Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

to nie traktor tylko ciagnik :lalag:

 

Ciesz sie ze nie powiedzial .............. pojazd wolnobiezny :buttrock: :buttrock:

Ja tam wezme tylko spiwór i nic wiecej.

Twardym a nie mietkim trzeba byc !!! :biggrin: :flesje: :bigrazz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiedzcie mi jak to jest z tym kupowaniem moto w jUKeju? Ostatnio chcialem sobie sprawdzic ile orientacyjnie musialbym zaplacic za ubezpieczenie ale na wszystkich stronach (confused.com, thebikeinsurer.co.uk, etc) trzeba zaznaczyc ze jest sie rezydentem UK. Na jakims forum brytyjskim dowiedzialem sie rzeczywiscie tak jest ze ubezpieczenie mozna dostac tylko jesli jest sie rezydentem. Natomiast tutaj jest napisane ze o status rezydenta mozna sie ubiegac dopiero po roku. To prawda? Wy tez musieliscie tyle czekac z kupnem moto? Jesli tak jest to na wiosne bede musial sciagac diwke z Polski :)

 

 

Eeetam. Ja kupilem tu pierwsze moto po ok. 2 miesiacach a ubezp. musialem kupic u agenta czyli isc osobiscie i zalatwic. Nie wnikali od kiedy co i jak. Policja tez nie bardzo w to wnika. Wydaje mnie sie ze EU to EU. Masz prakwo, ubezpieczenie, TAX i MOT to jestes legalnie jeżdzący. Zresztą polacy stali sie juz czescia UK :icon_biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kolega o nic nie musi sie martwic.... :)

natomiast ja tak :) .....panowie zimno jest cholernie i pogoda na 24tego nie zapowiada sie ciekawie rowniez :icon_biggrin:

ale poki co ciagle jade, tylko ze nie bede wyjezdzal z rana bo do pracy ide na 4 godz. od9 do 13tej..jak dobrze zalatwie to o12 sie wyrwe.... :wink:

ale narezie sie nie martwmy ;) cheers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeetam. Ja kupilem tu pierwsze moto po ok. 2 miesiacach a ubezp. musialem kupic u agenta czyli isc osobiscie i zalatwic. Nie wnikali od kiedy co i jak. Policja tez nie bardzo w to wnika. Wydaje mnie sie ze EU to EU. Masz prakwo, ubezpieczenie, TAX i MOT to jestes legalnie jeżdzący. Zresztą polacy stali sie juz czescia UK :icon_biggrin:

 

 

I ja sie wtracem . Jak kolega napisal w sprawie ubezpieczenia to faktycznie tak jest .

Ja kupilem swoje moto po czterech miesiacach pobytu w UK nawet do glowy mi nie pszyszlo

aby najpierw dowiedziec sie w sprawie ubezpieczenia . Czy z tego tytulu bedzie problem .

Kupilem moto w salonie i dostarczyli mi je po 2godzinach na wskazany adres.

Nastepnego dnia pojechalem do agecji ubezpieczeniowej i nie bylo najmiejszego problemu .

Na starcie padlem okolo 100 fun za pierwszy miesiac i dwa ostatnie miesiace roku, a teraz

place po 29 fun . Wysokosc oplaty ubezpieczenia moze zalerzec od

Ile masz lat prawko i czy miales zniszke w polsce

Pozdrawiam KAZEK z LITTLEHAMPTON :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast ja tak :banghead: .....panowie zimno jest cholernie i pogoda na 24tego nie zapowiada sie ciekawie rowniez :)

 

A ktos tu sciemnial ze twardym trza byc :icon_biggrin: :banghead:

Poczekamy, zobaczymy :crossy:

 

Pozdrawiam KAZEK z LITTLEHAMPTON :crossy:

 

Pozdrawiamy i witamy ;) kolejnego ziomala na armaturze :buttrock: :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :bigrazz:

I ktoto powiedzial ze w UK jest sezon caly rok :)

Wlasnie wrucilem z roboty o 6 rano . Ale jak :rolleyes:

Moto cale oszronione i nic nie widac pszez szybe a kazde rondo konczylo sie gasnieciem

silnika . Do bani z ta pogoda , jak tak dalej ma byc to tylko sanki i goracy browar :wink:

a nie dalsze wypady :crossy:

TO nara KAZEK DKW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :evil:

[...] Wlasnie wrucilem z roboty o 6 rano . Ale jak :icon_mrgreen:

 

O tej godzinie to normalni motocyklisci przekrecaja sie na drugi bok w cieplutkim wyrku :notworthy: :)

Ja tam twierdze ze trwa caly rok.

Last year smigalem ............... 2 stycznia w krotkim rekawku :biggrin: :icon_evil:

ps. Nie mailbys ochoty smignac ze mna po sprzeta do ............... Szkocji ???? :crossy: :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :buttrock:

I ktoto powiedzial ze w UK jest sezon caly rok :D

Wlasnie wrucilem z roboty o 6 rano . Ale jak :)

Moto cale oszronione i nic nie widac pszez szybe a kazde rondo konczylo sie gasnieciem

silnika . Do bani z ta pogoda , jak tak dalej ma byc to tylko sanki i goracy browar :flesje:

a nie dalsze wypady :crossy:

TO nara KAZEK DKW

miejmy nadzieje ze sie popraw :cool: i bedziemy :crossy: sobie

a tymczasem piatek wieczorkiem :flesje: zdrowie panowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! :rolleyes:

Poszukuje namiaru na kupno wolnych wydechow do mojego

VN 1500 NOMAD :crossy:

 

O tej godzinie to normalni motocyklisci przekrecaja sie na drugi bok w cieplutkim wyrku :icon_mrgreen: :biggrin:

Ja tam twierdze ze trwa caly rok.

Last year smigalem ............... 2 stycznia w krotkim rekawku :crossy: :clap:

ps. Nie mailbys ochoty smignac ze mna po sprzeta do ............... Szkocji ???? :icon_evil: :banghead:

Kiedy by mial byc wypad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie jest dobrze... dzisiaj spadł śnieg, jak tak sie utrzyma do przyszłego weekendu to ja się nigdzie nie ruszam :buttrock:

 

A teraz idę spać z myślą że jutro do pracy na rowerze :)

o w morde! :icon_razz:

tego to sie nie spodziewalem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ;)

Nawet U NAS zapowiadaja opady sniegu a tego od lat nie bylo !!!!

Panika na maxa !!! :)

W takim razie .............. pozostanie nam spotkac sie w "innych okolicznosciach przyrody" :flesje: ;)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...