Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam go,mam go!!!

Łaaaaa,moj wymarzony Kawasaki er 6f wjechal wlasnie przy fanfarach do garazu :clap:

Pierwsza przejadzka-samotna przeprawa z centrum Londynu do Milton Keynes:icon_mrgreen:

Wiec jestem teraz jedna z Was :crossy:

Jeszcze tylko musze go ubezpieczyc....

Przeszukuje forum,bo pamietam ze podawaliscie jakies stronki.Ehh,jakie to skomplikowane.

 

gratuluje i zdjecia jakies poprosze maszynki i wlascicielki tez ;)..moze byc w bikini jak to jeden z forumowiczow powiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak jak rozmawialiśmy dzisiaj - godzina 9 na stacji benzynowej na drodze A46 przy zjeździe 9 na M5. Z tego co wyczaiłem z googla ta stacja jest jakieś 200 - 300 metrów przed wjazdem na M5.

A dalej już na Exeter :)

 

Witam wszystko mysle będzie zgodnie z planem, powinienem byc na 9 na tym tank sztele już obczaiłem gdzie i co :) jakby były jakies problemy z dostaniem sie na czas to zadzwonie. Do zobaczenia w sobotę. :crossy: :crossy:

 

 

 

Panowie (i teraz też Panie :P ) wiecie coś na temat pogody na weekend??

 

 

POGODA BEDZIE ZAJEBISTA :clap: ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda oczywiscie a jak nie pogoda to atmosferrrra:)))

a jak juz przy Exeter bedziecie to tel prosze i zaraz po was skocze :) moze i z Majkiem razem....

 

 

Marek podeślij mi swój adres na priv (przyda się w razie gdybyśmy się nie odnaleźli czy jak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go,mam go!!!

Łaaaaa,moj wymarzony Kawasaki er 6f wjechal wlasnie przy fanfarach do garazu :clap:

Pierwsza przejadzka-samotna przeprawa z centrum Londynu do Milton Keynes:icon_mrgreen:

Wiec jestem teraz jedna z Was :crossy:

Jeszcze tylko musze go ubezpieczyc....

Przeszukuje forum,bo pamietam ze podawaliscie jakies stronki.Ehh,jakie to skomplikowane.

 

 

Ja miałem szczęści i juz gratulowałem osobiści. Słuchajta!!! Ta dziewczyna na prawde ma jaja;) Mimo problemów mniejszych lub większych wsiadła na swoje cudenko i przyjechała gdzie trzeba!!! Teraz Milton zabrzmi kolejnym pięknym dzwiękiem!!!

 

KALI NIECH MOC ZAWSZE BEDZIE Z TOBA I TRADYCYJNIE JUZ"DLUGOSCI I SZEROKOSCI..." >>------>

 

Witam ponownie :smile:

Chcialabym oficjalnie podziekowac za pomoc w mojej wczorajszej wyprawie koledze Hydziowi.Musze przyznac,ze spisal sie doskonale :) Po wielkich trudach i kilkugodzinnym staniu w londynskich korkach udalo nam sie dotrzec do celu.Salon w samym centrum Londynu zapewnil nam wiele niezpomnianych wrazen :biggrin: Maszynka super,zero zastrzezen,nic tylko brac :lalag:

Jeszcze raz wielkieeeeee DZIEKI Hydzio!!

 

P.S.Koledzy,czy to prawda ze za wjazd do centrum Londynu przysla mi do domu jakas oplate?

 

 

ja jestem niewinny....siedziałem tylko z boku i dobrze się bawiłem:)

 

No to garatulacje i oczekuje, chyba nie tylko ja, ze w takim razie spotkamy sie w Exetar na zlocie :D :crossy:

Bierz ze soba Hyzia i spokojnie, bez pospiechu smigaj z nami na zlot.

