Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok, wiec zbieramy sie 1ego wrzesnia gdzies (to do ustalenia!!!) kto chetny??? i podawac propozycje miejsca spotkania (tylko nie badzcie egoistyczni i nie propopnujcie wlasnych okolic!!! (nie dotyczy majkela))

 

A przeciez to ja rzucilem haslo 1 wrzesnia :clap: ;)

I zapraszam do siebie bo jeszcze chata wolna i mozna pare osob przekimac i ;)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeciez to ja rzucilem haslo 1 wrzesnia :D :)

I zapraszam do siebie bo jeszcze chata wolna i mozna pare osob przekimac i :)

ale rzecz oczywista Michal , ze twoja obecnosc obowiazkowa, - miałem tylko na myśli że ty jedyny możesz zaproponować jako miejsce spotkania twoje okolice - no bo wysepka tak ladna

(tylko jak sobie pomysle ze za cene promu mozna kupic 2* 24 sztuki dobrego piwa.....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzieki temu ze prom nie jest tani, ani w sumie najdrozszy bo na Wyspe man kosztuje ..... 400 funtow za auto + 4 osoby, to Moja :icon_razz: :icon_mrgreen: wyspa nie jest zatloczona i ma tyle uroku co ma, jak sam wiesz :banghead:

Przeziez od Ciebie prom to tylko 12 funtow !!!! Czego beczysz !!! :icon_evil:

 

A co jutro, Panowie ????

Poic koniki i zapraszam :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek wszystkim.

 

Wlasnie dopiero wylukalem ten temat.

 

Tak sie wlasnie zastanawialem czy jest jakis osobny temat dla wyspiarzy :bigrazz:

 

Wprawdzie jeszcze nie mam moto ale prowadze usilne starania zeby zanabyc odpowiedni sprzet.

Mam nadzieje ze dobrze pojdzie i juz za czas jakis spotkamy sie na trasce.

 

mam nadzieje ze do szybkiego zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowego Angola :) :crossy:

Szybko zanabywaj upragnionego sprzeta i do spotkania na trasie :lalag: :bigrazz:

 

A ja dzisiaj chcialem smignac na mainland, ale zachmurzylo sie tak ze zaraz deszcz lunie i nic z tego :clap:

Moze tomorrow :clap: :wink:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj chcialem smignac na mainland, ale zachmurzylo sie tak ze zaraz deszcz lunie i nic z tego :)

 

A u mnie spokojnie. Ladne sloneczko jak na razie.

Tylko wieje troszku mocniej niz zwykle.

 

Do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak jutro, bo u mnie juz pada a pogoda ochydna !!! :biggrin:

A jutro w National Motor Museum jest to:

 

http://www.beaulieu.co.uk/motormuseum/even...splay&Event=138

 

Duzy zlot motocyklowy i chyba sie tam wybiore. :bigrazz:

Jeszcze tylko zapytam budzika czy moze :D

 

 

Dla chetnych ktorzy chca sie zjawic podaje namiary:

Miejscowosc Beaulieu w new Forest National Park na cypelku pod Southampton pomiedzy Lymington a Lyndhurst.

Lokalna zolta droga B3056 :D

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem nowy na forum ale wspolny dział znalazłem więc i ja sie przeywitam: Elo! Pozdro dla wypedzonych do krainy deszczcowców!!

 

Widze ze spora grupka rosnie tych emigrantów. pewnei kazdy z Was wyjechal zeby zarobic na moto, czyż nie? pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekad masz racje, ale nie do konca ;)

Faktem jest ze pierwsze moto kupilem sobie za pierwsza tygodniowke bo juz dluzej bez moto nie wytrzymalem.

Jak zobaczylem jakie tu sa ceny ............. to spadlem z krzesla i wylicytowalem na ebayu Honde CD 250 :icon_mrgreen: ;)

Tak dla przypomnienia sobie jak sie jezdzi po przerwie 15 letniej w Polsce ;)

Potem juz jak sie oswoilem za miesieczna wyplate Honda Shadow VT 600 z 2000 roku. :biggrin: ;)

Kolejny etap nauki jazdy na wiekszym juz sprzecie a teraz Dragus :clap:

Pewnie teraz bedzie VXS 1100 albo Wildek od dersu :clap: :)

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkelpl-- ja i może dwóch ziomków wybieramy sie do ciebie na wyspę 1 sierpnia. Mam nadzieję że oferta aktualna z twojej strony :buttrock: W niedzielę pracuję cały dzień ale postaram się załatwic sobie wolne do południa :).

 

Pozdro1000

Sylwoo

Edytowane przez Sylwester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna, of course ;) :icon_evil:

I jak ktos chce jeszcze wczesniej to Palooch sie wybiera teraz na bank holiday.

Niestety samochodem bo jeszcze po wypadku sie sklada, ale bedzie okazyja spotkac sie i cos :icon_twisted:

 

ps. Budzik, podobno siedzisz jeszcze w jUKeju ???

Zapraszam Cie serdecznie tez ;) :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze pogoda zapowiada sie przednio smigamy do Szkocji na Bank Holiday Weekend.

Jakby ktos miał ochote to jutro bedziemy Inverness :flesje: a w sobote nad Loch Ness :icon_mrgreen:

Wyjazd jutro koło 12.00 jak ktos ma ochte zapraszam.

Edytowane przez Tomassoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wlasnie dostalem SMSa ze kolega Palooch juz do mnie jedzie, wiec ................... bedzie git :banghead:

Kto ma jeszcze ochote a pogoda jest piekna, cieplutko, zero chmurek i o deszczu mozna zapomniec, ZAPRASZAM do mnie na :biggrin: a potem na :bigrazz:

Bank Holiday zapowiada sie wspaniale :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak tam nasz kolega Gonzo? Pewnie pucuje moto i jezdzi i pozniej znowu pucuje i jezdzi .....a fotek jeszcze nie widzialem...ogolnie to mu wspolczulem troche wyprawy po moto w ten ponury, zimny , deszczowy dzien...sam spedzilem caly dzionek na moto i nie bylo letko...a on sie wybieral na moto do Man`u....pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...