Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie !!! To ja zapraszam do Milton Keynes!!! Tu jest na kim oko zawiesić....no chyba , że nie jestem wybredny :) SAMI OCEńCIE!

 

No akurat kolega Palooch jest z Milton :icon_razz: wiec i okazyja bylaby niezla.

Jak nikt sie do mnie nie zwali :biggrin: a pogoda bedzie ladna, to dosiadam Draga i ................ :bigrazz: :wink:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat kolega Palooch jest z Milton :flesje: wiec i okazyja bylaby niezla.

Jak nikt sie do mnie nie zwali :bigrazz: a pogoda bedzie ladna, to dosiadam Draga i ................ :crossy: :biggrin:

 

 

No dokładnie Palooch jest jednym forumowiczem w Milton którego namierzyłem-aczkolwiek osobiście nie miałem okzaji poznać jeszcze. Wiec moze czas najwyższy- Palooch co Ty na to??? Jak tylko bedzie okazja to walcie śmialo-polskie piwo jest pod nosem no i można te laski poobcinać :D Ja jestem czasowo elastycznyn (weekndy mam wolne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat kolega Palooch jest z Milton :flesje: wiec i okazyja bylaby niezla.

Jak nikt sie do mnie nie zwali :bigrazz: a pogoda bedzie ladna, to dosiadam Draga i ................ :D :biggrin:

 

no wlasnie :P a zwala sie ktos w koncu do Ciebie??? jakby ktos dopisal to ja tez moge np w sobote 27 jakby pogoda zbyt zla nie byla :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie Palooch jest jednym forumowiczem w Milton którego namierzyłem-aczkolwiek osobiście nie miałem okzaji poznać jeszcze. Wiec moze czas najwyższy- Palooch co Ty na to??? Jak tylko bedzie okazja to walcie śmialo-polskie piwo jest pod nosem no i można te laski poobcinać ;) Ja jestem czasowo elastycznyn (weekndy mam wolne).

w sumie ja tez od dawna wybieram sie do Paloocha na "smarowanie lancucha" :flesje: , wiec moze wkrotce ? bo zpogoda moze byc coraz gorzej ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie :crossy: a zwala sie ktos w koncu do Ciebie??? jakby ktos dopisal to ja tez moge np w sobote 27 jakby pogoda zbyt zla nie byla :)

 

Ja to moze w niedziele 21 bo bede na Gatwick kolo 16-17 i .................. nie musze wracac do domu bo jestem sam !!! :) :flesje:

Chyba ze ktos bedzie mial wolne i ma ochote juz od 21 byc w moim towarzystwie :buttrock: :flesje: to wtedy moge go zabrac do siebie puszka z okolic Gatwick lub gdzies podjechac :clap: :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lime82, do Edynburga mam około 450 km (na pół drogi np w Newcastle :lalag: )ale bywam tam służbowo więc może w któryś wieczór szybkie piwo wychylimy :lalag:

A co z Diwą? Będzie z Tobą w UK czy poszukasz sobie nowej, angielskiej dziewczyny :clap:

Pozdro

Czesc Pitek :). Wspaniale wiesci mi przynosisz :buttrock:. Jak bedziesz sie wybieral do Edynburga to daj znac: 07942 587116. Bardzo chetnie cie poznam :flesje:.

 

Diwka oczywiscie zostala w Polsce. Nie ma sensu jej tu ciagnac jesli moge sobie kupic thundercata z 97 roku za 7000 zl :wink:. Jak na razie bardzo mi sie tu podoba, a w szczegolnosci rynek motoryzacyjny :lalag:. A jesli chodzi a Panie to w Edynburgu tez jest na czym oko zawiesic :). Ale zaczynam odnosic wrazenie ze jak jest jakas ladna to raczej nie Angielka, bo tu od groma Polakow i w ogole turystow.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: ooo niech Ci Boza w dzieciach wynagrodzi!!! jak najbardzej za!!!!!!

 

ja melduje sie z cheltenham... !!!

ode mne tez niedaleko...takze moza jakas :lapad: jada probna???

pozdr :)

MajkelPL jak sie zapatrujesz na moja ewentualna wizyta w sobote??? :lapad: oczywiscie jak pogoda dopisze :cool:

Edytowane przez Vampimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajkelPL jak sie zapatrujesz na moja ewentualna wizyta w sobote??? ;) oczywiscie jak pogoda dopisze :cool:

 

Jestem za a nawet przeciw !!! :)

A czemu dopiero w sobote ??? Wczesniej nie mozesz ??? :eek:

I mowiac o pogodzie, domniemywam ze motocyklem chcesz przyjechac ? :icon_mrgreen: ;)

Jak bedzie zla to Cie puszka odbiore. Toc to Anglia a tu pogoda zmienna jest :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za a nawet przeciw !!! :P

A czemu dopiero w sobote ??? Wczesniej nie mozesz ??? :eek:

I mowiac o pogodzie, domniemywam ze motocyklem chcesz przyjechac ? :biggrin: :crossy:

Jak bedzie zla to Cie puszka odbiore. Toc to Anglia a tu pogoda zmienna jest :banghead:

 

nie moge wczesniej bo robota, a urlop juz na ten rock wykorzystalem,,,,,, :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge wczesniej bo robota, a urlop juz na ten rock wykorzystalem,,,,,, ;)

 

Aha OK. :crossy:

Mam prosbe do Ciebie:

Moglbys mi kupic gdzies w kiosku dwie gazety/tygodniki/miesieczniki o ciezarowkach ???

Jedna wydaje Auto Trader i nazywa sie Auto Trader Truck a druga to jaka znajdziesz. :crossy:

Kolega z Polski mnie prosil a ja tu mam malo tytulow, moze Ty masz wiecej

;) :D :crossy:

 

Jakby co to podaje Ci telefon do siebie: 07948384297

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha OK. :buttrock:

Mam prosbe do Ciebie:

Moglbys mi kupic gdzies w kiosku dwie gazety/tygodniki/miesieczniki o ciezarowkach ???

Jedna wydaje Auto Trader i nazywa sie Auto Trader Truck a druga to jaka znajdziesz. :lalag:

Kolega z Polski mnie prosil a ja tu mam malo tytulow, moze Ty masz wiecej

:bigrazz: :lalag: :P

 

Jakby co to podaje Ci telefon do siebie: 07948384297

 

truck tradera to tu nie widzialem, mamy auto tradera i bike trader, i jest duzo tematycznych to o ciezarowkach cos powinno byc.....jesli bedzie to kupie, no probs .

sluchaj, proboje zabukowac bilet z Lymington do Yartmouth , ale cos wadzi.mozesz sprawdzic czy w soboty jest tam prom do ciebie i w niedziele z powrotem????plizzzz

Edytowane przez Vampimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...