate-Ramsgate-Dover a wczoraj smażylismy się na plaży w Poole/Bournemouth, w nocy spać nie mogłem od tej opalenizny, był upał, spoko woda i super wyjazd.

 

Adres forum:

http://polishbikers.com/

 

 

Jakby co to chwalę sięm fotkami z wypadów.

Margate/Dover:

http://picasaweb.google.com/JoseJallapeno/Ramsgate

 

pzdr.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bylem tam dawno temu jak szukalem roznych for w UK i tam jest kicha straszna ...

To forum glownie dla ludzi z okolic Lndynu a nie dla calego UK, wiec .... dla tych co dalej odpada :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...