Ja juz w piatek pomykam i jak chcesz to mozemy sie gdzies spotkac kolo Bournemouth i razem dalej smignac :bigrazz: :crossy:

Olej robote i idz na zwolnienie :D

 

 

Majkel nie Hyzia tylko HYDZIA!!!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slowek sie czepia :)

Majkel jak mogles :D

 

...odezwał się ten co kiedyś zamiast Ruthi nazwał mnie "Rudi" :bigrazz: (oczywiście nic do jaskrawowłosych nie mam :crossy: )

 

Vampimar - priv odebrany, luzik - tylko 294,4km :D

Bawcie się dobrze chłopaki jutro, tylko nie zapomnijcie nas zgarnąć w sobotę :biggrin: więc spokojnie mi tam :crossy:

 

Dobranocka!!!

Edytowane przez ruthi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...odezwał się ten co kiedyś zamiast Ruthi nazwał mnie "Rudi" :D (oczywiście nic do jaskrawowłosych nie mam :biggrin: )

 

Vampimar - priv odebrany, luzik - tylko 294,4km :D

Bawcie się dobrze chłopaki jutro, tylko nie zapomnijcie nas zgarnąć w sobotę :bigrazz: więc spokojnie mi tam :crossy:

 

Dobranocka!!!

 

wlosy juz dawno nie takie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Majkel nie Hyzia tylko HYDZIA!!!:P

 

Sorry bardzo, mea culpa :crossy:

W ferworze przygotowan do wyjazdu zjadlem jedna literke :banghead:

 

a jak juz przy Exeter bedziecie to tel prosze i zaraz po was skocze :crossy: moze i z Majkiem razem....

 

To Wy bedziecie wmpiatek czy w sobote ???? :eek:

Ja w piatek bede kolo 17 :buttrock:

Jak w sobote to przyjmiemy was godna delegacja :crossy:

 

Ta dziewczyna na prawde ma jaja;)

 

Eeeeeeeeee no ........... tak to ja nie chce !!!

Dziewczyna z jajami ??? :eek:

Ja jednak wolabym zobaczyc ja jako .......... piekne dziewcze w bikini :icon_razz:

 

Mam go,mam go!!!

Łaaaaa,moj wymarzony Kawasaki er 6f wjechal wlasnie przy fanfarach do garazu :clap:

 

Gratulacje, dziewczynko :lalag: :wink: i oczekujemy Ciebie w Exeter :eek:

Niech moc maszynki bedzie z Toba a asfalt rowny i bezpieczny :lalag:

 

Bawcie się dobrze chłopaki jutro, tylko nie zapomnijcie nas zgarnąć w sobotę :D więc spokojnie mi tam :P

 

Postaramy sie nie szalec, bo gro rozrywek zarezerwowane jest na sobote i niedziele !!!! :clap: :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh,chlopaki...Ale macie fajnie ;) A ja dopiero z pracy po 12-tce wrocilam :banghead:

No coz,szczerze zaluje,ale nie bede mogla tam byc z Wami.Powody sa,ale to opowiem jak sie spotkamy,na forum raczej nie wskazane :icon_mrgreen:

Bawcie sie dobrze :flesje:

Pierwszy i ostatni raz odpuszczam taka odlotowa impreze... ;)

 

Aha,bez jaj z tymi jajami :icon_mrgreen: Potwierdzam osobiscie ich absolutny brak :biggrin:

Zreszta,jak juz bedziemy na etapie bikini,to wtedy nic nie da sie ukryc :icon_mrgreen: Oby tylko gorace lato bylo.

 

pozdro

Edytowane przez Kali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh,chlopaki...

 

Zreszta,jak juz bedziemy na etapie bikini,to wtedy nic nie da sie ukryc :icon_mrgreen: Oby tylko gorace lato bylo.

 

pozdro

 

czekam z niecierpliwoscia ;) :flesje:

majkel tez sie dolacza.... do tego,ze nic nie bedzie do ukrycia....gorace lato bedzie na Isle of wight :smile:

a my dzis delikatnie...piwko w domku i Wild Hogs na ekranie kompa.....jutro zaszalejemy mam nadzieje :biggrin:

poki co ... :flesje: cheers

Edytowane przez Vampimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...